חוויות מההופעה האחרונה של בלאקפילד

חוויות מההופעה האחרונה של בלאקפילד

שהייתה ב09.02.07 במעבדה בירושלים. כתבתי אותן אומנם כבר בפורום של אביב אבל לדעתי זה יכול להוסיף שאנשים שאוהבים רק את בלאקפילד ופחות את אביב יקראו ויראו איזה שירים הם עושים בסבב החדש וכו... ולמי שלא מעוניין כל כך לקרוא אז אני יכול לעניין אותו בלינק לחוויות ותמונות מההופעה הראשונה של בלאקפילד בסיבוב הנוכחי באירופה בלונדון מפי רם(here they come) שאני מאמין שעוד תראו אותו בפורום הזה
הנה השירשור מפורום אביב גפן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=243&msgid=94252912 והנה לינק לשירשור חוויות מההופעה האחרונה בישראל שנפתח בפורום אביב שם כתבתי את החוויות שלי: ולחוויות מההופעה האחרונה בישראל במעבדה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=243&msgid=93774494 והנה עוד אחד כי משום מה נפתחו שני שירשורים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=243&msgid=93792952 ולסיום החוויות שלי כולל הפלייליסט למי שמעוניין
"אחלה הופעה. השירים מהאלבום השני נשמעים ממש טוב רובם. סוף העולם ואלפי אנשים באנגלית נשמע לא רע בכלל. יותר אהבתי את אלפי אנשים. סטיבן היה פשוט מדהים. ליאור צודקת שאביב היה פחות באור הזרקורים ויותר העוזר של סטיבן. והאמת שאהבתי את זה. באתי יותר בשביל סטיבן מאשר בשביל אביב. את אביב ראיתי מספיק ואין שום רע להנות קצת מסטיבן. דבר אחד הפריע לי וזה שההופעה הייתה קצת קצרה. הופעה של טיפה יותר משעה עם 17-16 שירים. זה אומנם שווה את ה90-100 ש"ח אבל בכל זאת אני מצפה לטיפה יותר. בהחלט היה אפשר לוותר על thank you של אלאניס מוריסט או לוותר על הביצוע השני לONCE ולהוסיף עוד 2 שירים מהאלבום הישן(glow וsummer היו מאוד חסרים לי) אבל כנראה שזה קצת זלזול בהקהל הישראלי כי אני מתאר לעצמי שההופעות בחו"ל יהיו הרבה יותר ארוכות משעה וקצת. אגב סטיבן היה ממש חמוד במשך ההופעה וגם אחרי ההופעה נפגש איתנו ודיבר איתנו והצטלם וחתם,הוא ממש איש מדהים,כמה שהוא גדול ונערץ הוא נשאר צנוע ועניו... בניגוד ל...שנכנס ישר לואן בלי לסובב את הפנים אפילו(לא שציפיתי אבל אתם יודעים...) אגב הפעם גם אין לו ממש תירוץ,היינו שם 5-6 אנשים די שקטים ותרבותיים,התירוץ של "לא בא לי שחבורה של ילדות בנו 13 יקפצו עלי" לא תקף הפעם... בכל מקרה לי זה לא משנה במילא אני לא ממש שש לפגוש אותו. עוד קטע אחד שלא ממש אהבתי. להתחיל ולסיים עם once זה לגמרי מיותר. מזכיר לי את עברי לידר בתקופה ש"ניסים" רץ בטירוף אז עברי התחיל עם ניסים וסיים עם ניסים. או את בית הבובות שאין להם מספיק שירים למלא הופעה שלמה אז הם עושים פעמיים את סיגפו. אומנם שיר באמת מדהים אבל כשיש ללהקה כל כך הרבה שירים טובים לשיר אז מיותר לשיר פעמיים אותו שיר בהופעה אחת. אז סך הכל היה טוב ואני מקווה שהסבב שהם יעשו בארץ אחרי שהם יחזרו מחו"ל יהיה טיפה יותר רציני ומושקע. היה טוב וטוב שהיה" ולסיום הפלייליסט: 1)once 2)1,000 people 3)miss you 4)blackfield 5)christenings 6)the hole in me 7)this killer 8)pain
glow
-כתוב אבל לא בוצע 9)thank you (שיר של אלאניס מוריסט) 10)epidemic 11)some day 12)open mind 13)my gift of silence 14)where is my love 15)end of the word הדרן: 16)hello
cloudy now
-כתוב אבל לא בוצע 17)once פלייליסט סביר. אבל שוב היה יכול להשתדרג הרבה יותר אם טיפה יותר השקעה...

handlessman

New member
יש לבלאקפילד שיר בשם Thank you?

נדמה לי שראיתי את השם שלו אולי באיזה אתר, אבל לא שמעתי עליו / אותו בחיים והא לא מופיע בשום מקום מזכר אותם... וסורי על הבורות, אבל מי זה האלאניס מוריסט הזה / האלה?בזמן האחרון מתגלים לי מלא שירים אנונימיים של בלאקפילד... קישור לשרשור שפתחתי בפורום אביב גפן

זה לא שיר שלהם..

במקור זה שיר של אלאניס מוריסט, וסטיבן שר אותו הרבה בהופעות(יחסית לשיר שלא של לבאקפילד בכלל) אממ..היא זמרת רוק ששרה בשנות ה-90 ועד היום(אם אני לא טועה)

handlessman

New member
וואלה...

אני בכל מקרה מעדיף יצירה עצמאית... למרות שלא היה מזיק לי לשמוע את זה... מה שאני לא מבין זה למה הם עושים בהופעה שיר שיש מצב שהרבה מהקהל שלהם לא מכיר? היו מכניסים כטראק בונוס לאלבום או משו...

השיר טאנק יו

יצא בפרוייקט הסולו של סטיבן. פרוייקט קאברים, מבינהם ביצועים לשירים של הקיור, אבא, אלאניס מוריסט, ועוד כמה שירים מקוריים.

למעלה