חדש כאן...

מושיקו99

New member
חדש כאן...

ווי ווי חברים..........אני חדש כאן! גם אני לא ראיתי WWF כבר שנים! הייתי מעריץ מושבע שלהם אני זוכר כשהייתי בכיתה ב" זה היה כל יום שישי והייתי מבריז מהשעה האחרונה של הלימודים כדי לראות ולהקליט את הסדרה הפצצה הזאת!!! היו לי בובות שלהם,ולחבר שלי היה אפילו משחק WWF במאגסון שלו!,ווי איך שאני מתגעגע לתקופה הזו..... בכל מקרה,רציתי לשאול-האם יש WWF גם בממיר הדיגיטלי או בכבלים? ומה ההבדל בכלל בין WWF ל-WCW,זה דבר שאני לא כל כך מבין... ביי מושיק99

king flash

New member
כבר לא חשוב

שים לב ליגת wwf שיכת ל וינס ´האגדה´ מקמהן וליגת wcw היתה שיכת ל טד ´החריאן´ טרנר עכשיו wcw ו wwf שיכות רק לוינס מקמהן שהוא ביתו, בנו ואישתו מופיעים בתוכניות על בסיס קבוע וינס קנה ליפני חצי שנה את wcw שפשטה את הרגל ,בטן והביצה השמאלית חלק ממיתאבקי ה wcw מופיעים בתוכניות ה wwf כך שישנה רק ליגה אחת גדולה WWF והחגיגה ענקית ההבדל בינהים היה פשוט שכל ליגה שיכת לבעלים אחרים ,כל ליגה יש תוכניות ואירועים מישלה הרעיון כמובן אותו דבר ,זהו ספורט בידורי אך על תיטעה המיתאבקים הללו כל הזמן ניפצעים וכל אחד אטלט ברמה בין לאומית,בדוק מעונין בקלטות חדשות? כתוב לי ל: [email protected]

למעלה