חדש

lol1000

New member
חדש

היי אנשים אדיר לראות שיש פורום כזה קוראים לי עידו ואני מכור לראגיי מאז שנולדתי אני מת על משפחת מארלי מתיסיהו, אלפה בלונדי, ממדי קבה, והתקווה 6 מישהוא יודע מתי ההופעה לבוב מארלי? ויש עוד הופעות של ראגיי בישראל כי חוץ מהתקווה 6 אני לא ממש מכיר ראגיי ישראלי?

הוא היה די ברור בשבילי..

כן הוא התכוון להופעה (במקרה שלנו זה דאנס+הופעות) לבוב למארלי..

רגאיי ישראלי..

אז כמו שאמרת יש את התקווה 6.. ובנוסף
איאם אקסום אדם בן לביא (פישי הגדול) סילברדון יוניטי סאונד בזוקה סול ג'י טוני ריי תענוג קנגרו.. חלקם נותנים הופעה מלאה, חלקם שרים על המיקרופון וחלקם עושים שירים ומתקלטים את השירים במסיבות תחפש שירים, תמצא בלי בעיה.. בהצלחה

שלום לך! ברוך הבא!

נעים מאוד, אני גיל. בכל אופן לשאלתך, עד לפני שנתיים-שלוש כמות ההרכבים המוזיקליים הפעילים הייתה גדולה יותר, ובהתאם לכך גם קצב הוצאת אלבומים. הכל יחסית בקטן כמובן, מדובר בז'אנר מוזיקלי שלמרות שהיה בארץ כמעט מאז שנודע בעולם, תמיד פעל על אש קטנה, עם תקופות פריחה. להקות פעילות מאוד היום בארץ מהז'אנר הן שתיים: זבולון דאב סיסטם ולוס כפרוס, שאמנם כעת בהפוגה משהו, אבל מאמין שישובו אלינו בקרוב. יש להקות נוספות כמו רגאיסטן, מיסטיק איי, התקווה 6 שאתה כבר מכיר - שהפכה מזמן ללהקה שהיא מעבר לז'אנר הרגאיי, נכנסה למיינסטרים (וחלילה שיש בזה משהו רע, כן?) וקיבלה הכרה לאומית, ואף בינלאומית. על כל האירועים בכל אופן תוכל לשמוע כאן בפורום. מדי כמה ימים נפתח שרשור אירועים ובו יופיעו כל האירועים שיתרחשו בזמן הקרוב. בכל אופן, מה שקורה היום בעיקר ברגאיי בארץ הוא הופעות של סאונד סיסטמים, שהם אם אתה לא יודע הרכבים של תקליטנים, ובהם לכל אחד תפקיד משלו - בוחר השירים שינוגנו (סילקטה), מנחה (אם סי), התקליטן עצמו, אחראי על אפקטים ו/או תחזוקה (אנג'ניר), אחראי על קידום הסאונד (פרומוטר) ועוד. לא מעט סאונדים גם מעלים להופעות זמרים (נקרא ברגאיי די ג'ייז) ששרים על מקצבים שמנוגנים על ידי הסאונד בלייב. יש המון סאונדים כאלה ועל הפעילים מביניהם תוכל לשמוע כאן בפורום, גם כן בשרשורי האירועים. מציע שתעבור על קטגוריות הטאגליינס והקישורים בפורום, יש שם המון מידע שנאסף בפורום בעבר וכן קישורים לאתרים רבים בנושא. והכי חשוב תהנה כאן בפורום, ותישאר איתנו. Bless!

למעלה