חדשות

M i k e s F a n

New member
חדשות../images/Emo160.gif

היי כולם מה שלומכם? נו, מתאקלמים בפורום? רציתי ליידע אתכם בקשר למפגש המעריצים שיתקיים ב-22 ליולי שזה יוצא יום שישי, בשעה 10 בבוקר בחיפה, על יד מייק שלנו. דיברתי עם מרסל, נשיאת מועדון המעריצים בארץ שזכתה לכסא הכבוד ממיכל ברבי ז"ל שנפטרה לפני שנה וחצי ממחלה קשה, ומרסל המתוקה שהייתה באזכרה וריגשה את כולם בסיפורה שהגישה למייק ארוחת בוקר במלון בטבריה והוא שאל אותה אם היא תבוא להופעה שלו באותו הערב, והיא כמובן ענתה שכן. מרסל הייתה בורחת מבית הספר יחד עם חברותיה והולכת לביתו של מייק (הן היו בנות בית שם) והייתה ממש מעריצה שרופה שלו והייתה הולכת לכל הופעותיו. אז היא תהיה גם במפגש שיהיה מפגש לדור המעריצים הצעיר, אולי צבי ברנד יצתרף, ואני מבקשת את כולם לעשות מאמצים ולהגיע! קבענו תאריך לאחרי העומס של כולם בעבודה ובלימודים שיהיה נוח. מרסל גם חברה טובה של שרה איצקוביץ, חברתו הראשונה של מייק ברנט שהייתה דיילת, והאישה הכי יפה בחיפה אז. היום היא בת 60+ חולת סרטן לצערי, ולכן גם לא יכלה להגיע לאזכרה. מה שאני יכולה לספר לכם על המשלחת הצרפתית שהייתה פה שבוע שעבר, היא שכולם נורא התרגשו בקבר של מייק, ושאחר כך כולם היו בארוחת צהריים אצל צביקה בבית והוא הוציא להם את הגיטרה של מייק וכולם נורא התרגשו ובכו הרבה והצתלמו עם הגיטרה גם. יונה בתם של צביקה ברנד וקורין ויירל (חברתו לשעבר של מייק) גם כן הייתה בארץ. למי שלא יודע יונה חיה בז'נבה עם אימה ופעילה מאוד במועדון המעריצים שם, ואפילו הולכת בעקבותיו של דוד שלה (מייק) בתחום השירה. בכל מקרה, עשו מאמצים להגיע. שלכם, סיגל

Duvdevan Girl

New member
חדשות מצויינות..

לא ידעתי כלום מהחדשות.. ששרה חולת סרטן!!! מסכנה.. את הסיפור על מרסל, את זה שהיתה פה משלחת מצרפת שבוע שעבר וגם על ביתו ואישתו של צביקה. למפגש אני אבוא בכייף, מאה אחוז.. במיוחד שזה בחיפה.. קרוב רק תגידי מקום ושעה!! אני ממש רוצה להכיר את מרסל הזו ואת צביקה וביתו יונה, ד"א נחמד לשמוע שצביקה נשוי , עם כל השמועות המוזרות שהיו עליו בתקופה האחרונה.. בכל מקרה אני מקווה שהרבה אנשים יבואו למפגש, כי זה הולך להיות דבר אדיר לדעתי איחוד של כל המעריצים הישראלים של מייק בראנט בחיפה.. לא שמעתי שעוד קרה דבר כזה
יום טוב לכולם

M i k e s F a n

New member
תני לי לתקן אותך..

אני לא יודעת אם צביקה נשוי,ומה מצבו המשפחתי והעיסוק בזהותו לא מעניין אף אחד. ובקשר ליונה היא לא חיה בארץ. ובקשר למועד המפגש כתבתי, תראי בהודעה הקודמת. שיהיה בכייף

noyy

New member
../images/Emo28.gifאני לא אוכל להגיע]:

אין תחבורה בשישי.

דניאל07

New member
עם אני לא טועה שמעתי פעם את יונה

בקטע בטלוויזיה והיא ממש לפי מיטב זיכרוני רחוקה מאוד מהכישרון הקולי של מייק.זה הזכיר לי ליזה פרסלי שגם רחוקה לפי דעתי מהכישרון המדהים של אביה אלביס

rudi87

New member
אני לא אוכל להגיע ../images/Emo4.gif

אני יהיה ביוון בתאריך הזה. אני אנסה להזיז את זה אבל הסיכוי לא גבוה במיוחד.. אם בא למישהו מפגש ספונטני עד אז בכיף.. שבת שלום לכולם

Duvdevan Girl

New member
ספונטניות

זה התחום שלי.. אם מישהו לא יכול לבוא למפגשו בא לו סתם להיפגש בחיפה באיזה בית קפה, להכיר אחד את השני, בכייף!! אני בחופש ממחר ב-11 בבוקר

למעלה