חולצות מכופתרות

חולצות מכופתרות

כל כך בסיסי, אבל משום מה את הפריט הזה לא תמיד קל למצוא. יש בשוק הרבה חולצות מכופתרות עם טקסטורות, הדפסים וגזרות משונות, אבל אני מחפש חולצות מכופתרות סולידיות. אז איפה אפשר למצוא מכופתרות בגזרה צרה (slim shade) בעיצוב נקי (חלק, בלי פסים, תפירות וכו'), בצבעים בסיסיים - לבן, תכלת, כחול וכו'?

Shy Guy

New member
לא כ"כ בעייתי, לדעתי. :)

כאדם שגם צריך מכופתרות בגזרה צרה, אני תמיד מוצא מספר חולצות מכופתרות חלקות ב-H&M, קסטרו וזארה (למרות שאצלם יש רק דגם אחד שהוא Slim Fit שאני אוהב עלי
).

menny1970

New member
בואו נעשה סדר שניה.....

קחו בחשבון שלפי מה שאני הבנתי H&O ממש אבל ממש לא מקבלים את הסחורה ישירות מהספק אלא דרך יבואן שיושב בדר' תל אביב תלוי מהב אתה צריך, אני למשל מאוד אוהב ללכת ליד כלבו שלום יש חנות אופנת גברים שיש לה תמיד מבצעים ודברים מאוד טובים יש כמובן את שאר הספקים מדר' תל אביב ולא נעים לי להרוס לכולכם את התיאוריה אבל חולצות זהות לחלוטין מגיעות לישראל, מוצמד להן "הטיקט" וכל אחת מקבלת את המותג שלה ומכאן נגזר המחיר. אני בד"כ קונה כל שנתיים שלום 6-8 חולצות בצבעים סולידיים חוצה את הכביש הולך לחייט שנמצא מול הספק שלי תופר לי את ראשי התיבות שלי על הכיס והרי לך TAILOR MADE כאילו עלו לי 500 ש"ח לחולצה תהנו.....

תודה. אתה יכול לתת הנחיה יותר ספציפית?

למשל, על אילו חנויות אתה ממליץ (יש גם הרבה סחורה מאיכות ירודה בשוק).

זארה!

יש להם שם סטנד עם חולצות מכופתרות חלקות בכל מיני צבעים וגזרות והם ממש מוצלחות.

למעלה