חוויות מההופעה בקיבוץ בארי

חוויות מההופעה בקיבוץ בארי

יום שישי 20:30 אנחנו אני יוצא עם עוד 2 ידידות שלי ברכב לכיוון קיבוץ בארי.לאחר נסיעה בערפל מטורף שלא נתן לנו לראות את הכביש בכלל הצלחנו לנווט את דרכנו לקיבוץ.לאחר עוד מספר דקות גם הצלחנו למצוא את הפאב. הגענו בדיוק ב21:30 והיה שווה לדייק.את הפאב מצאנו ריק לגמרי מלבד הברמנים ואת איתי שבדיוק סיים סאונד צ'ק.מהר מאוד מצאתי את עצמי בשיחה של אחד על אחד(+בירות)עם איתי. לאחר כחצי שעה המקום התחיל להתמלא ואיתי יצא כדי להתכונן להופעה. לקראת השעה 23:00 המקום כבר מלא ואיתי עולה לבמה.וככה כשהוא מצויד רק בזוג גיטרות בקבוק מים קטן וחצי ליטר בירה-ההופעה מתחילה. איתי פותח עם "הרי את משוחררת" בגרסת בלוז שקטה(שמזכירה את סגנון הפולק-שאני אוהב) ב"אפילו לא אני" איתי טועה קטנה במילים של הבית הראשון ומפצה את הקהל בחיוך מתנצל.לאחר השיר איתי מספר קצת על איך הטיול הזה בשבילו ועל מה שהוא עבר עד עכשיו. בהמשך הוא שר את"ציפופו" באחת הגרסאות הכי יפות שיצא לי לשמוע עד עכשיו(גם כאן איתי טועה בתחילת הבית השני מפסיק לנגן ואומר:"רגע..זה בכלל לא המילים" וממשיך לשיר-הקהל כמובן מגיב במחיאות כפיים משולבות בצחוק) לאחר מכן איתי עושה שיר חדש ומודה לקהל על זה שאנחנו מקשיבים לשירים חדשים שהוא עוד בודק. ומשם הוא ממשיך לעוד שיר חדש שהוא כתב בהשארת ז'ק ברל(אאל"ט) לאחר מכן איתי מדבר על הקטע שט"ו בשבט מתקשר אצלו לדברים שהוא מגדל ומנגן את "כבלים"- שתי ידידותיי ואני(שיושבים בשורה הראשונה)שרים את קולות הרקע של הפזמון ולא שוכחים את ה"אני חושב שהתחשמלתי") בסוף השיר איתי מצביע עלינו ומודה"מקהלה שלו" וישר עובר ל"אל תוותרי על הירח" לאחר מכן הוא שר שיר חדש שביקשו ממנו לכתוב במיוחד לראש השנה לאחר מכן הוא מבצע עוד שיר חדש ואז את"מים תחת גשר" לאחר השיר איתי יורד מהבמה והקהל מבקש הדרן,איתי עולה שוב ומנגן את "אברהם ואיברהים" (בין לבין היו עוד כמה שירים אני פשוט לא ממש זוכר את כולם) בקיצור היה ממש כיף,אני בהחלט מקווה שיצא לי להגיע לעוד כמה הופעות כאלה מהטיול הנוכחי(אם אני לא יהיה בחו"ל-כמו שקורא בדרך כלל בתקופה האחרונה) ותפוז לא ממש נותן לי להעלות תמונות-אני אנסה שוב מאוחר יותר

yuvizz

New member
וואי אני לא מאמינה שהוא עשה את

צ'יפופו. בא לי גם. כיף לשמוע את זה, שמחה שנהנת... תעלה תמונות:)

אושRתי

New member
שמחה שנהנתם ../images/Emo13.gif

מחכה לתמונות . (יכול להיות שזה לא נותן לעלות בגלל שזה גדול מידי, נסה להקטין).

למעלה