חוויות ניבים - אולי זה יעניין את MoonFairy:

Boojie

New member
חוויות ניבים - אולי זה יעניין את MoonFairy:

כבר סיפרתי פה שהערפדים שלנו מתרוצצים בשבוע הספר (היום שוב!), והיינו צריכים להתאים להם ניבים שיאפשרו להם לדבר ויישארו יציבים כמה שעות.

אז בזכות מה ש-MoonFairy סיפרה על הדבק התרמופלסטי, חיפשתי פה ושם ומצאתי את הטוטוריאל הזה ביוטיוב, שעושה שימוש בחומר תרמופלסטי בשם InstaMorph. הוא, אמנם, מייצר את הניבים מאפס, ולנו לא היה זמן לייצר ניבים מאפס, אבל הרעיון קנה אותי, והחלטתי ששווה לבדוק את זה בתור דבק. אז קניתי בוחטה של ניבים ב"זמיר טריקים" והזמנתי צנצנת של אינסטאמורף מאמזון. צנצנת של 170 גרם עולה עשרה דולר פלוס משלוח, וזה חומר פשוט *מגניב*. אלה מין כדוריות פלסטיק לבנות שזורקים למים חמים וכשהן נהיות שקופות, מוציאים ולשים (זה די מוצק גם כשזה חם, נגיד כמו פימו קשה) לצורה הרצויה וכשזה מתקרר ומלבין בחזרה, זה גם מתקשה מחדש לפלסטיק.

היתרון הגדול: אם זה לא יצא טוב, אפשר פשוט לזרוק את זה מחדש לתוך מים חמים וכשזה נהיה שוב שקוף, לעצב מחדש. שזה יתרון אדיר לעומת הדבק שבא עם הניבים מהחנות. יש לזה שני חסרונות קטנים: זה יותר קשה ופחות גמיש מהדבק שמגיע מהחנות, ולפעמים קצת יותר קשה להתאים את הניב ככה; והצבע של זה ממש לבן כך שרואים ממש כל שארית שבולטת לצדדים בתהליך ההכנה, וממש קשה לחתוך את השאריות אחרי שזה מתקשה בלי שזה יערער את כל האחיזה של הניב, כך שצריך להקפיד להעלים את השאריות הבולטות מיד אחרי שמלבישים את זה על השן.

עשינו המון ניסיונות - עם דבקים שונים (האינסטאמורף לוקח בגדול), וגם עשינו ניסיונות לשים את הניבים על הניבים (כמו אצל ערפדים קלאסיים) או על החותכות השניות (כמו בדם אמיתי), ונראה שלכל אחד מתאים אחרת. חלק מהערפדים שלנו ככה וחלק ככה. צריך קצת עבודת התאמה עד שהניבים יושבים בול, וגם קצת להתרגל לאיך שזה יושב בפה, אבל משם והלאה זה עובד נהדר. וכמובן, אם אחרי כמה זמן שימוש זה לא יושב טוב, לא בעיה להתאים את זה מחדש. למעשה, זה בדיוק מה שעשינו בשבוע הספר עצמו (עשינו כל מיני השלמות איפור מאחורי הדוכן), עם מים חמים שגנבנו (טוב, ברשות) מבר המים של הוצאה אחרת...

מי שרוצה לראות איך זה יצא (בינתיים רק חלק מהתמונות עלו - וכמובן, יהיו עוד תמונות מהיום וממוצ"ש), תראו באלבום (המגניב!) שלנו.

קרניjack

New member
איך פיספסתי את אתכם?!!?

הייתי במוצש ולא ראיתי! גם לא ראיתי דוכן של יניב למרות שעברתי כמה וכמה פעמים...

בכל מקרה הערפדים שלכם ממש מגניבים! נראה שנהנו

גם אני מתכוונת להזמין מתישהו ניבים, אבל אם את אומרת שהחומר שקונים בנפרד יותר בעייתי, למרות שיותר זול, נראה לי אני אלך על הניבים הרגילים וזהו.......

Boojie

New member
החומר שקונים בנפרד יותר טוב.

(האינסטאמורף, שאני מאמינה שזה אותו דבק שבא עם הניבים של MoonFairy, או דומה לו).
החומר שבא עם הניבים ב"זמיר טריקים" בעייתי. הוא מתקשה מהר מדי, ואם פספסת בפעם הראשונה את צריכה לשים חומר חדש - ולא בהכרח יישאר לך מספיק לכמה ניסיונות.

ולא יודעת איך פספסת אותנו, אולי פשוט היית בחלק אחר של המבוך.

קרניjack

New member
לא, לא עברתי בהכל, ואפילו כמה פעמים

מוזר!!! חבל, רציתי גם לקנות את הספר

כשערפדים לא רוצים שימצאו אותם- הם יודעים להטמע בין בני האדם היטב

התכוונתי שהחומר של הניבים שבאים עם הניבים מאיביי (כמו שסטפני הזמינה) הוא יותר טוב מהחומר שאת קנית- זה מה שהבנתי ממך....

Boojie

New member
נדמה לי שזה אותו חומר.

ויש כמה דוכנים של אותו מפיץ זה לצד זה - גרף, ינשוף, דיאלוג ולא זוכרת אם עוד משהו. אם מסתכלים מכיוון הכניסה שבאבן גבירול ליד גן העיר, הם כמעט מוסתרים על ידי הביתנים שמוכרים מזון מהיר באמצע, בקו אלכסוני.

נהיה שם שוב במוצ"ש, שווה לבוא. הערפדים שלנו מגניבים נורא.

MoonFairy

New member
סרטון מגניב!!!!

הדבק שהגיע עם הניבים שלי הוא בדיוק בדיוק על אותו עיקרון אבל אני חושבת שהוא טוב יותר...
קודם כל, הוא מקבל גוון מעט בז' וקצת שקוף, שמשתלב מצוייייייייין בשיניים. כשמחממים אותו במים רותחים הוא נהיה ממש ממש ממש רך ולא כמו פימו (כמו שתיארת)
והכי חשוב - קל מאוד לתקן טעויות קטנות ועודף חומר....

אני לא עטפתי את הניבים בחומר מכיוון שזה הורס את המושלמות שלהם (
), חיממתי מעט חומר, פיצלתי לשניים, כל חלק עשיתי עיגול ואז גילגלתי אותו למוארך מעט. שמתי אותו בתוך השן ואז שמתי על הניבים שלי (לא אוהבת איך שזה בדם אמיתי! אין על המיקום הטבעי
)
ברגע שנשכתי וחיכיתי שיתקרר קצת זה קיבל את הצורה של השיניים שלי. הוצאתי את התוצר הקשיח מהפה וגזרתי (כן כן, עם מספריים...) את מה שהיה הרבההה יותר מדי אובר חח...
השארתי חומר על השיניים הטוחנות (מהניבים פנימה לתוך הפה ולא קדימה לשיניים החותכות) שיהווה נקודת אחיזה
בדקתי שוב על הניבים לראות שאת כל השאריות המיותרות הוצאתי, ואז הפינישים זה הכי כיף! טובלים ממש קצת במים החמים, לא מספיק בשביל שזה יהיה שקוף לגמרי אלא רק בקלילות שיהיה גמיש מעט, מלבישים על הניבים, ועם הלשון (!!) מחליקים בטבעיות את השפיצים מהגזירות מספריים.
מה שנוצר זה תבנית חלקה ולא מורגשת, בצבע השיניים שלך (פחות או יותר) שמחברת לך ניבים מושלמים

ממש התלהבתי כשהראת שיש את החומר הזה באריזות גדולות! אבל זה קצת מבאס לדעת שזה לא בדיוק מה שאני השתמשתי ואהבתי.....

אגב, קוראים לי סטפני, זה הרבה יותר קל לכתוב מאשר MoonFairy כל פעם

MoonFairy

New member
וכמובן!!! הערפדים שלכם נראים אדיריםםם

הבחורה הקטנה עם השמלה השחור לבן ממש יצאה ערפדית מוצלחת

כולם שם היו מוצלחים! והתמונות מתחנת תרומת הדם ענקיות

חבל שפיספסתי את זה בלייב אוףףףףףף!

Boojie

New member
נהיה שוב במוצ"ש. הזדמנות אחרונה!

ואזהרה לגבי הסרטון: אני עשיתי טעות, אחרי שראיתי סרטון אחד כזה, והתחלתי לבדוק את הסרטונים האחרים שמופיעים בצד. כמה שעות מאוחר יותר... טוב, זאת האזהרה שלי: ברגע שמתחילים, אי אפשר להפסיק. יש שם *כל כך* הרבה הדרכות מגניבות, ל*כל כך* הרבה דברים מגניבים, שזה פשוט מסוכן.

ומעניין אם אפשר להשיג את הדבק שבא עם הניבים גם בנפרד. זה נשמע לי כמו חומר מאד דומה, אבל צבוע ואולי טיפה יותר גמיש.

Boojie

New member
מי שרוצה לראות כמה תמונות שוות במיוחד:

הערפדים שלנו משתפים פעולה עם הגמד של דן חסכן (נדמה לי). הכי קריפי בעולם.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=451692848183519&set=a.450437404975730.107746.272967912722681

הערפדים שלנו משתלטים על ניידת התרמת הדם של מד"א:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=451696258183178&set=a.450437404975730.107746.272967912722681

הערפדים שלנו עם ליצן ביש מזל:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=450439468308857&set=a.450437404975730.107746.272967912722681

גם ישראל אהרוני לא חסין ערפדים:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=454327434586727&set=a.450437404975730.107746.272967912722681

(הם הצטלמו עם עוד סלבים, כמו ח"כ ניצן הורוביץ ואורי פינק. רק חבל שח"כ שלי יחימוביץ' חובבת באפי לא הייתה...)

היה ממש מגניב, אני חייבת לציין. נהניתי נורא. והניבים עבדו טוב במידה מפתיעה.

Berethor

New member
אהבתי!

הגמד הזה יותר גדול מחלק מהערפדים שם, לא כזה גמד לדעתי
. השתלטות על הניידת מד"א כמה אירוני, עכשיו ברור למי התרומות דם הולכות ואת החיים של מי הן מצילות
. הליצן עומד לצעוק "לא רק לא את הבלונים!"
. תאמינו או לא אהרוני שרד את ארבעתם, ככה זה שאוכלים טוב..

MoonFairy

New member
הו לא! רק לא צמר גפן מתוק!!!

הרגת אותי חחח תמונה אדירה XD

למעלה