חולון לצרות: למכבי תל אביב יש הרבה מה להפסיד בחצי גמר הפלייאוף

dark happy shadow

Member
מנהל
ההחלטה ללכת עם היליארד במקום מרטין לא בהכרח מלמדת על העתיד. בולדווין הוכיח שהוא "מהשחקנים שאתה רוצה איתך". קטש קיבל שקט וביטחון, אבל יודע כמה הם שבריריים. ולורנזו בראון עומד בפני החופשה היחידה שלו בשנתיים הקרובות

dark happy shadow

Member
מנהל

שמרה על המאזן: מכבי תל אביב גברה 76:90 על הפועל חולון

הצהובים שפיגרו כבר בדו ספרתי חזרו בזכות משחק ענק של בולדווין (20 נק'), קולסון (17 נק' ו-12 ריב') ובראון (15 נק' ו-11 אס') בדרך לניצחון חמישי ברציפות על האלופה המכהנת העונה ויתרון 0:1 בסדרת חצי גמר הפלייאוף. רגלנד (28 נק', 9 ריב' ו-6 אס') בלט בצד הסגול

dark happy shadow

Member
מנהל

בשל התקרית: היליארד יוזמן לשיחת הבהרה, אחריה יוחלט אם להענישו

"במכבי תל אביב לא אהבו את ההתנהגות של הגארד בניצחון על חולון. סורקין מודה לקטש על המחמאות: "לפעמים אני צריך שידחפו אותי

dark happy shadow

Member
מנהל

"קטש על היליארד: "נטפל בזה אם היה משהו שלא עומד בדרישות שלנו
"השחקן בעט בכיסא וירד לחדר ההלבשה בניצחון על הפועל חולון בפתיחת הסדרה. קולסון: "לא הייתי אני לאחרונה". גודס: "הולכת להיות חגיגה ביום שישי

dark happy shadow

Member
מנהל

מכבי תל אביב נקנסה ב-6,000 שקל על שימוש של אוהד במיקרופון
אחרי האלימות שנרשמה בפתיחת חצאי גמר הפלייאוף, הראשונים לשלם הם הצהובים - דווקא על חיבור מנהיג העידוד למערכת ההגברה ביד אליהו. בית הדין של איגוד הכדורסל צפוי להעניש את הקבוצות על השלכות החפצים והאבוקות

dark happy shadow

Member
מנהל

"עודד קטש: "מתחילת העונה אני מחפש פתרונות לפתיחות הרעות
מאמן מכבי ת"א "רוצה לסיים מחר" (שישי, 15:30) את סדרת חצי הגמר מול הפועל חולון, והתייחס גם לתקרית היליארד: "אין עניין גדול, רק לחדד נהלים". מרטין שוב מחוץ לסגל של הצהובים

dark happy shadow

Member
מנהל

כשירד מבול: מכבי ת"א בגמר הפלייאוף בזכות מופע שלשות מול חולון

אחרי שנת היעדרות, הצהובים חזרו למעמד הגמר והדיחו את האלופה עם 0:2 בסדרת חצי הגמר. שיא מועדון בפלייאוף של 18 צליפות מחוץ לקשת סידרו 85:112 בביתם של הסגולים, כשמעל כולם נוצץ קולסון עם 23. דאבל דאבל לבולדווין

dark happy shadow

Member
מנהל

חולון עם שיא שלילי היסטורי, מכבי תל אביב ניפצה שיא מועדון
הסגולים קבעו את אחוז העונשין הגרוע בתולדות הפלייאוף, הצהובים חגגו בדרך לגמר עם 18 שלשות וכמעט גם עם שיא אסיסטים: מספרי חצי הגמר

dark happy shadow

Member
מנהל

"קטש כבר עם הראש בגמר: "לא טוב לנו להיות פייבוריטים
"מאמן מכבי תל אביב מרוצה מההצגה מול הפועל חולון: "משחק כמעט מושלם, חזרו האנרגיות". קולסון: "את מי עדיף לקבל? מתרכזים בעצמנו

dark happy shadow

Member
מנהל

"גיא גודס: "לא הצלחנו למצוא פתרונות נגד מכבי תל אביב העונה
"מאמן הפועל חולון אחרי ההדחה בחצי הגמר: "יצאנו חזקים מכל מערבולת שהייתה וסיימנו בין ארבע הגדולות. היכן אהיה בעונה הבאה? עכשיו אני רק רוצה לצאת לחופש

למעלה