חדש פה

l o v e a b l e

New member
חדש פה

היי אנשים, אני מושיקו יו יו(; חדש פה וזה. מישהו פה אוהב ת'בנים של בוב מרלי? סטפן ודמיאן? לדעתי הם ממש טובים, יותר מאבא
מי שאוהב אותם שישלח לי מסר פרטי, מסנג'ר, נדבר וזה... היום בערב יש ב msn.co.il יש הופעה שלהם בשידור חי ממיאמי נראלי(?)... מישהו מתכוון לראות? פעם ראשונה שהם "בארץ"... דברו אליי אנשים.

E i t a M a r

New member
וואו איזה מגניב

אני מת לשמוע אותו... אבל אני לא ממש מכיר שירים טובים... בוא תמליץ לי על כמה שירים שלו~ ואם הוא טוב, אז למה לא?

אהלן מושיקו!

ברוך הבא, תתחדש. אני גיל. לא ידעתי על מה שאמרת אז קבל ח"ח, רק שבדיקה שעשיתי איך שראיתי את מה שרשמת העלתה שזה בMSN העולמי, ולא הישראלי. הנה הלינק. המשך שבוע מצויין!

עברתי על הוידאו ברפרוף

נחמד. להקה טובה, אבל הכיוון המוזיקלי ממש מכוון לקהל האמריקאי, כמו שגם ניתן לראות בקהל, שהיה יבש רצח. It Was Writen היה טוב, אח"כ לא משו עד טראפיק ג'אם ומשם גם די טוב. הרג אותי שהזמרות השמנות התחילו להתחרפן בMove, אין דברים כאלה
נותנות בראש אלה עד הסוף חעחעחעחעחע ehhhhhhhhhhhhhhhh שווה לתת הצצה ולדלג על הקטעים שלא ציינתי, הם לא מעניינים....

bitcho

New member
ברוך הבא !

חחחחחח גמני חדש כולה יומיים פה חח ולאחוק---כל האלבום jamrock של דמייאן --מומלץ ממש אהבתי

למעלה