חוקיות הכנסת הגבלה לפוליסה.

bar-nash

New member
חוקיות הכנסת הגבלה לפוליסה.

עני סובל מנכות קלה שמזה עשרות שנים אינה כרוכה בטיפולים רפואיים כל שהם! ברצוני לעשות ביטוח בריאות רפואי פרטי וחב` הבטוח הכניסה הגבלה לפוליסה בגין אותה הנכות ``והשלכותיה``!! זה לצודק לא הוגן מה גם שאין כל הנחה במחיר הפוליסה למרות שהיא מכסה את אותו איבר רק באופן חלקי... אשמח לשמוע הצעות איך משכנעים את חב` הביטוח להסיר את ההגבלה?

עופר 13

New member
חוקיות הגבלה לפוליסה

מבחינת החוק , חוק חוזה הביטוח לחברת הביטוח יש זכות בכלל לא לקבל אותך , וגם אם תקרא את הטפסים שחתמת עליהם , היא בד``כ אומרת שאינה חייבת לנמק את סיבת הדחיה ... בעקרון חברת הביטוח יכולה לנמק את ההגבלה או אי מתן כיסוי ללא הנחה הנחה בפרמיה במס` סיבות : 1. יש בעיה קימת והיא אינה חייבת לכסות בעייה קיימת , גם זה ע``פ חוק חוזה הביטוח , ומאחר והיא מכסה את אותו איבר נפגע אבל מסיבה אחרת , יש שם סיכון גדול יותר והיא חייבת לקחת תוספת פרמיה , לכן אין הנחה (האם אני שומע את התודה שלך תוך כדי כך שאת/ אתה כורע על ברכיך ? ) 2. יש סיכון מוגבר בכלל בלקיחתך לביטוח כי אתה כבר אם בעיה/ בעיות איך ניתן לשפר את המצב ? א. אני מקווה לטובתך שעשית את הכיסוי אצל סוכן ביטוח , לא בטלמרקטינג ולא בביטוח ישיר, אלא אצל סוכן : בקש ממנו , לחץ עליו שינדינד לחברה או שיחפש חברה אחרת שמוכנה לקבל אותך ללא החרגות זה שוק של ביקוש והצע ... ב. המצא לחברת הביטוח הוכחה רפואית שהבעיה לא בטיפול ואינה מהווה סיכון וניתן למשל להחריג אותה ל- 3 שנים ... (לדוגמא בעיית גב תחתון , 80% מהאוכלוסיה סובלים ממנה וה- 20% הנותרים עוד לא יודעים שהם סובלים מזה או שהם שקרנים ... ע``פ הסטטיסטיקה של חברות הביטוח אחוז ניכר ביותר , כ-80% מהעדרויות בעבודה נגרמות מבעיות גב מחד אבל אלה העדרויות ``קצרות`` במקביל גם רוב רופאים ממליצים על טיפול שמרני , ללא התערבות כירוגית או אחרת ובכל זאת כל חברת ביטוח מצויה מייד תחריג בעיות גב , זה כמו רס``ר שהאינסטינקט שלו זה לצבוע את העצים כל פעם שיש ביקור של איזה גנרל בבסיס כי זה מה שהוא יודע לעשות. אם יש עוד שאלות אני כאן

rozenlaw

New member
החרגה

לפני שהייתי מסכים אליזשהו משהו הייתי בודק חברות ביטוח אחרות ובאמצעות סוכנים אחרים (לדעתי המאמץ כאן צריך להיות קודם כל של סוכן הביטוח אם המצב של המגבלה הוא כזה ויש בידך אישורים רפואיים אין סיבה להחרגה ובכל מקרה לא החרגה נרחבת אלא מצומצמת ביותר

למעלה