חוקים לשש בש

TheHead

New member
חוקים לשש בש

חזרתי מסיני אתמול, והשתמשנו בחוקים הבאים שעשו את המשחק יותר כיף: הקוביות נותנות 1-2 - אין לך תור. " 3-4 - שחק 3-4 וקבל עוד תור. " 5-6 - קח שני שחקנים שלך ושים אותם איפה שאתה רוצה בלוח. ואחרי כל דאבל יש לך עוד תור. אפשר לעשות דברים מטורפים עם זה... זה ממש כיף! שרשרו עוד חוקי שש-בש או וריאציות שיש לכם.

ycyclop

New member
מחבוסה

זהו משחק עם הרבה עקרונות דומים לשש-בש האם שמעת על משחק זה? אשמח לכתוב את החוקים תוך יום יומים

TheHead

New member
לא שמעתי, אשמח לשמוע!!!

הפורום הזה זה רעיון ענק לדעתי :)

סינארי

New member
גם אני מכירה את הגרסה הזאת

בעצם אני מכירה רק את הגירסה הזאת... אבל עם שינוי אחד קטן 4-5 איזה דאבל שאתה רוצה (שש-שש, ארסע-ארסע, אחד-אחד...) אבל אחרי זה אין לך עוד תור

TheHead

New member
מישהי אמרה לי שם

4-5 איזה דאבל שאתה רוצה + עוד תור אבל זה נראה לי חוק לא כיף :) הבחור שנסעתי איתו אמר שבירושלים הם משחקים ככה שאם אתה בשלב ההוצאה - ויצא לך מספר מסוים - אתה לא יכול ללכת אותו, אתה חייב להוציא אותו (אם אתה מסוגל). לדוגמא, אם יש לך 2 שחקנים במקום השלישי ואחת הקוביות גילגלה 3 - אתה לא יכול לבחור ללכת את ה-3 הזה אלא חייב להוציא מהמקום השלישי (מה שבדוגמא שנתתי משאיר אותך עם אחד פתוח שם שעלול לעלות לך בהרבה זלוטים אחר-כך).

TheHead

New member
ראס א-שטן, חוף רמאדן

אוכלים סחלב עם סאלח וזומזום :) ואתה?

כשאני משחק..

זה בדרך כלל דאבלים = עוד תור עוקבים - מפסיד תור (חוץ מ 5-6) 5-6 - מזיז שני שחקנים לאן שבא + עוד תור היי אגב אני חדש אבל ממה שראיתי אני מכיר חלק מהאנשים פה מפורום משחקי תפקידים
הידע שלי במשחקי לוח הוא בסיסי למדי (מונופול שח דמקה ששבש וטאליסמן [4 בשורה?
] ) והייתי שמח להכיר עוד משחקים
אז.. אני במקום הנכון ?

למעלה