חוויות ותמונות

frige

New member
חוויות ותמונות

היה ערב מהמם כמובן. קיבלתי את המחמאה הכי גדולה מהבעל היקר שלי שאמר שאני נראית כמו בהוליווד, מחמאה מהסרטים. כמוהו גם קיבלתי מחמאות מכולם, נשים, גברים, צעירים, מבוגרים. התחילו איתי חברים של אחי וחברים של אבא שלי ואני הייתי בעננים. הילדים היו מקסימים, גם מי שהגיע לחתונה וגם ינון שנשאר בבית ושבה את לב הבייביסטר שפעם ראשונה ראתה אותו. הראל, אלעד ואיתי היו מהממים, רקדו, השתוללו, השוויצו וגרמו לאמא האווזה שלהם להיות גאה ומאושרת. אלי היה החתיך וכולנו שמחנו. היתה התרגשות כששרתי את שני השירים וקצרתי מחמאות כמו בחתונות הקודמות. תודה לכולכם על הכל בשירשור הקיטור שלי אתמול. והכי קטע, אתמול בתחילת החתונה, את מי אני רואה, את אוריתי שלנו, כן, כן, אורית, זו שמאז שלבשה מדי חאקי נעלמה לנו. שאלתי אותה מה היא עושה שם והיא אמרה שהיא הגיעה עם ההורים שלה שהם חברים של הורי הכלה, ואני אומרת לה אם היא לא ראתה כל הזמן שכתבתי על החתונה המפורסמת, את השמות, רק אחר כך נפל לה האסימון. חחח, היה כיף לראותה שם. אוריתו'ש, כנסי, ספרי גם את חוויות, חבל שלא נשארתם גם לשיר השני שכתבתי ושרתי. אבל היה כיף לראות אותך
. גם אחות של עדן היתה. אז אתחיל בתמונה משפחתית, לפני היציאה לחתונה.

frige

New member
תמונה שלי

אף אחד לא האמין שילדתי לפני כחודשיים ועוד את הרביעי שלי. היה כיף לקבל כאלה מחמאות.

frige

New member
עם הראל

לציין שהחתן והכלה היו מדהימים ביופיים.

לולי72

New member
שרית, כולכם נראים מדהים

והשמלה שלך בסוף יצאה מהממת ויפה, ניצה אמרה שגם אחותך לבשה שמלה יפה, ניצה סיפרה שהיה מאוד מאוד יפה וששרת יפה. שיהיו לכם רק שמחות ואושר במשפחה.

שרית../images/Emo9.gif

היה כייף אתמול, נהנתי מאוד- היה מפתיע לראות אותך...
(גם ראיתי את המורה שלי...מורה לאדריכלות) אהבתי את החתונה (את החופה בעיקר,,המוזיקה, האולם, האוכל וכו...) והחתן והכלה נראו מיליון דולר
.. שרית אהבתי מאוד את השיר הראשון
ונסענו מוקדם...כאילו נסעתי מוקדם בגלל ההורים...אני הייתי נשארת בכייף! שרית, בקרוב יש לך איזשהי עוד חתונה וזה? אולי נתאם מעכשיו.
(נראה לי יש לי חתונה ב-8/1/2008)

frige

New member
אוריתו'ש,

שמחתי לפגוש אותך, היה מפתיע ביותר. תודה על המחמאות, חבל, באמת יכולת להישאר, מישהו כבר היה מחזיר אותך הביתה. חתונה בקרוב? זהו, חיתנתי את אחותי ואחי. אבל בעוד כחצי שעה תהיה בריתה, אז אולי שם? את תמיד מוזמנת למושבנו הקט לבקר.

dafgol

New member
../images/Emo99.gif מדהימים שכמותכם ../images/Emo99.gif

ושוב
ענקי מכל ה
איזה אושר ושמחה, נשמע שהיה ממש מרגש. הנסיכים שלך
ים אחד אחד, נו איך לא....יש להם את אמא , מלכת
האם.

frige

New member
עדן

תודה שוב. אני מנסה דרך הפייסבוק לכתוב לך ולאלה הודעה ולא מסתדר לי, זה כותב לי ERROR משום מה. חפשי אותי ואשרי אותי.
שרית

למעלה