חוות דעת h140 iriver

weird dust

New member
נגן מעולה, אבל ישן

הנגן מעולה, יש לו יופי של שלט. אני חושב שלא צריך להרחיב הרבה כי אין סיכוי שתמצא אותו בחנויות. הפסיקו לייצר אותו ולשווק אותו וחוץ מיד שניה אי אפשר להשיג. ניתן למצוא את הנגנים החדשים מאותה חברה: H340.

יודיX3

New member
לא יאומן

איך הנגן הזה כבר נחשב "ישן".. ראיתי אותו פעם והתלהבתי. יש לו גם טייפ מנהלים שזה יתרון ענק יחסית לipod.

weird dust

New member
גם בחדשים הצבעוניים יש

הנגן החדש הצבעוני מאוד דומה מבחינת הפיצ'רים שהוא מציע. ההבדל הוא במחיר ובזה שלא מקבלים שלט רציני כמו בדגם הישן.

weird dust

New member
ההקלטה של ה-H300 מצויינת

בדקתי אותה פעם והיא היתה טובה מאוד. ישנה אפשרות גם לחבר לו מיקרופון חיצוני שמאוד עוזר.

TheRealDeal

New member
זה אומר שלחברות אחרות הצליח

חוץ מלAPPLE, לפני כמה חודשים, היית רוצה לקנות נגן של יותר מג'יגה ישר היית חושב על הIPOD, היום כבר יש תחרות, ולא קל להחליט כמו פעם, וזה מעולה, למען האמת, אם כי מבלבל :)

Aviad1987

New member
מאוד מבלבל

הייתי מאוד נעול (כפי שכבר כתבתי פה) לקנות את הiriver H10 עכשיו אני מסתכל על הנגן הזה וחושב שהH10 מאוד מיושן. ב340 יש הרבה יותר אופציות רק המחיר 'קצת גבוה' יותר. ולשאלה אחרת באותו עניין - שווה יותר לקנות מכשירים כאלה בחו"ל? זתומרת מה שונה? תודה שוב

weird dust

New member
תגובה

אם הייתה נעול על האייץ 10 ככל הניראה זאת היתה מסיבה מסויימת. אם הנגן הקטן עונה על צריכך הוא ככל הניראה טוב יותר. האייץ 300 כבד יותר וגדול יותר, ויש היגידו שקשה יותר לתפעלו. שווה לקנות כאלה מכשירים בחול, הם זולים יותר. הבעיה מידי פעם היא שהאחריות היא לא מספיק בין לאומית ואינה כוללת את היבואן בארץ (אני לא זוכר איך זה בארקדיה). חשוב לציין שקיים מכס על מכשירים כאלו ואם אינך מבריח אותם הם עלולים לעלות יותר ממה שהם עולים בחו"ל אך עדיין זולים יותר מהארץ.

Aviad1987

New member
אוקיי

כן, יש היגיון במה שאמרת. אני לא כל כך צריך לראות וידאו על מסך של 2אינץ' אז אני אוותר על כל התוספות הנחמדות של ה300 ואקח את מה שמתאים לי בלי לחפש יותר מדי. תודה לשניכם על העזרה

TheRealDeal

New member
שונה המחיר, אבל אם זה שווה

זה תלוי באיזה נגן, יש נגנים שבהם הבאנדל שונה מהגרסא האירופאית לגרסא האמריקאית ולגרסא הקוריאנית למשל, בארץ בדר"כ נמכרת הגרסא באירופאית, בwww.buy4less.co.il ובwww.pdastore.co.il למשל נמכרות הגרסאות האמריקאיות של האייריבר

יודיX3

New member
עוד שאלה על אותו מכשיר

אני יודע שהוא קצת גדול יחסית אבל האם ניתן לבצע איתו פעילות גופנית (אירובי- ריצה בעיקר) או שהוא לא מתאים?

TheRealDeal

New member
יש לו זיכרון BUFFER

של 32MB, תחשב כמה שירים נכנסים בזה, וזה מה שאתה מקבל בעבודה רצופה, עצירה של חצי דקה אפילו תספיק לאפס את הזיכרון ואז יש לך עוד זמן.

למעלה