חדשים:)

Keren 104

New member
הקורבן

מתחילים עם המשחק - הקורבן (איך אומרים קורבן בנקבה?
) הראשונה היא שי- SShaii אז, יאללה, תתחילו לשאול שאלות :)

SShaii

New member
יההההההי =] קורבנית?XDXD סתם, אין כזו מילה

בנקבה D:

Just Freckles

New member
אמ...

מקום מגורים בארץ? מקום\עיר אהובה(בעולם, בארץ)? אין לי עוד

SShaii

New member
../images/Emo192.gif

איפשהו במרכז
ניו יורק וסן פרנסיסקו =]

CarmitF

New member
שאלות לקורבנית ../images/Emo6.gif

מה שלומך? איזו שאלה את אוהבת ששואלים אותך? איזו שאלה את שונאת ששואלים אותך? מאכל אהוב: משקה אהוב: איך היה בחופש? יש לך חיות בבית? נכון שפרק 14 היה מעולה וקשה לחכות לפרק הבא אבל אין ברירה? את אוהבת את מלך האריות? ראית אימה באמיטוויל? סדרות אהובות: מאמינה ברוחות רפאים? שיעור אהוב: שיעור שנוא: מה היית עושה את היית רואה את צ'ייס ברחוב? ואת פן? ואת בלייק? ואת לייטון? ואת אמא של סרינה? סליחה שחפרתי

SShaii

New member
תשובות לכרמית החופרת../images/Emo192.gif../images/Emo6.gif

מה שלומך? מצויין, תודהD: איזו שאלה את אוהבת ששואלים אותך? - איזו שאלה את שונאת ששואלים אותך? "איזו שאלה את אוהבת ששואלים אותך?" PPPP: מאכל אהוב: צ'יפס משקה אהוב: מים איך היה בחופש? נהדר =] יש לך חיות בבית? כן, חתול.. נכון שפרק 14 היה מעולה וקשה לחכות לפרק הבא אבל אין ברירה? עדיין לא ראיתי.. את אוהבת את מלך האריות? לא.. ראית אימה באמיטוויל? HUH?
סדרות אהובות: חברים, שנות השבעים, גוסיפ גירל מאמינה ברוחות רפאים? לא
שיעור אהוב: אנגלית, היסטוריה.. שיעור שנוא: מתמטיקה מה היית עושה את היית רואה את צ'ייס ברחוב? צועקת לו DDD: ואת פן? כנ"ל ואת בלייק? כנ"ל ואת לייטון? כנ"ל ואת אמא של סרינה? לא הייתי מזהה אותה ><

Keren 104

New member
:)

מה נשמע? איך החופש? אוהבת את פסח? אוהבת מצות? שומעת משהו עכשיו? מה? מה את אוהבת לשמוע? יש לך זמר\זמרת\להקה מודפים? בא לך להמליץ על שיר? את מדברת לעצמך לפעמים? את חולמת בהקיץ? מה יותר שווה- הוט או יס? ראית סרט לאחרונה? איזה? את ממליצה עליו? יש לך סרט אהוב? אוהבת קיץ? קנית בגד ים לכבוד הקיץ? את מתכננת לעבוד בחופש הגדול או סתם להנות ממנו? זהו :)

SShaii

New member
../images/Emo192.gif

מה נשמע? מצויין =] איך החופש? נחמד =] אוהבת את פסח? לא אוהבת מצות? לא שומעת משהו עכשיו? כן מה? איגל איי צ'רי D: מה את אוהבת לשמוע? רוק, קאנטרי, קלאסי.. (בלי פירוט של להקות/זמרים
) יש לך זמר\זמרת\להקה מועדפים? יאפ =] =] בא לך להמליץ על שיר? יאפ - Eagle Eye Cherry - Save Tonight =] את מדברת לעצמך לפעמים? לא את חולמת בהקיץ? לא D: מה יותר שווה- הוט או יס? הוט (סתם כי יש לי את זה D:) ראית סרט לאחרונה? יאפ =] איזה? 27 שמלות את ממליצה עליו? כן =] יש לך סרט אהוב? כן אוהבת קיץ? כן קנית בגד ים לכבוד הקיץ? עדיין לא.. את מתכננת לעבוד בחופש הגדול או סתם להנות ממנו? הלוואי שהייתה לי עבודה
להנות

תמרוש5

New member
:)

היי:) איזה זמרים\להקות את אוהבת? איזה סרט טוב ראית לאחרונה? מה הדבר שהכי בא לך לעשות עכשיו? ואממ זהו,לא טובה בשאלות

SShaii

New member
../images/Emo192.gif

איזה זמרים\להקות את אוהבת? זה ארוווווווווך. אבל האהובים עליי אבריל לאבין, גו גו דולס, ג'יימס מוריסון, ג'סטין טימברלייק, נטלי אימברוליה, שריל קרואו, טיילור סוויפט, שאנייה טווין, קלי קלארקסון האהאD:, וויזר.. איזה סרט טוב ראית לאחרונה? אבודים בטוקיו
מה הדבר שהכי בא לך לעשות עכשיו? לטייל בניו יורק P:

תמרוש5

New member
יואו אבודים בטוקיו../images/Emo99.gif

ולטייל בניו יורק זה כל כך מה שגם לי בא לעשות עכשיו

למעלה