חוות דעת בין שני רכבים

tykoosh

New member
חוות דעת בין שני רכבים

שלום רב
אני מתלבט בקניית רכב, בין שני רכבים.
שברולט מאליבו - בין השנים 2015-2016 - 2000 , 259 כוחות סוס.
מאזדה 6 - 2500 סמק - אותם שנים - 188 כוחות סוס.
אין ספק שבחיננת גודל מהירות ועוצמה,השבולרט עולה על המאזדה .
מה לגבי שאר הפרמטרים? אמינות ? טיפולים וכו'?
הכוח והגודל של השברולט מאוד מפתה. גם המחיר שלה נמוך ביחס למאזדה
אודה לקבלת חוות דעת. לא נסעתי בשברולט , כל השנים רק במאזדה וזה אחלה רכב.

ANZ1

New member
אין שום ספק - המזדה רכב הרבה יותר טוב

1. קודם כל אתה מתכוון רק לשנת 2015 (אם אתה מתכוון לקנות רכב בישראל),
כי ב2016 יצא דגם חדש של המליבו, שנמכר בעולם עם מנוע 2 ליטר טורבו, אבל לא בישראל.
כך שאני מניח שאתה מתכוון לדגם הקודם של השברולט.
2. המליבו המדובר (2015) היה רכב כל כך גרוע ומכוער, שזאת הפעם כמעט היחידה בכל ההסטוריה של עולם הרכב, שחברת רכב הרגה דגם חדש,
שנתיים קודם יצאו עם הדגם הזה, והוא היה כשלון קולסאלי, ששברולט נאלצה להחליף את הרכב אחרי שנתיים (רכבים בדרך כלל מוחלפים אחרי 6-8 שנים).
אפילו חברות השכרה בארצות הברית לא הסכימו לקנות את הרכב.
3. אם אני זוכר נכון בכל העולם זה הרכב הזה הוא הדגם שהכי קשה להפטר ממנו, זה הרכב עם ירידת הערך הכי גדולה, ועם הכי הרבה זמן לנסות למצוא פריאר אחר שיקנה את הגרוטאה המהירה הזאת.

אז רק אם אתה נער שמתלהב מתאוצה מרמזור,
בכל פרמטר אחר (נהיגה, אמינות, איכות, עיצוב, יכולת, שמירה על ערך, וכל פרמטר אחר) המזדה רכב הרבה יותר טוב.
או ליתר דיוק,
המזדה 6 אחת ממכוניות המנהלים הכי טובות שיש (עדיין)
והשברולט מאליו היתה אחת ממכוניות המנהלים הגרועות שהיו.
והמציאות מוכיחה את זה,
שיתהן נולדו באותה השנה,
המזדה עדיין חייה ובועטת ורלוונטית, והיא עברה כמה מתיחות פנים, ומתיחת פנים גדולה עכשיו, והיא תמשיך להמכר עוד כמה שנים טובות.
השברולט מתה ב2016.

ANZ1

New member
אני רואה שב2016 מכרו את 2 הדגמים

הישן והחדש, ואתה מתכוון לדגם הישן עם המנוע 2 ליטר,
קנה מזדה 6.

WOW איזו חוות דעת מלאה ומנומקת

אנליזה סגורה מכל הכיוונים.
אתה מבין כעת למה אתה חיוני כאן?
מסקרן אותי אם יהיה אפילו אחד שיחשוב אחרת
&nbsp
האם בNZ מכרו את 2 הדגמים או שפשוט ללא קשר חיפשת אינפורמציה ברשת, ואתה מעולה בלדלות אינפורמציות רלוונטיות מהרשת

ANZ1

New member
גם וגם

בניו זילנד ואוסטרליה מוכרים את דגמי גנרל מוטורס תחת המותג הולדן,
ובדרך כלל עם שמות דגם אחרים,
למשל כיום מוכרים בקטגוריה הזאת את הולדן קומודור, שאתה מכיר אותו בשם אופל אינסיגניה.
כן, בניו זילנד מוכרים את כל דגמי המכוניות של מזדה ובכלל היפניות (כולל דגמים שלא מגיעים לישראל),
ומוכרים גם את רכבי גנרל מוטורס כולל המליבו המדוברת,
רק שבדרך כלל הם כולם מגיעים עם מנועים יותר גדולים (זה היתרון כשאין מיסים על מכוניות, ואין מס יוקרה).
למשל בישראל היום מוכרים את האינסיגניה עם מנוע 1.5 ליטר ובדגם היקר עם מנוע 2 ליטר, בניו זילנד הדגם מתחיל עם מנוע 2 ליטר טורבו והדגמים היקרים נמכרים עם מנוע 3.6.
וכן, אני טוב בחיפוש ומציאת מידע באינטרנט.

enigo

New member
אכן המאליבו לא רכב מוצלח. מרווח פנימי לא מרשים ביחס לגודל

ובכלל, במיוחד במושב האחורי. כיול מתלים לא מוצלח שגורם לתחושה של ניתוק מהכביש (לא במובן הטוב) ועוד. הדבר היחיד שמוצלח בו הוא המנוע - הרכב הזה מאוד חזק. לא רק בתאוצות רמזור, אלא בכל מהירות. אבל חוסר ההתאמה בין יכולת המנוע ליכולת השלדה הוא ברמה שלדעתי כבר מסוכנת.
המאזדה6, לעומת זאת, היא - לדעתי - אחת המכוניות היפות ביותר שיש על הכביש. בנוסף היא מאובזרת טוב למדי (במיוחד בגרסת ה-2.5 ל'), יש לה די והותר כח (אם כי היא לא נותנת תחושה כוחנית) והתנהגות הכביש טובה. היא מעט נוקשה בשנים שלפני מתיחת הפנים (אם אני זוכר נכון - מה שרלוונטי בשנים שנתת, אבל לא זוכר מתי בדיוק היא עודכנה), וגם בידוד הרעשים לא מצטיין. אבל בסך הכל אוטו טוב בהחלט.
אם אתה נוסע הרבה, אולי שווה לשקול גם את הסונטה של יונדאי, אם היא נכנסת לתקציב. יש לה שני יתרונות חשובים - צריכת דלק בנהיגה רגועה ואבזור בטיחות מתקדם.

the annonymous

New member
המאליבו הנ"ל טובה רק בכוח מנוע

לא היגוי, לא התנהגות, לא מרווח פנימי ולא אבזור.

למעלה