חוויות מסופ'ש חשמלי ביותר !!!

Carcass

New member
חוויות מסופ'ש חשמלי ביותר !!!

קודם כל יום חמישי,כבוד למי שהגיע לקומפורט,אנחנו מאוד נהננו,אחלה הופעות,הפקה מושקעת,אירוע על הכיפאק. בצהרי היום למחרת התארחנו בקיבוץ ראש הנקרה,אני באופן אישי בעצם אף פעם לא מגיע לאיזורים האלה חח,אבל מה אני אגיד לכם,התאהבתי באיזור,איזה וייבז,כבוד לכל המאסיב הצפוני שהגיעו,אמנם זאת גם היתה חגיגת בוב מארלי אבל הצמאון של הקהל גרם לנו להרים תמקום בדאנסהל,אנחנו מאוד נהננו לעשות את זה כמובן. למחרת טיילנו שמה באיזור בנחל יחיעם,אולי זה רק השגעון והחשיש שדיבר ממני באותו רגע וברגע זה גם בתכלס חח,אבל לדעתי זה הנוף הכי קרוב שראיתי בארץ ל westmorland בג'מייקה,לא צוחק. NUFF RESPEK FI NEW ZION CREW. אני יודע שאני אשמח להגיע לנגן בצפון שמה anytime seen? מקווה שיהיו קצת תמונות בקרוב להמחיש תטירוף שהלך שם :) bless. אלעד,aka Don Bazdal.

babaroots

New member
עוד כמה דברים מהסופ"ש הכי מטורף אי פעם...

הקהל בחמישי בקומפורט היה קהל שלא רואים כל יום בת"א עם מלא וויבס בהופעות וגם תודות ביציאה הביתה... תענוג! כבוד גדול לכל מי שלקח חלק בהפקה - מני ראסטה ליון, צמח ואיקי לאומנים, ליחצני"ם ולצלמים~ הקהל בשישי בקיבוץ ראש הניקרה אותו וויבס אבל מאוד הפתיע אותנו שרצה וקיבל בפעם הראשונה דאנסהול לפרצוף... ! וגם השמעת בכורה לרידים החדש מבית באזדל ביחד עם מייקי אישית אני מאוד אוהב את הטיון אבל התגובות של המאסיב אמרו הכל.... כבוד גדול לבן ניו זיון הפאמילי שלנו בצפון ולכל החברים נהנו בטירוף! בקרוב אנחנו יורדים לדרום כדי להביא את הוויבז לפסטיבל הפתיחה של המסע החשוב של WALK ABOUT LOVE ...

babaroots

New member
התמונות מפסטיבוב...

של עופר: http://www.facebook.com/photo.php?pid=1211814&id=656164177#/album.php?aid=55647&id=656164177

:)

אני הייתי בכפ"ס, במסיבת רגאיי מהנה בהחלט =] בבית השני. היה אדיר

למעלה