חוויה שעברתי...

תחיה

New member
חוויה שעברתי...

לפני כשנתיים בערך עליתי על טרמפ עם חברה שלי והייתי אמרוה לנסוע אליה. בדרך שאנחנו נוסעים החלטתי לרדת באמצע הדרך ולנסוע הביתה במקום להמשיך. הגעתי הביתה הכל טוב ויפה אחרי חצי שעה חברה שלי אחרת מתקשרת אלי ומספרת לי שחברה שלי שהייתי אמורה לנסוע אליה נהרגה בתאונת דרכים! לקחתי את זה בצורה מאוד קשה כי ידעתי שאם הייתי נשארת הייתי יכולה למות. עשיתי לי במשך כמה זמן חשבון נפש עם עצמי והירהרתי! חשבתי לעצמי " איזה מסר ה´ שולח לי בזה?" באותו תקופה לאחר התאונה ירדתי בצורה משמעותית בדת כי לקחתי את זה נורא קשה, אבל לאחר תקופה מסויימת הבנתי שהוא היה צריך אותה למעלה ואני יש לי עוד מה לתקן!

זאת באמת דבר קשה לחוות

אמרו לנו פעם במדרשייה שכל הנסיונות שהקב"ה שולח לנו זה כדי שנבחן את עצמנו. איפוא אנחנו יכולים לשפר את עצמנו. אנחנו באים לעולם הזה כדי להשלים תפקיד מסוים. באנו עם מטלה מסוימת. כשאנחנו מסיימים את המטרה הזאת אנחנו חוזרים הביתה. כשהנשמה מסיימת את תפקידה כאן בעולם הזה היא חוזרת לכור מחצבתה.

pazro

New member
זה לא זה

לא הודעה מה´ אלה גלישה סטיסטית קטנה ואפשרית לחלוטין. זה חייב ליקראו למישהו אחרת הסטיסטיקה היתה ממש משעממת

פאזרו, קודם כל ברוך הבא לפורום../images/Emo24.gif

דבר שני, לא כ"כ הבנתי למה אתה מתכוון. אם תוכל להסברי את עצמך אשמח מאוד

מה לתקן או למי לתקן ...

לפי מיטב ידיעתי, עד גיל 40 אין עוסקים בקבלה, אלא רק אומאים
לקב"ה על מה שמקבלים. במקרה זה, ההכשר מובטח
מי שרוצה לדעת למה הוא קיבל, עליו להתחיל מלימוד קרוא-וכתוב, הבנת-הניקרא, וכו´
למרות היותינו זוטרים, יכולים להיות בטוחים כי הבכירים (האמיתיים) מקשיבים לנו ללא כל צורך במזכירות.
גם להבא

חרבונה

New member
תחיה. את צריכה לשמוח שה´ דבר

תחיה. את צריכה לשמוח שה´ דִבֵר אלייך. הוא שלח לך הרגשה נכונה, שאפילו לא היית מודעת לה בהכרה שלך, ועי"כ נשארת אתנו. עכשיו את צריכה לשאול בשביל מה הקב"ה השאיר אותך ? הרי אם היה מדובר באדם בשר ודם שהציל אותך, היית עושה כל דבר לרַצות אותו, להודות לו וכדומה. בתוך תוכך את יודעת מה הקב"ה מצפה ממך, ועל זה תלכי. הלואי שהקב"ה היה מדבר אלי. יותר נכון , הלואי והיה מדבר אלי בשפה שאני אבין, כמו שדבר אלייך בשפה שאת מבינה.

תחיה

New member
חרבונה...

אני מאמינה שהקב"ה דיבר אלי ואמר לי לרדת מהאוטו... אבל זאת הייתה תקופה כל כך לא טובה מבחינת החיים שלי הרגשתי שהוא מעמיד אותי במבחנים כל הזמן ועברתי באותה שנה כל כך המון מבחנים עד שכמעט והחלטתי לעזוב את הדת, אבל באיזה שהוא שלב החלטתי לא לרדת מזה והמשכתי להאמין וניסיתי וניסיתי ועכשיו אני מאמינה באמונה שלמה!

מצטרפת לברכה ../images/Emo13.gif

תחיה, הקב"ה אוהב אותך ושומר עליך. ולא לחינם - את הבת האהובה שלו. כולנו בנות ובנים אהובים של ריבונו שלו עולם

giingiit

New member
באמת חוויה קשה

וההסתכלות שלך על זה פשוט נפלאה. ישר כוח

אמיתי 21

New member
איזה פלא פשוט פלא שיש מעשה

עמ"י עש"ו דומה לזה בגמרא במגילה דף ג´ עמוד א´ "וראיתי אני דניאל לבדי את המראה והאנשים אשר היו עמי לא ראו את המראה אבל חרדה גדולה נפלה עליהם ויברחו בהחבא מאן נינהו אנשים אמר רבי ירמיה ואיתימא רבי חייא בר אבא זה חגי זכריה ומלאכי אינהו עדיפי מיניה ואיהו עדיף מינייהו אינהו עדיפי מיניה דאינהו נביאי ואיהו לאו נביא איהו עדיף מינייהו דאיהו חזא ואינהו לא חזו וכי מאחר דלא חזו מאי טעמא איבעיתו אף על גב דאינהו לא חזו מזלייהו" אשריך אבל לא פשוט העינין הזה לך תסבירי להורים שלהם שיש דין ויש דין כמו שאמר החכם ( שלמה ) " יש נאסף בלא משפט ? " ח"ו הרי יש נשמות גדולות שנלקחות תרם עיתם כי מעשהם אינו משתווה למעלתם הרוחנית אבל יש להם לתעון לקדוש ברוך הוא " אתה אמרת 70 שנה " ולקחת אותי טרם עתי והקדוש ברוך שם אותם הנשמות במקום אוצרו כי הדין אומר מוטב ימות זכאי מאשר חייב כי רק צור תמים פעלו יודע תעלומות אלו כמו שבע"ה נלמוד בפרשת השבוע פנחס בזוהר שבת שלום אנשים ובשורות טובות לכולם ישועות ונחמות ובע"ה ניזכה לראות את משיח צידקנו במהרה בימנו

למעלה