חוות דעת אחרי מעשה

• פותח הנושא popp
  • פורסם בתאריך

popp

New member
חוות דעת אחרי מעשה ../images/Emo13.gif

בעבר הלא רחוק קיבלתי עצה ממכן בקשר לגבות שלי. האם לדלל, האם לנתק את החיבור... בכל אופן עשיתי גבות ואני רוצה את חוות דעתכן. רק בגלל שאני "מתבייש" לא אשים את התמונה הלאה שלי, אלא רק את הגבות של לפני ואחרי. אשמח אם תגידו את דעתכן, האם יפה, או לא? יש מקום לשיפור? לא רואות בכלל שינוי? כל דעה חיובית/שלילית תתקבל בברכה רבה. (אני בחור אם לא היה ברור...) ואת המקום שעשיתי גבות אפרסם יותר מאוחר....

popp

New member
WTF?!

מי שזוכר את השרשור שלי שחיפשתי בנרות חנות שעושה גבות אבל משהו טוב אז יודע בדיוק על מה אני מדבר... רק שלושה גולשות עזרו לי, ורק למכון אחד הלכתי לכן אני רוצה חוות דעת....

מה זה משנה איך אנחנו חושבים?

הכי חשוב זה מה אתה מרגיש. אם זה גורם לך להרגיש יותר טוב עם עצמך אז כנראה שזה הצליח.

popp

New member
חשוב לי מאוד הדעה שלכן, במיוחד של

הנשים אתן מבינות הרבה יותר טוב ממני

אני אענה לך בצורה מתחמקת...

לא ניתן לומר איך הגבות שלך נראות מכיוון שגבות צריך להתאים לפנים (עצמות, מבנה וכדומה). יכול להיות שאלו הגבות היפות ביותר לפנים שלך וכך גם להיפך. ניתן לומר לך דיעה "שיטחית" על הגבות בפני עצמן. אבל הן אף פעם לא עומדות בזכות עצמן, אלא ביחס לשאר הפנים. כמו שליאורי כבר אמרה- הדבר החשוב ביותר הוא שאתה תרגיש טוב עם עצמך. אז תתחדש על הגבות! כל הכבוד על האומץ שהלכת למשהו שנחשב דבר ש"רק" נשים עושות. יפה לראות בנים שלא חיים את חייהם רק כפי שמצפים מהם, אלא לפי איך שהם מרגישים נכון לעצמם. גילוי נאות יהיה לבהיר שאני גבר. ועל כך אני מתנצל שאינני אישה כפי שפנית וביקשת תגובה להודעתך.

nofar17

New member
אם לסדר אז..

רק את החיבור שלא יהיה לך מקדונלדס. לא את כל הגבה, כי זה כבר מעשה קצת עליז. אבל איך שאתה מרגיש
תתחדש.

qtgirl

New member
יצא לך ממש יפה

אני אישית ממש אהבתי=]]]]] אצל מי עשית?

למעלה