חוויה מינית ראשונה

אני יאיר בן 21 בחור ישיבה עד לא מזמן, לאחרונה התחלתי בתהליך חזרה בשאלה וכחלק מהתהליך אני מעוניין לחוות את החוויה המינית הראשונה שלי אין לי כל כך הבנה והיתמצאות באתרי היכרויות אז אשמח להמלצות ומקומות שבהם אוכל להכיר ולמצוא מישהי לקשר קצר
תודה.
ואם אפשר סתם טיפים על הדרך בכל הקשור לסקס תודה.

82RER

New member
חבר, למה לחזור בשאלה עוד לפני שלמדת מה זה להיות יהודי?
תלמד תניא ואז נדבר

UPPPPS.... למה רק לקשר קצר? מה? סטוץ וגמרנו? מה? אתה מתכוון לשבור לב של עלמת חן, רק כדי שהיא תלמד אותך את רזי הסקס? אז יש לי רעיון עבורך: אם זה רק כדי לסמן V - שהתנסית בסקס, יש נשים שתשמחנה לעזור לך לחוות זאת. תכין כמה ג'ובות וכמו בעבור כל דבר בחיים, שלם "שכר לימוד" והיא כבר תלמד אותך את הקטע בסבלנות ובכיף. וכן. תעשה את זה באור. תראה. תקשיב. תרגיש. הכל הכל הכל.

אוייש יצא לי בטעות קשר קצר לא הכוונתי לזה אני באמת לא מחפש סטוץ וגמרנו
לזונה פשוט הייתי הולך ולא כותב פה בפורום מחפש מישהי לקשר

אוייש יצא לי בטעות קשר קצר לא הכוונתי לזה אני באמת לא מחפש סטוץ וגמרנו
לזונה פשוט הייתי הולך ולא כותב פה בפורום מחפש מישהי לקשר
ממליצה לך לחפש מישהי במצב דומה. דווקא לא מנוסה וכך תוכלו יחד ללמוד בלי לחץ או ניסיון להיות משהו שאתה לא.
אין מנוס היום מאפליקציות הכרויות.. אבל יתכן שפורום "חסרי ניסיון מיני" עדיין פעיל פה וסביר שיש גם קבוצות בפייסבוק.

כדאי מאוד גם לקרוא בנושא- איך נראה הגוף הנשי, איך נראה הפות, לקרוא ספרות הדרכה למין. יש המון ספרים טובים בנושא.
נגיד כמו זה:
או זה:

וגם זו כתבה טובה שמסכמת דברים בסיסיים שנשים אוהבות בגברים:

בהצלחה ובהנאה!

ai27

Well-known member
אני יאיר בן 21 בחור ישיבה עד לא מזמן, לאחרונה התחלתי בתהליך חזרה בשאלה וכחלק מהתהליך אני מעוניין לחוות את החוויה המינית הראשונה שלי אין לי כל כך הבנה והיתמצאות באתרי היכרויות אז אשמח להמלצות ומקומות שבהם אוכל להכיר ולמצוא מישהי לקשר קצר
תודה.
ואם אפשר סתם טיפים על הדרך בכל הקשור לסקס תודה.
פתח חשבון bumble. תאר את עצמך,
ואם מישהי מעוניינת היא תאותת לך

למעלה