"חוצות היוצר" בכפר נטר -אמנים פותחים בתים

שירי567

New member
שימור עלי כותרת

אני מעוניינת לקחת עלה כותרת גדול ועבה יחסית של פרח ולשמר אותו בדרך שאינה יבוש. משהו שיוכל לשמור על ציבעו וצורתו המקורית. חשבתי על לכה או סוג מסויים של ציפוי. האם הדבר אפשרי? אשמח לשמוע עצות ורעיונות.

ora7masi

New member
מחפשת חופה יפנית

היי לכולם, אני מחפשת חופה יפנית על מנת להשתמש בה באופן חד פעמי לתמונות שיוגשו כעבודה להעברת רעיון בצילום לאיפה שאני לומדת. אני מחפשת להשכיר באופן חד פעמי ביום שישי - שבת כך שאני לא אחסום לכם שום אירוע. מי שרוצה עוד קצת כסף מהצד (תוך כדאי שאני אדאג להחזיר אותה בשלמותה) מבלי להתאמץ מוזמן ליצור איתי קשר במייל. יום מקסים אורית [email protected]

Shoshana73

New member
מחפש שוזר\ת בירושלים

לעבודה בחנות פרחים לפרטים 050-7-99-77-55 ניסיון בחנות פרחים מקצועיות בסידורי פרחים וזרים

"חוצות היוצר" בכפר נטר -אמנים פותחים בתים

ליוצרים, לאומנים שלום, אירוע חוצות היוצר 2009 בכפר נטר יצא לדרך,זו השנה הרביעית, וכמיטב המסורת. הארוע ייחודי ומושך קהל רב מכל הארץ ומלווה בפרסום ארצי. צפויים להתארח בכפר אלפי מבקרים אשר יהנו מהפנינג אומנות המתוכנן באוירה פסטורלית. המבקרים יוכלו להנות מהסעות חינם בין בתי האמנים בכפר. האירוע יתקיים בתאריך 16.05.09 בין השעות 10:00-19:00. אנו פונים ליוצרים ולאומנים המעוניינים להנות מחג האומנות והיצירה בכפר להשתתף ולהציג את יצירותיהם בבתי תושבי הכפר אשר ישמחו לפתוח את ביתם ולארח יוצרים ואומנים. ניתן להירשם עד סוף חודש פברואר 2009 באמצעות טופס הרשמה המצורף. לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר חוצות היוצר. קישורים נילווים : אתר חוצות היוצר קובץ נילווה - טופסהרשמהבלבד.doc

למעלה