חדשות ספורט 07/05

ה``זונים`` של רונאלדו חזרו בהם...

הם הודו שלא היו סמים וסקס באותו לילה,והם בדו זאת מליבם כדי לנסות לסחוט אותו...

בית הדין העליון דחה את בקשת בית``ר

לדיון חוזר. מעניין אם הם יפנו לערכאות גבוהות יותר... ימים יגידו!

סוכמה העברתו

בין חיפה למכבי בסכום של 1.5 מיליון $ ולא כמו שחיפה דרשה בהתחלה 2 מיליון € על חצי מהכרטיס. עכשיו יתפנו במכבי גם לסכם עם יבוריאן.

בחיים לא הייתי משלם

עליו כזה מחיר הם עוד יבכו על זה מכבי זה קבוצה שהורסת שחקנים ולא חסר מקרים מעובד עד עזרן ושות`.

`המועדון הגדול בארץ`

על סמך מה אתה אומר את זה? אא``כ אתה מתכוון למכבי ת``א בכדורסל..

האמת שהוא די צודק...

כי מועדון נמדד לפי תארים ומכבי בהחלט עונה לדרישה הזאת יש לה הכי הרבה גביעים ואליפויות בארץ ולא לשכוח שהם הקבוצה היחידה שלא ירדה ליגה./tapuzforum/images/emo201.gif

אתה צודק!אבלל מועדון גם נמדד

לפי קהל... ובזה אין ספק מי הכי גדולה /tapuzforum/images/emo45.gif

הנה התארים וההשגים של מכבי ת``א...

19‏ אליפויות 22 גביעים מתוכם 7 שנלקחו בעונת האליפות (דאבל) ו 2 גביעי טוטו וגביע אסיה לקבוצות. כמו כן היא עלתה לבתים של ליגת האלופות ומעולם לא ירדה ליגה נכון לשנת 2008.

מכבי זה המועדון הגדול מבחינת הכל.

גם אם תחשיב את הספארי וגן החיות התנכ``י מכבי יותר גדולה מבית``ר.

חבוב,

אני לא יחשיב את הספארי כי אני בקטע של `לקחת לכם אוהדים` ואין לכם במספר יותר מ40% מהאוהדים שיש לביתר.. וזה מוכח משבת לשבת ומאז ומעולם! גם כשלקחתם את האליפות (בפוקס/הפרשערים) לפני 4 שנים ראו כמה אוהדים הבאתם, וגם כשאנחנו כמעט ירדנו ליגה לפני כמה שנים ראו כמה אוהדים באו.. אין עוררים שביתר ירושלים היא הקבוצה של המדינה!! בכ``א תרשה לי לברך אותם ע``ז שככל הנראה כבר לא תרדו ליגה השנה, וע``ז שמכביסט בדם הצליח היום.. (ע.קטש) לילה טוב, /tapuzforum/images/emo29.gif

משחק פרידה.

מכבי ת``א תערוך משחק פרידה לסמל המועדון וה3 בכובשי כל הזמנים אבי נימני עם קבוצת בכירה באירופה או ארגנטינה.

למעלה