חוסר הקשבה

*ריני*

New member
חוסר הקשבה

בני בן כמעט 7 והוא לא מקשיב לשום דבר שאנו מבקשים ממנו לעשות זה מתחיל במקלחת אוכל סידור החדר לקרוא מעט ואפילו לא "שומע" שמדברים איתו אנו מנסים לפנות אליו בדרך נעימה ובפיתוי ע"י פרסים ומתנות אבל לא עוזר דבר הוא מעדיף כל היום לצפות בטלויזיה ולא לצאת מהבית מה אפשר לעשות???

Iris-1

New member
ריני שלום.

אני אמא לבת 7.5 שהיתה בבעיה כזו וגם היום יש עדיין ניצנים שלא מתו סופית. כשהיא עושה לי את זה אני נכנסת לחדר שלהם בלי הודעה מראש, בהפגנתניות אני שולפת בלי בעיות את התקע של הטלויזיה/וידאו/מחשב מהחשמל ומפרקת אותו ולוקחת להם את החלק המפורק ככה שאי אפשר להדליק בלי להרכיב חזרה. ואז אין להם ברירה אלא להקשיב למה שאני אומרת להם. גם אצלנו לא עזרה דרך הפרסום והפיתוי והמתנות והפיצויים והבעיה החריפה עד שהגעתי לפתרון שהגעתי. כאשר אני רואה שהמטלה שהטלתי נגמרה בצורה נורמלית אני "מחזירה" את המפורק למצבו המקורי והם יכולים לחזור לצפות ולעשות מה שעשו קודם. בהצלחה נקווה שהטיפ שלי יעזור לך. באשר ליציאה מהבית - לא אכפת לי שאינה יוצאת מהבית לפעמים, אם זה משגע אותך אולי תזמי יציאות מהבית כפויות ואז לא תהיה לו ברירה.

גם לנו היתה בעיה כזו לכן

הוצאנו את האנטנה של הטלוויזיה, ועכשיו אפשר לראות רק קלטות וידיאו (זה מסובך לחבר את האנטנה - הטלוויזיה למעלה..). ככה יש לנו שליטה גם על מה שהן רואות וגם על משך הזמן. שלא לדבר על זה שמכיוון שהן מ כירות את הקלטות הן משחקות או מציירות כשהקלטת מתנגנת ברקע.

למעלה