חורף, וגשם מטפטף על העורף, חורף וקר

Mנטה

New member
חורף, וגשם מטפטף על העורף, חורף וקר

שאלה לבנות שבחבורה (אבל גם הבנים מוזמנים להצטרף). האם גם אתן מתעצלות בטירוף לחפוף ראש בחורף ? האם גם אצלכן זה מתאפשר בעיקר אחרי מכון הכושר כי בלי חום גוף מקסימלי אין סיכוי שתעמדו במשימה ? ושאלת השאלות החשובה מכולן: וכשהשיער במהלך ייבוש: האם אתן נותנות לו ליפול חופשי או אוספות אותו ? מצטערת על ההבלחה העמוקה הזאת, ומקווה שתעמדו בה...

shonshon5

New member
מיי דיר מנטה...... ../images/Emo6.gif

הצלחת להצחיק אותי - ועל כך תזכי לאיזכור מתאים בקובץ ל"ו צדיקים וכל השאר. שעה 09:17 את עסוקה בדילמות קיומיות מהמעלה הראשונה - לחפוף? לא לחפוף? האם לתת לשיער לצנוח סטייל ההיא מ"הד אנד שולדרס", או לאסוף אותו כרוך במגבת בסגנון ווינונה ריידר? צר לי שנבצר ממני להתייחס עניינית לסוגיה ולהציג את עמדתי האישית וזאת משום סיבה פרוזאית: בכל אחת מהחלופות שאבחר - השיער שלי יראה אותו דבר. סטייל אבי נימני אחרי ביקור במספרה. אסטה לואגו, מי אמיגה.

שוKולד

New member
אין מקלחת בלי חפיפה...

ואף פעם לא אוספת את השיער הרטוב, זאת פריווליגיה של בעלות שיער חלק

Mנטה

New member
אבל בדיוק בגלל שהשיער לא חלק......

הדילמה עלתה כשאתמול השיער היה ממש ג'יפה אבל התקלחתי באמצע הלילה וישר לישון. אם היתי הולכת לישון במצב כזה עם שיער רטוב, היתי צריכה לקום בבוקר ולהתחיל לגהץ אותו או משו......

שוKולד

New member
זה יתרון של מתולתלים

הולדים לישון עם שיער רטוב וקמים עם הרבה תלתלים ממש יפים... טיפת מים עליהם והם גם נעמדים במקומם כחיילים ממושמעים

me only

New member
אולי התלתלים שלי צריכים

לקבל שיעור במשמעת מהתלתלים שלך.

Ungareska

New member
לשמחתי,

מאז שהורדתי את השיער הארוך כבר אין לי דילמות כאלו. והיום אני לא מבין איך פעם הייתי כל כך מזוכיסט והארכתי שיער. אה, שכחתי. שלום פורום

מילי33

New member
שיער ובוסטון

בוסטון עושה רע לשיער ואני שתמיד היה לי שיער חלק וקל לטיפוח מגלה לפתע רעמת אפרו מיובשת וחסרת חן על הראש ולא ברור לי אם זה מזג האויר היבש, המים או האוכל. לראשונה ממש הזדהתי עם המשפט bad hair day

שוKולד

New member
מילי, נתקלתי באילת באותה בעייה

הרבה הרבה הרבה קרם לחות לשיער פותר את הבעיה

renjintso

New member
סוגיה נכבדה

והרת גורל גם, ברצינות. והתשובות: קיץ\חורף, תו'דבר, יש לחפוף יום כן יום לא. כידוע לכל פולניה מתחילה, אין לצאתַחוצה עם שיערטוב, ולפחות אצלי, צריך לאסוף שאלמלא כן, הוא מקבל נפח שחבל"ז. חורף עושה טוב לשיער, בכללי, כמה יותר קר, יותר טוב

beagle

New member
ווי ווי ווי. איך הבאת אותה בשאלה

קיומית. רבים הדיונים שאני מקיימת עם חברי על חפיפות ומקלחות. הדיון הזה מתאים לי כמו ככפפה ליד (כמו כובע מקלחת לראש). אוקיי, אצלי אין מקלחת בלי חפיפה, יהי שמש או מטר בחוץ. העדפתי לגבי הייבוש - פזור חופשי. אלא מה, יש פעולות שקשה לי לבצע עם שיער פזור... כמו לבשל. או ללמוד. או לחשוב
(טוב, רק לפעמים). אז איכשהוא, תמיד יוצא שאני אוספת אותו... ואז הוא נהיה חלק ושטוח, מה שמבאס אותי קשות (אוהבת תלתלים אנוכי). ועכשיו לסוגיה יותר חשובה שרציתי להעלות - סדר המקלחת. האם רק אצלי יש סטיה של סדר קבוע? שמפו, סבון, שמפו, סבון פנים, מרכך. האם רק אני חופפת פעמיים? האם רק אני מצחצחת שיניים בכל מקלחת? מי יתנני קבוצת תמיכה של "קלחנים מתודיים".

Mנטה

New member
תהא נפשך שלווה ובוטחת

גם אני קלחנית מתודית והאמת שנדמה לי שגם שותפי למקלחת. אבל אני לא שוטפת שיניים או חופפת כל מקלחת ואני גם לא חופפת פעמיים אבל בעיקר אני לא משאירה שמפו על הראש ! זה לא בריא !!! המתודה שלי היא: שמפו, מסיכה לשיער, סבון, סבון, סבון פנים. אם יש צורך בשטיפת שיניים היא תבוא אחרי הסבון פנים ולפני השטיפה הסופית. וכן, לא טעיתי, הסטיה שלי היא הסתבנויות חוזרות ונשנות ו-2 זה רק המינימום.

שוKולד

New member
הרגעי...כולנו עם סדר קבוע

אבל לחפוף פעמיים ?? הכרתי פעם מישהו שהיה גם מסתבן פעמיים.. אצלי זה שמפו, מרכך - לא לשטוף אותו אלא לסבן את כל הגוף ורק בסוף לשטוף הכל יחד. יש לי אמונה תפלה שאם המרכך יהיה יותר זמן על הראש השיער יתרכך יותר

me only

New member
אויה לך!

נראה שאת פדנטית יותר ממני. איך את שמה מרכך רק בסוף?! הרי המרכך שמנוני שכזה ויש לשטוף בסבון את הגוף אחרי המגע איתו. אני שמה את השמפו {ומספיק רק פעם אחת}, אח"כ מרכך, מסתרקת, שוטפת את המרכך ומתפנה לסבון הגוף... רק בסוף אני שמה סבון פנים. את צחצוח השיניים אני משאירה ללפני ואחרי השינה.

jessy19

New member
הממ... בעבר הייתי חופפת כל יום

אבל זה הזיק לי לשיער, אז עכשיו אני פעם ביומיים חופפת ובחורף זה באמת קשה אבל אני מתרחצת עם מים חמים ומדליקה איזה 10 דקות את התנור באמבטיה כדי שיהיה לי חם ונעים. במהלך ייבוש, אני בד"כ אוספת את השיער. התחלתי לאחרונה להשתמש בשמפו erbentel esentel - שמפו ממש מעולה עם ריח מטרף!

ס22ית

New member
קצת מתעצלת...אבל...אוהבת את

ההרגשה של ה"אחרי"... יש תנור חימום באמבטיה שמקל על מכת הקור שמקבלים שם
ובייבוש הוא אסוף רוב הזמן ומידי פעם פזור כדי שיתייבש מהר יותר.

חפיפת שער בחורף../images/Emo186.gif שונאת לחפוף

בחורף מסיבה הפשוטה שאחרי שסוגרים את המים מקבלים את כל הקור בפרצוף . אני חופפת עם שמפו של פינוק לקשקשים שאמור להפחית את כמותם אבל לא ממש עושה את עבודתו ואני חייבת קונדישנר משתמשת בפינוק לילדים שלא עוזר במיוחד לקשרים שיש לי אחרי החפיפה ואחרי כל זה מגיע טקס הייבוש אני בהתחלה מנגבת את השער ועוברת לחדר מחומם ונותנת קצת לשער להתייבש אחר כך מייבשת אותו פזור כי השער שלי קצר ואני בקושי מצליחה לשים עליו גומיה.ואגב מזל טוב לפורום אהבתי את השם.וגם חג חנוכה שמח לכולם

me only

New member
בנושאים בהולים ודחופים שכאלו

אני מיד נקראת מיד לטפל... ע"י החוש הפנימי שלי, כמובן. אך לפני שהענה, אתנצל מראש על ההדחפות האגרסיבית הזו לפורום מכובד כ"כ. שלום ואף שלום רב. Mנטה, דווקא בחורף ארוץ מיד אל מתחת למים החמימים והחסודים. מה יותר טוב מזרם של מים חמים {אש, רותחים!} על ראש קפוא ומסכן? לאסוף או לפזר? עד שאני בכלל מוכנה {נפשית} להוציא את השיער מהמגבת שעוטפת אותו, אני מספיקה להתלבש ברובי. מיד שאני צריכה להשים חולצה, בפעילות מבצעית, אני מורידה את המגבת, בזריזות מלבישה את החולצה {אם היא ללא כפתורים} ומיד שולפת את השיער הפזור והלח החוצה מן שרוול הצוואר. בשלב זה אני כבר רגועה. לאסוף או לפזר זה לפי הצורך... אם אני יוצאת לפגישה עיסקית בוודאי שאאסוף ואם לפגישה רומנטית בוודאי שאפזר... אני מקווה {ואם כן, שמחה} שעזרתי לך, בדברים אלו שברומו של עולם.

למעלה