חדשים בפורום

חדשים בפורום

שלום לכולם שמי נורית ואני מיוסטון טקסס אני ובעלי הינם ילידיי מגדל העמק ונצרת עילית אשר ירדו את הארץ לארהב יש לנו בנות מתוקות וכלבלב חמוד היום דיברתי עים חברתי שרית והיא קצת הזכירה לי כי החיים יפים ולפעמים אנחנו מתעסקים במה שלא צריך להתעסק ובטוח שלא בקטנות בכל אופן בואו נעריך את החיים ונלמד להנות מהילדים שלנו כמה שיותר כי הם גודלים מאוד מהר נשיקות לכולם גם אים אין אני מכירה אתכם

frige

New member
ברוכים הבאים

טוב, כמו שאת שמה לב, לישון כבר לא הצלחתי היום. יופי שבאתם להיות איתנו, אם לא בארץ לפחות אזכה לראות אתכם פה.תודה שוב על העזרה בהעתקת ההודעה. רק אתם בהפרש של 7 שעות מפה. אוהבת. נשיקות.שרית

החלמה מהירה לאיתי

מתוקתי החלמה מהירה לגוזל הקטן נשיקות וליל מנוחה -אצלי כבר 11 בלילה אצלך משהו כמו7 בבוקר נשיקות

frige

New member
תודה, נורית

בשביל לענות לי להודעה, את לוחצת על הוספת תגובה. שוב, תודה. ולכי לישון כבר. שיגעתי אותך מספיק להיום. נשיקות.

שוב אני

מה שאת צריכה ויש באפשרותי לעשות תאמרי לי אני יהא זמינה אחרי השעה 11 בלילה אצלך שזו השעה בה אני שבה מהעבודה נשיקות לכולם וחיבוקי לאיתייוש ביי מאמי ורפואה שלמה

dafgol

New member
הי נורית וברוכה הבאה ל../images/Emo82.gif שלנו

מסכימה עם כל מילה שלך
בנות כמה הבנות שלך
נשמח לךשמוע ולהכיר קצת יותר , אולי תמצאו פה עוד חברים ומכרים ישנים וטובים. ברוכה הבאה ל
חם ותומך
דפנה

הי

הי ברוכות הנמצאות הבנות שלי הן רון - אשלי בת 5 וחצי בפברואר 06 היא תהיה בת 6 וסוזן-לי בת 4 וחצי כשבמרץ 20 היא תהיה בת חמש אבל אנחנו מתחילים השנה לפי התאריך היהודי לחגוג ת ימי ההולדת נשיקות

LANIT1

New member
ברוכים הבאים לפורום המקסים ../images/Emo140.gif

נשמח לשמוע חוויות מארץ רחוקה.. כייף לדעת שגם מארהב מגיעים לפורומים האלה.. אז בכייף נשמח לשתף ולהשתתף בכל מסר שהוא. הרבה אושר ובריאות לכם... ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לביתינו המקסים

במיוחד אם אתן חברים של שרית ספרו קצת על עצמכם שנכיר יותר טוב. כמה שנים אתם גרים בארה"ב? למדת עם שרית? אז תהנו פה איתנו

למעלה