חודש בלי סיגריות

חודש בלי סיגריות

עישנתי 12 שנה - קופסה ליום. עכשיו אני נקייה כבר חודש. איזה כיף. אבל תכלס, אילו תחליפים יש לסיגריות? ובבקשה בבשקה בבקשה - רק אל תגידו לי דברים כמו: מסטיק, תפוח, טיול על חוף הים וכושר.

אם זה כיף בלי

למה את צריכה תחליפים, על מה הם צריכים לתת מענה התחליפים? באמת אני שואלת...- כדי שאוכל לעזור

מענה למצבים של

לחץ, חרדה.. אבל לא רק. סיגריה זה משהו שמתאים לכל אירוע. כשעצובים - מדליקים סיגריה. כששמחים - מדליקים סיגריה. אחרי סקס - סיגריה. על חוף הים - סיגריה. במועדון - סיגריה. לבדד בבית עם שיר טוב ברקע - חייבת לבוא סיגריה! מה יכול להחליף לי את זה? תה פסיפלורה?!?

אחת התכונות המרכזיות והחמקמקות של הסיגריה

הי הפי היפו, שמחה לשמוע מימך. אז כמו שאמרתי, אחת התכונות הסמויות והפתייניות ביותר של הסיגריה, שהיא מתעלקת לנו על כל הנאות החיים, ובסוף היא מקבלת את כל הקרדיט
כל אותם רגעים שתארת הם רגעים אמיתיים של החיים, חלקם מהנים יותר וחלקם מהנים פחות, אבל כולם ביחד נותנים את הטעם לחיינו, ומעצימים אותם. נקודה חשובה-כמעשנים אמחנו לא מסוגלים לדמיין אף אחד מהרגעים האלה בלי מנת הרעל ליידם, ולימים המוח שלנו לומד לשייך הנאה או תועלת לסיגריה, אנחנו הופכים לשקרנים מקצועיים בעניין הסם, ומשקרים את עצמנו שאין ערך לכל אותם רגעים בלי הסיגריה. ברור שיש ערך, העובדה היא שגם הלא מעשנים נהנים מכל אותם דברים, ואפילו יותר, כי המוח שלהם לא טרוד כל הזמן בסיגריה הבאה. אין צורך בתחליפים, ניפטרת מרעה חולה, שבגללה הפסקת להיות מסוגלת לדמיין את כל הדברים הנהדרים בחיים בלעדיה. תשמחי, הפסקת להרעיל את עצמך, ונישארת עם כל אותם דברים משמחים ומעציבים בחייך, בלי הרעל ליד
אשמח להמשיך ולשמוע מימך...

תתחיל להתרגל מלחשבה

שההתמכרות הפיזית קיימת, אך החלק המנטלי הוא המרכזי, ברגע שמבינים לעומק את התופעה ניתן להתפטר ממנה בקלות מפתיעה! אשמח לענות על שאלות

OdedIsNotAfraid

New member
צו גיוס לעלה ירוק קנ!!

גם אני הפסקתי עם סיגריות כבר 3 חודשים! בעזרת כססה של המפ (לא מכיל THC) + עוד כמה עשבים ללא ניקוטין אפשר גם דמיאנה, 10 ימים של עישון מרגיע ואחרי זה אתה נקי מאוד קל מאוד מומלץ זה היה מאוד קל להיגמל ככה, באמת! קנאביס עצמו יכול לבוא בנגזרות שונות חלקן ללא THC ולשמש כטיפולים רפואיים מצויינים לבעיות שונות ע"י הפיכתו לחוקי וגם קידום מוצרי המפ , נוכל למכור ערכות גמילה מעישון במחירים מגוחכים ולהפוך את הטבק לנחלת העבר, את הקנאביס על נגזרותיו השונות ניתן לצרוך בתה במאכל ובופורייזר ללא נזק לבריאות ולריאות בהצלחה! לא לשכוח, צמחים כמו אינדיקה והמפ לא גורמים לפארנויות להיפך הם מרגיעים! ואפילו מטפלים בחרדה ובמתח. מה אתם מצביעים, ציפי ? או קיפי? ביבי? או טיבי? מג'אדלה? או מג'אדרה? אין טעם להצביע לכל אלו כי כולם ללא יוצא מהכלל הפקירו את בטחון בנות ישראל וילדי ישראל ולכן הם לא שווים פרוטה וגם לא אגורה. וזאת האמת. בזמן שבשרת מתנהל בלאגן שלם וצנזורה על כך שעלה ירוק צוברת תאוצה , אתרי החדשות עושים הכל בשביל להרחיק את מפלגת קנ ולפרסם מאמרים מטעים ולזרוע הפחדות, אסור לוותר סיסמאות הגיוס: יש לך פרח? יש לך פרח? איפה הבן אדם? איפה הבן אדם? חשיש לקשיש, חשיש לקשיש ופורייזר לחייזר קום קשת ענן, קום קשת ענן אנא מבסוט אלחמדולילה ניחנא מבסוטין אלחמדולילה מנהיגי ארה"ב נותנים כבוד וממליצים לאזרחי ישראל להצביע קנ בריקוד הקנ קנ. http://www.youtube.com/watch?v=fG258rZfcBc

למעלה