חדשות סים סיטי

SkyscraperMan

New member
חדשות סים סיטי../images/Emo70.gif

ככל הנראה סים סיטי בשלב "אלפא" ובקרוב מאוד יגיע לשלב "בטה", הינה הידיעה: Those of you waiting for SimCity 4 shouldn´t be tortured for too much longer. The game just recently went alpha, and now the team is working hard on hitting the beta stage, which should be in the next three to four weeks. וככל הנראה אתר סים סיטי יהפוך לאתר שיהיה על סים סיטי 4 (במקום אתר בנפרד), ושתיכנסו לאתר של סים סיטי תוכלו לראות מידע על סים סיטי 4, וכנראה יהיה גם אתר בנפרד לאתר של סים סיטי 3000, הינה הידיעה: Thursday night at midnight we will be moving the SimCity3000 website to make room for SimCity 4. Don´t worry, you will be able to find the SimCity3000 website by following a link from the SimCity4 website. Soon after the move, the SimCity3000 website will get its´ own URL for easy access. We will announce the new URL as soon as it is available. וזהו

Sפיידי

New member
לכל משחק

/ תוכנה יש כמה גרסאות לפני שהוא יוצא בגרסא סופית! (אחרי בטא אם אני לא טועה) תיקח דוגמה מדהימה את ICQ, כתוב כל הזמן בגרסאות שלהם ALPHA (שזה בעברית א-האות...) ו BETA (שבעברית האות ב´,) מה שאומר שיש גרסה פחות או יותר נסיונית שאנשים / מפתחי התוכנה משתמשים בה ומדווחים על באגים שונים ואז יוצאת גרסא בטא! עם פחות באגים ואני חושב שאחרי זה יוצאת הגרסא לשוק, אני לא בטוח לגבי הבטא ואחרי זה השוק אבל באופן ככלי ככה זה הולך

DarkSpidey2000

New member
אלפא, בטא, ושאר ירקות

אלפא: גרסה ראשונית המחולקת רק לטסטרים (במקרה של חברות) או לחברים של היוצר. מלאה באגים. בטא: גרסה שיוצאת אחרי התיקונים של האלפא, ומוגשת לקהל הרחב. עדיין יש באגים. פריוור: תוכנה שמחולקת חינם שרוור: תוכנה שנותנת את כל הפונקציות שלה, אבל אחרי זמן מסוים, היא מבקשת להירשם או שיש באנרים. דמו: גרסת תוכנה שכוללת רק חלק מהפונקצית. פאבליק דומיין: תוכנה נדירה מאוד, שבעצם היוצר שלה נותן חינם את התוכנה ואת קוד המקור שלה. זה הכל.

למעלה