חוזרת עם עדכון בעקבות המלצה על אחים עיני ניקוי שטיחים

גלמיש1

New member
חוזרת עם עדכון בעקבות המלצה על אחים עיני ניקוי שטיחים

שניתנה לי פה בפורום - פניתי לאחים עיני ומסרתי לידיהם ניקוי ושטיפה של 4 שטיחים שניזוקו מהצפה.
הם הגיעו בזמן, היו נחמדים, ויקרים, לקחו את השטיחים והחזירו אלי . עמדו פחות או יותר בזמנים.
4 שטיחים חזרו יפים וריחניים, אחד מסוג "שאגי" חזר עדיין עם הריח המקורי.
לזכות האחים יאמר : כמה ימים לאחר המסירה התקשרה מישהי מטעמם כדי לברר אם הכל בסדר.
שלא לזכותם יאמר: משאמרתי שהכל סבבה חוץ משטיח אחד שעדיין מסריח, הבחורה ביקשה לברר עם מישהו מוסמך ולחזור אלי - ומאז ועד היום (חלפו חודשיים) לא שמעתי מהם מילה!

בינתיים הוצאנו את השטיח מהחדר, והוא אוורר בחוץ. אחרי חודש הריח באמת חלף. אבל - לא בשביל זה שילמתי להם טבין ותקילין.
מבחינתי הם סומנו ב איקס! למרות העבודה המקצועית בשאר השטיחים.

אמרלדה

Active member
ובכן, אני בין אלה שהמליצו ואני מצטערת

לי אין שטיחי שאגי, אולי לכן לא נתקלתי בבעיה.
&nbsp
מה שכן, את ילדה טובה ירושלים. כי אם אומרים לי שיבררו ויחזרו אלי,
ולא חוזרים תוך יומיים, אני שורפת את המועדון. בטלפון, כמובן.

גלמיש1

New member
אל תצטערי. הם הצילו את שאר השטיחים.

אין לי כח וזמן לשרוף מועדוניםפ עכשיו, אני עסוקה במיליון הפרטים של שיקום הבית ותכולתו.
ועם זאת השריפה שלי היא לפרסם בפורמים, זה אפקטיבי בהרבה.

zivaf2

New member
אני רוצה להעיר/ להאיר משהו, מקווה שלא תיפגעי

וזה מהצד של נותן השירות.
היתה לך חויה טובה בסך הכל, חוץ מהעובדה שלא חזרו אליך כמובטח.
תחשבי- זה יכול להיות כשל נקודתי של פקידה זוטרה ששכחה לחזור אליך מעומס עבודה.
יכולת להרים טלפון שוב ולברר מה קורה ומה התשובה, יכול להיות שהיית נענית לשביעות רצונך, אבל לא נתת להם הזדמנות לטפל בך (כלומר נתת הזדמנות אבל אחת בלבד, מול פקידה, כנראה).
לי זה נראה לא פייר עכשיו לשרוף את שמם, בגלל דבר כזה. כל כך קשה לבנות שם טוב, וכל כך קל להרוס אותו.
&nbsp

גלמיש1

New member
חו"ח לא שרפתי אף אחד. לא השמצתי - פירטתי בדיוק מה קרה.

מה שנקרא - תיאור מצב. כל אחד יחליט מה הוא מסיק מזה.
&nbsp

רוני ג10

New member
צודקת. בניקוי שטיחים הם טובים

בריפודים פחות,לפני כמה שנים הרסו לי את בד הרפוד בסלון בגלל שפשוף יתר הבד שהיה מעין אריגה השתחק והתחיל להתפורר.

mikt2000

New member
השירות של יאיר מחברת "מקצוענים 2000" פשוט נפלא! ביצעתי דרכו ניקוי שטיחים כבר3/4 פעמים ובכל פעם הייתי מרוצה מחדש! אין דברים כאלה! יאיר והצוות שלו דואגים להגיע לקחת את השטיחים, מבצעים ניקוי יסודי ואיכותי ומתקשרים לאחר מס' ימים לתאם הגעה כדי להחזיר לי את השטיחים - שירות פשוט נהדר!

אכן מתסכל שבסוף יצאת לא מרוצה, אבל כמו שכבר אמרו לפני, יכולת לתת הזדמנות נוספת ולבדוק מה קורה ומדוע לא חזרו אליך.
למרות שהצדק איתך.
אישית מצאתי חברת ניקיון שמנקים שטיחים וספות והם מצויינים.
כבר כמה וכמה פעמים שהזמנתי מהם שירות ותמיד אני מרוצה.
ניקו לי את השטיחים ויותר מזה הכרתי אותם בכלל בגלל הצפה שהייתה לי והם באו לשאוב את המים. ואז גם לקחו את השטיחים לניקוי.
השטיח חזר נקי ועם ריח מצויין.

אני באמת ממליצה עליהם בחום.
זה האתר שלהם.

למעלה