"חווית" טרום היסטרוסקופיה

מצב
הנושא נעול.

סביון1

New member
אוי כמה כואב

הפלה בגלל גנטיקה (גם) - מכתב הרופא
הרופא: "... עברת הפסקת הריון במחלקת נשים עקב ציסטה בחלק האחורי של המחור בעובר. הבדיקה הפתולוגית של העובר לא הדגימה מומים נוספים. מבנה המוח עצמו לא ניתן לבדיקה עקב מצרציה." (מישהו יודע מה זה???)"הכרומוזומים של העובר נבדקו בעת הפסקת ההריון ונמצאו תקינים (XY, 46)." "ציסטה בחלק האחורי של המוח הנקראת ע"ש Dandy Walker ועשויה להיות בודדת או חלק ממספר תסמונות גנטיות, תסמונות אשר בחלקן אקראיות ובחלקן הינן תורשתיות בצורה רצסיבית - העובר מקבל את הגן הפגום משני ההורים. מאחר שהריונך הושג מתרומה, הסיכוי להישנות הפגם בהריון נוסף הינו קטן. עם זאת, אם מדבור בעוברים הנמצאים בהקפאה מאותו מחזור טיפול, הסיכוי להישנות יותר גבוה ומוערך אמפירית כ-10%." בלי להיכנס לפרטים מיותרים כרגע, וסיבותי עמי, במקרה מצאתי את המכתב הזה לפני כשבועיים. מספר שבועות קודם קיבלתי מהגורמים הרפואיים שלנו העתקים מתוצאות בדיקת העובר ומי השפיר, והמכתב הזה מבית החולים הגיע אלי פתוח ע"י גורם רפואי אצלנו . הצצתי בתוך המעטפה וראיתי את הטפסים של הבדיקות. תחתם היה גם המכתב ממנו ציטטתי לכם. רק כשעשיתי סדר בכל הניירת שלי, לקראת הטרום-ניתוח, גיליתי את המכתב. שתבינו, לפני חודש הבאתי זרע נוסף מתרומה, ולמזלי הרב (כמו שהסתבר מהמכתב) לא היו מספיק מבחנות מהתורם הקודם שלי וקיבלתי (קניתי ) 2 מבחנות מתורם אחר. אם חס וחלילה הייתי קונה שוב זרע של התורם הקודם ובמידה ומדובר באותה תורמת (לצערי לא מיידעים אותי בנושא) הכל היה עלול לחזור שוב... תאמינו לי, כמעט שקיבלתי התקף לב כשגיליתי את המכתב.
אוי כמה כואב
באמת נורא. ולחשוב שאף אחד לא טרח להדגיש בפנייך שאת חייבת להחליף תורם! לא זוכרת איפה את מטופלת אבל אני הייתי לפחות מתריעה בפני הרופא שלי על המחדל הזה, אם לא הייתי נוקטת בצעד דרסטי יותר. אבל בואי נסתכל על חצי הכוס המלאה: נשאת הריון עד שבוע 15, זאת אומרת שעברת את השליש הראשון והקריטי, זאת אומרת שאת כנראה מסוגלת לקלוט לשאת הריון בלי בעיה (טפו-טפו
). רק שיתנו לך עובר תקין והכל יהיה בסדר. אז את הולכת לקבל זרע מדוגם, ביצית מדוגמת, ומרפי הולך לישון שנת חורף ארוכה ארוכה. אני מאמינה שעוד תצליחי! סביון

שלחתי לרופא שלי העתק מהמכתב

אוי כמה כואב
באמת נורא. ולחשוב שאף אחד לא טרח להדגיש בפנייך שאת חייבת להחליף תורם! לא זוכרת איפה את מטופלת אבל אני הייתי לפחות מתריעה בפני הרופא שלי על המחדל הזה, אם לא הייתי נוקטת בצעד דרסטי יותר. אבל בואי נסתכל על חצי הכוס המלאה: נשאת הריון עד שבוע 15, זאת אומרת שעברת את השליש הראשון והקריטי, זאת אומרת שאת כנראה מסוגלת לקלוט לשאת הריון בלי בעיה (טפו-טפו
). רק שיתנו לך עובר תקין והכל יהיה בסדר. אז את הולכת לקבל זרע מדוגם, ביצית מדוגמת, ומרפי הולך לישון שנת חורף ארוכה ארוכה. אני מאמינה שעוד תצליחי! סביון
שלחתי לרופא שלי העתק מהמכתב
ואני בהחלט מתכוונת לדבר איתו על הנושא בפגישה בארבע עיניים. כשקיבלתי את התוצאות של הבדיקות באמת לא הבנתי למה לא הגיע גם מכתב שמפרט ומסביר גם את האספקט הגנטי, לכאן או לכאן - אם זה קשור או לא, אבל חשבתי שמכיוון שזה כל מה שקיבלתי אז זה מה שיש, ואלו הבדיקות שהם מבצעים וזהו. לגבי חצי הכוס המלאה - קצת קשה לי להסתכל על זה ככה, אבל אם כבר - אז כבר - נשאתי הריון עד אמצע שבוע 17 (!!) חוץ מזה, אפילו שאני חילונית מוצהרת, יש לי בבית מזוזה די חדשה, חמסה בכניסה לבית, חמסה קטנה ומגן דוד על הצוואר. מקווה שאני מוגנת, לפחות הפעם
ותודה על האיחולים והאמון. מפיך למי שנמצא שם למעלה. לא יודעת מי זה או מה זה, כוח עליון, ה', גורל, מזל או כל דבר אחר. הגיע הזמן, לא?

a17

New member
אני רק יכולה - ../images/Emo24.gif

הרופא: "... עברת הפסקת הריון במחלקת נשים עקב ציסטה בחלק האחורי של המחור בעובר. הבדיקה הפתולוגית של העובר לא הדגימה מומים נוספים. מבנה המוח עצמו לא ניתן לבדיקה עקב מצרציה." (מישהו יודע מה זה???)"הכרומוזומים של העובר נבדקו בעת הפסקת ההריון ונמצאו תקינים (XY, 46)." "ציסטה בחלק האחורי של המוח הנקראת ע"ש Dandy Walker ועשויה להיות בודדת או חלק ממספר תסמונות גנטיות, תסמונות אשר בחלקן אקראיות ובחלקן הינן תורשתיות בצורה רצסיבית - העובר מקבל את הגן הפגום משני ההורים. מאחר שהריונך הושג מתרומה, הסיכוי להישנות הפגם בהריון נוסף הינו קטן. עם זאת, אם מדבור בעוברים הנמצאים בהקפאה מאותו מחזור טיפול, הסיכוי להישנות יותר גבוה ומוערך אמפירית כ-10%." בלי להיכנס לפרטים מיותרים כרגע, וסיבותי עמי, במקרה מצאתי את המכתב הזה לפני כשבועיים. מספר שבועות קודם קיבלתי מהגורמים הרפואיים שלנו העתקים מתוצאות בדיקת העובר ומי השפיר, והמכתב הזה מבית החולים הגיע אלי פתוח ע"י גורם רפואי אצלנו . הצצתי בתוך המעטפה וראיתי את הטפסים של הבדיקות. תחתם היה גם המכתב ממנו ציטטתי לכם. רק כשעשיתי סדר בכל הניירת שלי, לקראת הטרום-ניתוח, גיליתי את המכתב. שתבינו, לפני חודש הבאתי זרע נוסף מתרומה, ולמזלי הרב (כמו שהסתבר מהמכתב) לא היו מספיק מבחנות מהתורם הקודם שלי וקיבלתי (קניתי ) 2 מבחנות מתורם אחר. אם חס וחלילה הייתי קונה שוב זרע של התורם הקודם ובמידה ומדובר באותה תורמת (לצערי לא מיידעים אותי בנושא) הכל היה עלול לחזור שוב... תאמינו לי, כמעט שקיבלתי התקף לב כשגיליתי את המכתב.
אני רק יכולה -

אין לי מה לומר יותר (גם אני עברתי את הבוארו הזה...)+ 3 גרידות בשבועות 8, 10 (כבר ראינו דופק),ו-9 ואין לי מה להגיד חוץ מזה שאני יודעת מה את עברת לבדך ולאחל לך שלא תעברי את זה יותר בחיים !!!

תודה על החיבוק והאיחולים. מאחלת

אני רק יכולה -

אין לי מה לומר יותר (גם אני עברתי את הבוארו הזה...)+ 3 גרידות בשבועות 8, 10 (כבר ראינו דופק),ו-9 ואין לי מה להגיד חוץ מזה שאני יודעת מה את עברת לבדך ולאחל לך שלא תעברי את זה יותר בחיים !!!
תודה על החיבוק והאיחולים. מאחלת
לכולנו שכל הדברים האיומים והנוראים שנשים עברו ששמענו וקראנו עליהם לא יקרו לאף אחת מאיתנו יותר ושנזכה להגשים סוף סוף את החלום של הבאת ילד לעולם.

שיר5520

New member
../images/Emo24.gif ../images/Emo7.gif

נורא עצוב... מקווה שלעולם לא תחווי שוב כאב נורא שכזה.

vif

New member
גם אני

כן, ההפלה היתה מתרומת ביצית.
בבדיקה שלאחר המוות שנערכה לעובר התגלה כי היתה בעיה גנטית בין התורם לבין התורמת. נדיר מאד, אבל מסתבר שלא נדיר מספיק. בעל פה אמרו לי שזה מקרה של אחד למיליון - את יודעת כמה פעמים אמרו לי את זה כבר על דברים בריאותיים? כל פעם נוחת עלי משהו אחר ואומרים לי כמה שזה נדיר. כמו שאמרתי - חוק מרפי עובד עלי שעות נוספות
גם אני
אשמח ליותר פרטים למרות שאינינ רוצה לחטט זה מצמרר לשמוע במיוחד שבתרומה בדרך כלל אומרים שלא צריך מי שפיר כי התורמת צעירה ..וביציותיה גם כן.!!איך גיליתם ובאיזה שבוע היית? כשאמרו לי שיש סיכוי למומים והפלות בגלל הגיל שלי אז הבנתי ..אבל שיש תורמת צעירה כל כך ובכל זאת יש בעיות אז זה מתחיל להלחיץ..

המום התגלה בבדיקת שקיפות עורפית

גם אני
אשמח ליותר פרטים למרות שאינינ רוצה לחטט זה מצמרר לשמוע במיוחד שבתרומה בדרך כלל אומרים שלא צריך מי שפיר כי התורמת צעירה ..וביציותיה גם כן.!!איך גיליתם ובאיזה שבוע היית? כשאמרו לי שיש סיכוי למומים והפלות בגלל הגיל שלי אז הבנתי ..אבל שיש תורמת צעירה כל כך ובכל זאת יש בעיות אז זה מתחיל להלחיץ..
בשבוע 15. הרופא שגילה את זה רצה לשלוח אותי לעשות הפלה מייד (כמובן שזה קרה ביום שישי בצהרים, כשאין עם מי לדבר). זה היה סוף שבוע זוועתי. ביום ראשון לאחר מכןנשלחתי לבדיקות נוספות אצל שלושה מומחים שלאחר התייעצות אמרו לי להמתין שבועיים-שלושה כי זה בדיוק הזמן שהמוח מתפתח, ויש עדיין סיכוי שהעובר יהיה בסדר. אחרי שבועיים וחצי עברתי שוב בדיקות שאמרו שלא רק שהמצב לא השתפר - הוא החמיר, ונאמר לי שאני חייבת להפיל אותו, בשבילו קודם כל - כי חייו יהיו איומים, אם יישאר בחיים, והוא יסבול קשות. איזו אמא רוצה להביא תינוק לעולם לחיי סבל? מספר ימים לאחר מכן עברתי בוארו - לידה מוקדמת עם זרוז שנמשכה כשש שעות. זה היה נורא - לעבור לידה, עם הצירים, עם הכאבים החזקים ולחזור הביתה בידים ריקות, בלי תינוק. אחרי חמש שנים של הפריות הייתי צריכה להרוג את העובר שלי וזה היה הדבר הקשה ביותר שנאלצתי לעשות אי פעם.

ayoosh

New member
שולחת לך ../images/Emo24.gifגדול

בשבוע 15. הרופא שגילה את זה רצה לשלוח אותי לעשות הפלה מייד (כמובן שזה קרה ביום שישי בצהרים, כשאין עם מי לדבר). זה היה סוף שבוע זוועתי. ביום ראשון לאחר מכןנשלחתי לבדיקות נוספות אצל שלושה מומחים שלאחר התייעצות אמרו לי להמתין שבועיים-שלושה כי זה בדיוק הזמן שהמוח מתפתח, ויש עדיין סיכוי שהעובר יהיה בסדר. אחרי שבועיים וחצי עברתי שוב בדיקות שאמרו שלא רק שהמצב לא השתפר - הוא החמיר, ונאמר לי שאני חייבת להפיל אותו, בשבילו קודם כל - כי חייו יהיו איומים, אם יישאר בחיים, והוא יסבול קשות. איזו אמא רוצה להביא תינוק לעולם לחיי סבל? מספר ימים לאחר מכן עברתי בוארו - לידה מוקדמת עם זרוז שנמשכה כשש שעות. זה היה נורא - לעבור לידה, עם הצירים, עם הכאבים החזקים ולחזור הביתה בידים ריקות, בלי תינוק. אחרי חמש שנים של הפריות הייתי צריכה להרוג את העובר שלי וזה היה הדבר הקשה ביותר שנאלצתי לעשות אי פעם.
שולחת לך
גדול
מלא אנרגיות וכח להמשך..

נטאשה

New member
../images/Emo140.gif מחזקת את ידך למרות כל מה

תודה מכל ה
לכולם על התגובות
התשובות, ההסברים והאיחולים אגב, שאלתי מי יעשה לי את הבדיקה אבל זה בית חולים ציבורי - אז מי שיהיה שם יעשה את זה. מה שכן, כמו שכתבתי, הובטח לי שזה ייעשה על ידי רופאים מיומנים. אני בהחלט מקוה כך. בסביבה הקרובה שלי, גם ידידים שלי וגם מהמשפחה (בין היתר אפילו אמי ואשתו של אבי) רומזים לי ואף אומרים במפורש ש"בשביל מה אני צריכה לעבור את כל התהליך הזה?" "את לא חושבת שאת מבוגרת מדי וכשהילד שלך ילך לבית הספר הוא ילך לבית הספר עם סבתא?" ("הפנינה" הזאת נאמרה לי הבוקר ע"י המזכירה הרפואית שלנו), אמרתי לה שאני מנסה כבר שש שנים ותשובתה היתה שבמקרה זה אני צריכה להסתכל על העתיד ולא על העבר, שעכשיו אני בת 45 ומבוגרת מדי... או "אני במקומך כבר הייתי מתיאשת" או "לא נמאס לך?", "למה את מסכנת את עצמך ככה?" "תראי מה את עושה לבריאות שלך..." "איך תוכלי לגדל ילד לבד?", "עד מתי תמשיכי לנסות?" ועוד ועוד ועוד. בגדול, התשובה שלי שאמשיך עד שיהיה לי ילד או שיאמרו לי שלא אוכל להביא ילד לעולם. אני מודה על האנשים מהצד השני (כמו אבא שלי) שכן תומכים ומבינים ואומרים שלמרות כל הקשיים, אם זה מה שאני רוצה אז אסור לי לוותר ושאף אחד לא יכול להיות במקומי ולהרגיש כמה אני כמהה לתינוק אבל לעשות כלום בנידון.
מחזקת את ידך למרות כל מה
שאומרים ולמרות כל מה שאת עוברת. את נשמעת לי גם ככה מאוד מאוד חזקה, אבל אנחנו כאן בכל מקרה לחבק אותך ולשמוע הכללללללללללללללללללללל לא מתייחסת לבדיקות וכו' כי לא עברתי את זה ואין לי מה להוסיף. וש לי, כן, להגיד לך המון המון בהצלחה ולקוות איתך שמרפי יעזוב אותך מעכשיו ולתמיד!!!!!

תודה. משתדלת להיות חזקה. מסתבר

מחזקת את ידך למרות כל מה
שאומרים ולמרות כל מה שאת עוברת. את נשמעת לי גם ככה מאוד מאוד חזקה, אבל אנחנו כאן בכל מקרה לחבק אותך ולשמוע הכללללללללללללללללללללל לא מתייחסת לבדיקות וכו' כי לא עברתי את זה ואין לי מה להוסיף. וש לי, כן, להגיד לך המון המון בהצלחה ולקוות איתך שמרפי יעזוב אותך מעכשיו ולתמיד!!!!!
תודה. משתדלת להיות חזקה. מסתבר
שאף אחד לא יכול לעשות את זה בשבילי... לגבי מרפי - באמת הגיע הזמן שיעזוב אותי וימשיך הלאה!!

a17

New member
אני הייתי הורגת את המזכירה הרפואית

תודה מכל ה
לכולם על התגובות
התשובות, ההסברים והאיחולים אגב, שאלתי מי יעשה לי את הבדיקה אבל זה בית חולים ציבורי - אז מי שיהיה שם יעשה את זה. מה שכן, כמו שכתבתי, הובטח לי שזה ייעשה על ידי רופאים מיומנים. אני בהחלט מקוה כך. בסביבה הקרובה שלי, גם ידידים שלי וגם מהמשפחה (בין היתר אפילו אמי ואשתו של אבי) רומזים לי ואף אומרים במפורש ש"בשביל מה אני צריכה לעבור את כל התהליך הזה?" "את לא חושבת שאת מבוגרת מדי וכשהילד שלך ילך לבית הספר הוא ילך לבית הספר עם סבתא?" ("הפנינה" הזאת נאמרה לי הבוקר ע"י המזכירה הרפואית שלנו), אמרתי לה שאני מנסה כבר שש שנים ותשובתה היתה שבמקרה זה אני צריכה להסתכל על העתיד ולא על העבר, שעכשיו אני בת 45 ומבוגרת מדי... או "אני במקומך כבר הייתי מתיאשת" או "לא נמאס לך?", "למה את מסכנת את עצמך ככה?" "תראי מה את עושה לבריאות שלך..." "איך תוכלי לגדל ילד לבד?", "עד מתי תמשיכי לנסות?" ועוד ועוד ועוד. בגדול, התשובה שלי שאמשיך עד שיהיה לי ילד או שיאמרו לי שלא אוכל להביא ילד לעולם. אני מודה על האנשים מהצד השני (כמו אבא שלי) שכן תומכים ומבינים ואומרים שלמרות כל הקשיים, אם זה מה שאני רוצה אז אסור לי לוותר ושאף אחד לא יכול להיות במקומי ולהרגיש כמה אני כמהה לתינוק אבל לעשות כלום בנידון.
קחי את הזמן, אל תוותרי ואני בטוחה שתצליחי, שימי פס. אני מכירה את ההרגשה שהכל מסביב נעצר כי בעצם העיסוק העיקרי שלנו הוא ב"עשיית תינוק" ובזה אנחנו משקיעות עכשיו והכל מסביב נראה לא חשוב...זו תקופה והיא תעבור כשיגיע הביבי או כשאת תחליטי , אני מחזיקה לך אצבעות , ושלחתי לך מסר

קצת קשה להרוג אנשים שצריך אותם ../images/Emo4.gif

קחי את הזמן, אל תוותרי ואני בטוחה שתצליחי, שימי פס. אני מכירה את ההרגשה שהכל מסביב נעצר כי בעצם העיסוק העיקרי שלנו הוא ב"עשיית תינוק" ובזה אנחנו משקיעות עכשיו והכל מסביב נראה לא חשוב...זו תקופה והיא תעבור כשיגיע הביבי או כשאת תחליטי , אני מחזיקה לך אצבעות , ושלחתי לך מסר
קצת קשה להרוג אנשים שצריך אותם

a17

New member
מה שלא הבנתי

"חווית" טרום היסטרוסקופיה

מתנצלת מראש על האורך אחרי המתנה של כשלושה חודשים רק לטרום-ניתוח (עקב חשד להידבקויות ברחם) הגעתי אחר כבוד לבית החולים ליום של בדיקות. חוק מרפי עבד אצלי שעות נוספות (כמו תמיד) וכמובן שהייתי במחזור עם דימום חזק באותו יום. דבר ראשון נשלחתי לעשות אולטרסאונד וגינלי. שאלתי אם רופא יראה אותי ואמרו שכן. הגיעה רופאה לעשות את הבדיקה. סיפרתי לה שאני במחזור ושאלתי אם זה מפריע והיא ענתה ש"לנו זה לא מפריע". נו, טוב, לפחות להם זה לא מפריע, כי לי זה כן הפריע, מאד!!! אחר כך רופאה אחרת עשתה לי "קבלה", שאלה ורשמה את כל ההיסטוריה הרפואית שלי. עקב החשד להידבקוריות ברחם סיכמתי איתה כי ההיסטר' תיעשה בהרדמה מלאה ויפרידו את ההידבקויות, אם יהיו, ויעשו טיפולים נוספים במידת הצורך. שאלתי על הסיכונים, כי שמעתי על חורים שנוצרו ברחם כתוצאה מפישולים בהיסטרוסקופיה. הבטיחה שזה נדיר ביותר וכמעט לא קורה, ואם זה קורה - אז מתקנים את החור ברחם וניתן להרות לאחר מכן. גם הבטיחה שהרופאים המיומנים ביותר עושים את זה. קיבלתי טופס הסכמה לניתוח לחתימה. תוך כדי קריאה התחלחלתי לגלות שהסיכונים הם גדולים בהרבה ממה שחשבתי. אני ידעתי על חורים ברחם, אבל שם היה כתוב גם על קרעים של ממש ברחם שכתוצאה מהם אפשר לאבד את הרחם לגמרי, ועל סיכון חיי כתוצאה מהזרקת אויר ו/או חומרים אחרים לגוף שעלולים להיכנס לריאות ולהרוג אותי
מישהי מכן היתה מודעת לזה
הזדעזעתי אבל חתמתי. משם שלחו אותי לעשות גם בדיקה וגינלית אצל רופא, עם מפסק שדי הכאיב. שאלתי אם יהיו עוד בדיקות וגינליות ואמרו לי שלא ונכנסתי לשירותים בהרגשת הקלה כדי לשים טמפון ולעצור את הזרמים. זמן קצר לאחר מכן נקראתי לעשות שוב US. אמרתי לרופא שרק שמתי טמפון והוא ענה ש"אין בעיות, אנחנו נוציא אותו".... השבתי ב"לא תודה, אני אוציא אותו בעצמי". עד כאן!! לא? פשוט איבוד כל טיפה של אינטימיות ופרטיות שחשבתי שעוד נשאר לי (ותאמינו לי שלא נשאר לי הרבה). אחרי הבדיקה הנוספת נפגשתי סוף סוף עם ס.מ. המחלקה לשיחה וקביעת תור להיסטר'. הוא שאל אותי אם אני מודעת לסכנות. אמרתי שכן והוא שאל "אז למה את עושה את זה?" עניתי שנאמר לי כי אחרת לא אוכל להרות. לזה לא היתה לו תשובה והוא קבע לי תור לעוד חודש. מה אני אגיד לכן, יצאתי משם אחרי חמש שעות מותשת לחלוטין, פיזית ונפשית. סיפרתי בערב לגיסתי על הסיכונים והיא נזפה בי ושאלה למה אני מסתכלת על הצד השלילי. אמרתי לה שזה הצד שהדגישו בפני, אז שאני לא אסתכל עליו? חוץ מזה, חתמתי ואני חושבת חיובי אחרת לא הייתי חותמת ו/או ממשיכה בכל התהליך הארוך, המתיש, הקשה והמיגע הזה שנמשך כבר כשש שנים של לנסות להביא ילד לעולם, לבד.
מה שלא הבנתי
זה למה צריך לעשות את הפרוצדורה הטרום ניתוחית הזו...כשעשיתי את ההיסטרו ההבחנתית (בבלינסון לפני שנתיים) פשוט קבעתי תור, הבאתי בטא שלילית שאני לא בהריון (כי לא רציתי לחכות עד הווסת) וקיבלתי תור לשבוע אחרי + הרדמה כללית (הייתי צריכה להביא גם בדיקת EKG בגלל ההרדמה). מה כל הפרוצדורה הזו? זה משהו חדש?

הטרום ניתוח זה כבר לא כל כך חדש.

מה שלא הבנתי
זה למה צריך לעשות את הפרוצדורה הטרום ניתוחית הזו...כשעשיתי את ההיסטרו ההבחנתית (בבלינסון לפני שנתיים) פשוט קבעתי תור, הבאתי בטא שלילית שאני לא בהריון (כי לא רציתי לחכות עד הווסת) וקיבלתי תור לשבוע אחרי + הרדמה כללית (הייתי צריכה להביא גם בדיקת EKG בגלל ההרדמה). מה כל הפרוצדורה הזו? זה משהו חדש?
הם מרכזים כמה עשרות אנשים לפני ניתוח, מעבירים אותם את כל הבדיקות שהם רואים לנכון וקובעים להם תור לניתוח. בעבר, לפני ניתוחים, אושפזתי בלילה ואז גם עשו לי את הקבלה.

אדוינה

New member
הניסיון שלי בהיסטרוסקופיות

הם מרכזים כמה עשרות אנשים לפני ניתוח, מעבירים אותם את כל הבדיקות שהם רואים לנכון וקובעים להם תור לניתוח. בעבר, לפני ניתוחים, אושפזתי בלילה ואז גם עשו לי את הקבלה.
הניסיון שלי בהיסטרוסקופיות
הי! רציתי לספר שכאשר הרופא שלי אמר לי לבצע היסטרוסקופיה,פניתי תחילה לביה"חבו טופלתי אבל שם תירטרו אותי כהוגן ואמרו שצריך לבוא יום קודם וכו וכו.אז החלטתי להתקשר לבלינסון במיוחד לאחר שקראתי שהם משתמשים באנדוסקופ קטן יותר ועדין יותר.ואז ביום הבדיקה הגעתי ב0730 ויצאתי לאחר הרדמה ב1130.ואפילו לא היזדקקתי לכדור אקמול. השירות היה מצוין. הבאתי כמובןבבוקר תוצאות של בדיקות דם שעשיתי קודם לכן בקופ"ח.וזהו. למזלי הבדיקה יצאה תקין ולא הייתי זקוקה לניתוחית.דרך אגב ,לפני זה עברתי היסטרוסקופיה בלי הרדמה אבל ביקשתי שיפסיקו באמצע כי הכאב היה בלתי נסבל עבורי. בהזדמנות זו אני רוצה לאחל הצלחה לכל המטופלות החודש נשיקות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה