חוויות מההצגה!!!!!

חוויות מההצגה!!!!!

OK אז מי שעוד לא יודע הייתי אתמול בהצגה של אלדי"נפוליאון חי או מות" איחרנו ב20 דקות(אני וחברה שלי)וראינו שם עוד שני ילדים שאיחרו...אז חיפשנו דרך כניסה ועד שנכנסו
אחרי זה שעתיים אלדר לא עלה ועד שהוא עלה נרדמתי כי לא הבנתי חצי מההצגה חחח הזוג הזה שגם איחר ישב לידנו וכל שנייה התמזמז לי מול העיינייםםםם רר אחרי זה כשאלדר עלה הם התחילו להציק לי "אווו היא עוד שנייה מתעלפת" "הנה הנה תראיייי הוא עלהההה" קיצר שיגעו לי תשכל... ההצגה הייתה ממש קורעת וקלטתי את שרון מאחורה חח ואחרי זה בא שלב התודות וזה אז אמרו"ותודה רבה לשרון ברנטמן בלה בלה"ואז הוא כזה יירד לבמה הסתכל עליי ופשוט נתן לי ליטוף XDXDXD אני כזה חשבתי סתם משהו עבר לי בשעיר אז שאלתי את חברה שלי"את ראית את זה?!"ואז היא כזה כן!!!ואז צחקנו חחחח אחרי זה נגמרה ההצגה וזה הם יירדו לחדר שחקנים ואנחנו ביחד איתם חחחח ואז החברה הפדחנית שלי באה ליד שרון"נווו דיאנה תגידי לו שלום!!! את מכירה אותו נו!!!!" והוא כזה אממ היי?חחחח אני מכיר אותך ?את נראית לי מוכרת וזה אני כזה כע יכול להיות ביייי חחח אחרי זה הלכנו לחדר ליד השחקנים כל שנייה שאלו אותנו" אתן מעריצות של אלדי?"והיינו עם עוד ילדה אחת גדולה מהקומונה אז היא אמרה לא לא הן באו איתי פשוט אני רוצה להתקבל פה לבצפר וזה חח אחרי זה ביקשתי ממישהו שיביא לאלדר תברכבה כי לא היה לי נעים להכנס חח בחדר שחקנים ראינו את מי שאתם רוצים!!! קודם כל ראינו את כל הגיי בויז חח ושטחחנו איתם ודיברנו וצחקנו וזה הם ממש חמודים חחח וראיתי את רועי אלדר כמובן שרון ידין צליל הקיצר כולם דיברנו איתם וזה וכל שנייה אמרו נו לכו תגידו לו לפחות שלום!אני לא לא לא רוצה חחח קיצר זהו....צילמתי איזה 3 תמונות בפלא כי זה אולם ממש קטן ואם היו רואים פלאשים היה פדיחות XD והאיכות גרועה סורי אז תבחינו אלדר זה נפוליאון חחח... זהו חח היה כיףףףףףףף

chuti

New member
שמחה שנהנת ../images/Emo24.gif ותודהה ../images/Emo99.gif

אני פשוט מאושרת :) רועי
לא אמרת שהיית עם הגייבויז! דברי איתי

למעלה