חדשות-פניקה-רייטינג

magy

New member
חדשות-פניקה-רייטינג

WOWWWW כל מהדורות החדשות פורצות עם הידיעה כל העיתונים, כל אתרי החדשות באינטרנט..... WOWWWWW אישה צעדה על פסי הרכבת באזור חיפה/קריות היא ניסתה להתאבד כל הרכבות קיבלו הודעה מיידית נהגי הקטרים קיבלו הוראה להאט את המהירות אישה צעירה פוסעת על פסי הרכבת......ורוצה לסיים את חייה. כמה טרגי כמה עצוב..... והראש מתחיל לבשל תסריטים. מה הביא אותה לסיים את חייה בצורה כל כך טרגית. איך מגיע אדם לייאוש כל כך עמוק. למה בדרך כל כך אכזרית. והמחשבות רצות ומתרוצצות ולא מתעייפות מלדמיין אם יש צדק במעשיה... הצדקה, פתרון, מי הציק לה שהגיע לידי כך. מה עבר בראשה עת צעדה לקראת סיום חייה. אולי יש פתח להצלה.....אם יצילו אותה והיא תשַמע ותקבל עזרה.... ואז יבוא אביר טוב לב ויקח אותה תחת חסותו האבירית... יתן לה לטעום ממנעמי החיים הטובים, והיא תבין שטעתה ויש חיים אחרי "האין אונים". יש חיים אחרי המוות.....הכמעט מוות. אבל אחרי שעה מתנפצות כל האשליות האגדיות ... ומודיעים ש........ רועת צאן גילתה שאחת הכבשים נקעה את רגלה והיא נעלמה מהעדר..... או פיגרה אחריו..... רועת הצאן הלכה לחפש אותה..... על פסי הרכבת...... כדי למנוע את מותה על המסילה..... של הכבשה.......כמובן...... ידיעה סתמית...... בלי פאר והדר וחסרת הילה טלנובלית...... סתם רועת צאן טובת לב.........שלא רצתה בכלל למות........ חחחחחחחח

magy

New member
עדכון חדשות נוסף

זו לא היתה כבשה צולעת אלא פרה בהיריון וצולעת וכעת עוזרים לה להמליט.

../images/Emo80.gifמגי

אני אישית מודה לך על עדכוני החדשות האלה. אבל האם יש מקום לשמוח שזו לא כבשה אלא פרה ועוד עם כל המפגעים האלה. לא בדקת לעומת זאת האם הפרה היא בנוסף לצולעת בהריון וכו' גם אולי משוגעת? כי את יודעת יש לי פסיכולוג לא רע......

magy

New member
לא .........אבל

היא המליטה תרנגולת עם שפעת...........חחחחחחחחח

magy

New member
אני חושבת שאחותה של הפרה

הצולעת........ קצת משוגעת.... ידעה שאחותה לא בסדר ובכל זאת שיחררה אותה לפסים....... ומה עשתה הצולעת? ירדה מהפסים...........

רגע רגע

אני רוצה להבין כאן משו. את אומרת שהפרה הזאת לא משוגעת (למרות שהיא היתה על פסי רכבת) אבל אחותה כן משוגעת וההיא בכלל המליטה תרנגולת עם שפעת. אז את רוצה להגיד לי שבכל זאת היא נורמלית? לי נראה שבמשפחה הזאת הברגים לא מסובבים לאותו כוון בדיוק....

magy

New member
הכל בגלל

המפתח השוודי שלא מתאים לברגים שלהן.. גם כן מפתח.....

magy

New member
שתינו לבד בכל הפורום הזה?

ווווווווואווווווו איך אפשר להתפרע......... לרקוד בכל האולם לפתוח ווליום על מקסימום להריק על הבלטות לזרוק במבה על הרצפה אפילו קרמבואים ולעשות פיפי ולנגב עם הוילון......

magy

New member
להביא תמונות גסות

לקלל בקול רם יש לך עוד רעיונות?

וואלה

לקלל בקול רם נשמע לי מה זה כיף ומתאים עכשיו. בייחוד היום. מתאים לי לקלל את העולם. ואת הפרות האלה שממליטות תרנגולות עם שפעת. ואולי גם נעבוד על אנשים בטלפון או שנכין שקיות ניילון עם מים או נשיר בזיופים או נשאל אנשים ברחוב מה זה מנואלה והם יעשו לנו עם הידיים ככה תנועות של סיבובים... היו זמנים לה לה לה לה להלהלהההה. סתם התחרפנתי היום

magy

New member
גם אני

כמעט מוקלט.............ובכל זאת לפי הזיכרון......מיד אחרי השידור יודעת על מה מדובר??????????? סקפטי חוא חיה סקפטי עוד כשעלה בארץ חוא חיה סקפטי גם באירופה חוא חיה סקפטי גם חיא חיתה סקפטית חם חיו זוג סקפטי חם עלו בעוני נורא אבל ראו לו בעיניים שחוא חיה אופטימי עוד כשעלה בארץ חוא חיה אופטימי גם חיא חיתה אופטימית חם חיו זוג אופטימי חם עלו בעוני נורא חיו לו ביצים עוד באירופה חיו לו ביצים גם לה חיו ביצים חם חיו זוג עם ביצים חם עלו בעוני נורא אבל חיה לו חזון עוד באירופה חיה לו חזון גם לה חיה חזון חם חיו זוג עם חזון חם עבדו נורא קשה חיה לו חזון חרא של חזון חוא חיה בן אדם חרא עוד באירופה חיה בן אדם חרא

magy

New member
אפשר גם למתוח חוט דק מניילון

או תיל, בחושך ואנשים יעברו ויתקלו בו........ ולא נגיד שזה אנחנו....... זה ילדים אחרים....

EYTAN155

New member
זה הכל בגלל

שהיא פרה אדומה, שעלתה על הגג והטילה ביצה. בעצם אולי הדובון שבלע סבון הטיל את הביצה ? אולי הם עשו את זה ביחד ?

למעלה