חום ו MS

lior_r

New member
חום ו MS

שלום לכולם! אני רואה שהפורום הולך וצובר תאוצה. מאד מאד שמחתי לשמוע שיש אנשים עם MSשמטופלים כמוני ב AVONEX ומרגישים טוב וללא התקפים. כמו שאמרתי בהודעה הקודמת שלי אני מאובחן כבר 10 חודשים (כמעט שנה). יש איזה שהוא קטע במחלה הזו שהיא מאובחנת דווקא לפני ימי הולדת לא? אני אומר את זה כי גם אני אובחנתי שלושה ימים לפני יומולדת 20... עכשיו השאלה שלי: איך בדיוק החום משפיע עלינו ואיזה דברים צריך לעשות כדי להימנע מהשפעותיו ? (תשובות של לשבת במזגן כל הזמן לא יתקבלו) רומי - לגבי אתרים על MS: כמו שאמרתי יש מאות אם לא אלפים. תיכנסי למנוע החיפוש של Google ( בכתובת www.google.com) ותרשמי בחיפוש MULTIPLE SCLEROSIS. אני מבטיח לך שתגלי שיש שם הרבה. אז זהו להתראות להיום ליאור

RomiVais

New member
היי ליאור, יש לי כמה הצעות... ../images/Emo13.gif

קודם כל תודה!!!! אין שמחה ממני על כך שהפורום צובר תאוצה!!! ועל כך אני מודה לך ולכולם!!! כי בלעדיכם זה לא היה קורה. בעניין של ימי הולדת זה ממש נכון, אולי צירוף מקרים, אני לא יודעת, אבל אצל אמא שלי הכל התחיל מעט זמן לפני יום הולדתה ה-50. האישפוז הראשון שלה לקבלת סטרואידים היה שבוע לפני יום ההולדת. מוזר... מעניין אם זה אומר משהו... לגבי החום, אני לא יודעת איך הוא משפיע על רוב החולים אבל ממה שאני יודעת החום מחליש. מצטערת שאני תמיד מביאה את אמא שלי כדוגמה, אבל ממנה למדתי כל מה שאני יודעת על המחלה שכן היא פיזיוטרפיסטית במקצועה, אז היא למשל סובלת מאוד בחודשי הקיץ ובקושי יוצאת מהבית. היא מרגישה מאוד חלשה ונטולת כוחות. הצעות שאני יכולה לתת לך: 1. מקלחות קרירות (לא חייב במים קרים אלא במים שיהיו נעימים/פושרים) 2. מכיר כריות קטנות למנוחת העיניים? אם שמים אותן בפריזר ואז מניחים אותן בעורף או במצח או על הראש, זה ממש עוזר. עוד דבר שיכול לשמש לזה מטליות קרות או כמו שיש כרית חימום (שיש בה מן ג´ל כזה) אפשר להפשיר אותה וגם זה טוב. 3. לשתות המון!!!!! זה מה שעלה בראשי, מקווה שעזרתי!!! מודה לך מאוד על צירוף הכתובות
שיהיה לך ערב נפלא!!! רומי

סיאמית

New member
אני בשוק!

כי אני אובחנתי בדיוק יום לפני יום ההולדת ה-31 שלי (לפני כמעט 3 שנים)... אני מטופלת בקופקסון (זריקה יומית, תת עורית) ובנתיים - טפו טפו ועוד פעם טפו!!!! בנוגע לחום... (שמקצר את ימי!!!) אני מציעה לך (חוץ מהמזגן) לשתות הרבה נוזלים קרים, רצוי מים... כי צר לי, אין ממש פיתרון לעניין הזה. אבל שמעתי, שיש כמו מין וסט כזה עם כיסים מיוחדים שאפשר למלא בקרח וזה עוזר.

למעלה