חדש כאן.

קוריגאן

New member
חדש כאן. ../images/Emo13.gif

אהלן. יכול להיות שכבר הייתי פה פעם והגבתי פה ושם, אבל אני ממש סנילי אז יכול להיות שזה היה בפורום אחר. בכל מקרה, ממש מגניב לראות שיש עוד אנשים שמעריצים את טים ברטון! הממ, בקשר לעצמי, אני בן שש-עשרה עוד מעט, מחור בצפון, ו... זהו. הסרט הראשון של טים ברטון שראיתי היה 'חתונת הרפאים', ויש לי את הדיוידי של הסרט ופוסטר ממש מגניב שקניתי בת"א, אולי אני אעלה בהזדמנות תמונה. עד כה ראיתי בערך שמונה סרטים של ברטון, והאהובים עליי אלו 'הסיוט שלפני חג המולד' כי אחרי הכל, קלאסיקה.
'המספריים של אדוארד' בגלל שיש לו מסר חזק וקאסט מעולה, ו'סיפורי דגים' בגלל שהסרט פשוט טוב. אגב, הסרט היחידי של ברטון שלא אהבתי היה 'הפלישה ממאדים' ולמרות שראיתי רק את הרבע-חצי שעה ראשונה... לא אהבתי. עוד סרטים שנורא מצאו חן בעיניי אלו טרילוגיית 'שודדי הקאריביים' שהיא גאונית לדעתי, 'רקוויאם לחלום' שהוא הסרט הכי חזק, מזעזע וגאוני שראיתי אי פעם, ו'שמש נצחית בראש צלול' שממש מותח ומרגש. ויש שם את קייט ווינסלט והיא שווה. אז זהו, אחרי החפירה המייסרת הזאת, היי.

tali44

New member
היי, ברוך הבא!!../images/Emo24.gif

אני טלי (עדיי ן 17!!!) מחולון. אני מקווה שתהנה כאן ותיקח כאן חלק פעיל. (אתה גם מוזמן למפגש פורום שככל הנראה יתקיים ב- 25.8) ואני רואה שאתה גם מחבב את ג'וני, אז בשביל הידע הכללי שלך [
] זה הפורום שלו בתפוז - http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=864 בכל מקרה-

tali44

New member
לאאאאא! אני כבר 18!../images/Emo67.gif

~עדי שמה לב לזה
~

קוריגאן

New member
תודה. ../images/Emo13.gif

הממ, למפגש פורום לא נראה לי שאני אוכל להגיע בגלל שיש בעיה עם הנסיעות ואין לי מספיק כסף... אבל אני אשמח לבוא בהזדמנות אחרת. ואני בהחלט מחבב את ג'וני. שחקן אדיר. ג'ק ספארוו הוא המודל לחיקוי שלי!

adi dion

New member
וולקאם! ../images/Emo140.gif

אני עדי, בת 20 :) גם אתה מאלה שאוהבים את טים-הלנה-ג'וני?

קוריגאן

New member
איך אפשר שלא?!

הם שילוב מנצח! למרות שאת הלנה הכרתי רק בהארי פוטר ומסדר עוף החול, היא שחקנית ענקית. והיא (וג'וני) כל כך מתאימה לסרטים של טים ברטון. ותודה. 3:

adi dion

New member
../images/Emo45.gif

גם אני הכרתי את הלנה במסדר עוף החול
אתה מוזמן גם לקומונה שלה, לינק בחתימה שלי :D

Endogenisis

New member
ברוך הבא D:

טל, עודחודש 16 גם כן מחור בצפון בשם נצרתחת עילית .

קוריגאן

New member
אני גר במקום הרבה יותר נידח מנצרת עלית.../images/Emo178.gif

אבל אני מניח שזה המחיר שצריך לשלם כדי לחיות ביישוב פאסטוראלי משהו... אררג. בכל מקרה, תודה. ^^

theEscapist

New member
ברוך הבא!../images/Emo140.gif

אני ענבר, 16, ודווקא לא מחור אלא מתל אביב
השתלבות נעימה:)

למעלה