חדש!
חדש!
חדש!
חדש!

Tabasco

New member
חדש!../images/Emo79.gifחדש!../images/Emo79.gifחדש!../images/Emo79.gifחדש!../images/Emo79.gif

כולם מוזמנים להצביע בסקר החדש ולקבוע סופית- מאיזה שיר כבר נמאס לנו? המנצח של הסקר הקודם (נכון לעכשיו) בקטגוריה: מה האלבום הטוב ביותר של יו2 הוא.... : Achtung baby! ברכות לזוכים המאושרים

אוף, אני חייבת להגיד את זה

מתי לאחרונה יצא למישהו לשמוע את "דיסקוטק" ברדיו?
השיר הזה לא מוערך מספיק! אולי בגלל הקליפ הדי דפוק אך משעשע ביותר, השיר לא זכה מעולם לשישים דקות התהילה שלו. וmtv לא נחשב מבחינתי.

Tabasco

New member
מין הסתם שלא יצא לאחרונה... ../images/Emo108.gif

או שאולי צריך להזכיר לך שפופ גם לא יצא כל כך לאחרונה?
אבל בתקופה של פופ השיר הזה היה נמבר וואן! ואז הוא הושמע המון ברדיו, בעיקר לקראת ההגעה שלהם לארץ. ואולי אמ.טי.וי בדרך כלל לא נחשבים- אבל כשמדברים על לשחוק שירים- אמ.טי.וי הם מספר אחד בזה! הרי הם היחידים שיכולים לקחת שיר יפה כמו- "stuck in a moment" ולגרום לו להיות כל כך מאוס. אני אישית כבר לא מסוגלת לשמוע את השיר הזה... והכל בגלל- אמ.טי.וי!

נכון נכון נכון!!!stcuk באמת מאוס

אני בהכחשה בקשר לפופ...
מתי שהוא יצא- הו, אז זה היה שונה
אז הייתי ילדה קטנה ומטומטמת שצפתה בלהקה הזו, נו, יו2, בסופשבוע שעשו עליהם בmtv ואמרה אוף, איזה סופשבוע משעמם זה הולך להיות!
[כל אחד היה טיפש מתישהו לא?
] עוד שיר מאוס-Elevation. שיר מעצבן. ואם כבר מקטרים על MTV, הם באמת *קללה*, לא רק שהם חרשו על הקליפ הזה 24 שעות ביממה כך שהיה בלתי אפשרי לאהוב את השיר, הם שמו רק את הגרסא הראשונה! לא, לשים את הגרסא היותר נדירה, זה לא. רק את מה שכולם מכירים. למה להסתכן בלעשות למעריצי יו2 טוב בלב?
גרררררר.
*עוד קללה.*

Tabasco

New member
למישהו יש רטלין? ../images/Emo6.gif ../images/Emo108.gif

אני חושבת שקצת מזה לא יזיק לניצן

Tabasco

New member
סחטיין עלייך ../images/Emo108.gif

כי כנראה יש לך כוח סיבולת עצום אם אתה מסוגל להתמודד עם המוות שאמ.טי.וי עושים לחלק מהשירים.

eranmc

New member
צודקת

ל MTV אין טקט. הם חורשים והרסים את הטעם של השירים, לכן אני בקושי רואה MTV.

למעלה