חזרה למגרש?

mili288

New member
פריקה..שנים שעזבתי את המגרש משחקים הזה
לא יודעת למה ואיך אבל מצד אחד הרגשתי הקלה
מצד שני זה תמיד היה נוכח ותמיד הייתה זיקה … אבל וואלה הצלחתי לשמור ואז זה היכה בי שוב.. אבל ממש ממש חזק!!!! כן זה גם היכה בי דווקא בתקופה הכי קשה שלי וכניראה משם מגיעה החולשה…
אני מתאהבת בו! אני לא אוכלת לא ישנה טוב
לא מתפקדת… רק הוא בראש שלי!!
הוא? אין לי מושג נשוי או לא.. אנחנו נפגשים יום יום כל אחד עם הבעיה שלו( משתדלת לא לחשוף יתר על המידה ) אבל המבטים.. המתח… השיחות הקטנות במסדרון
אני יןדעת לזהות את הוויב…
שבועות עושה חזרות איך אני פותחת את זה ושמה על השולחן.. ונעצרת!! לא רציתי להיות שוב שם אבל את מי מעניין מה אני רוצה😞

doriangray011

Well-known member
מצד שני זה תמיד היה נוכח ותמיד הייתה זיקה … אבל וואלה הצלחתי לשמור ואז זה היכה בי שוב.. אבל ממש ממש חזק!!!! כן זה גם היכה בי דווקא בתקופה הכי קשה שלי וכניראה משם מגיעה החולשה…
הוא? אין לי מושג נשוי או לא.. אנחנו נפגשים יום יום כל אחד עם הבעיה שלו( משתדלת לא לחשוף יתר על המידה ) אבל המבטים.. המתח… השיחות הקטנות במסדרון
שבועות עושה חזרות איך אני פותחת את זה ושמה על השולחן.. ונעצרת!! לא רציתי להיות שוב שם אבל את מי מעניין מה אני רוצה😞
קוראים לזה אהבה. מחלה קשה שיש לה רק תרופה אחת-מיטה. אבל התרופה ממכרת. יעבור. אין אהבה לנצח. אפילו לא בסרטים.
שאלה: לא הופעת כאן בעבר תחת הכינוי ״מירי 28״?

יעיש התימני

Well-known member
קוראים לזה אהבה. מחלה קשה שיש לה רק תרופה אחת-מיטה. אבל התרופה ממכרת. יעבור. אין אהבה לנצח. אפילו לא בסרטים.
שאלה: לא הופעת כאן בעבר תחת הכינוי ״מירי 28״?
דוריאן, כרגיל חולק עליך
התרופה להתאהבות איננה מיטה, אלא אם כן בעקבות המיטה ההתאהבות נגמרת. [אצלי זה קרה יותר מפעם. כשהוא מוריד את בגדיו, ההתנהגות שלו במיטה, ריח הגוף, הרגלי הגיינה... זהו נגמר. לפעמים אני גם יכול להפסיק באמצע המעשה, לקום וללכת.]
אני חושב שכדאי לשמר התאהבות כאנרגיה מפעילה, מעצבת מעניקת משמעות לחיים.
צא וראה כמה סונטות כתבה לאה גולדברג בעקבות ההתאהבות שלה בסטודנט שלה, שמעולם לא מומשה כמובן. [מחלוני וגם מחלונך היא המפורסמת מהסדרה - אהבתה של תרזה די מון. ]

יעיש התימני

Well-known member
לפני הכל חיבוק אבהי מכיל ומחזק ממני.
אין לי תשובה או עצה.
מקווה שהבחירה שלך הכי מתאימה לך.

mili288

New member
אכן מרגיש כמו אהבה… מצחיק אותי שבגילי אני מתאהבת כמו נערה בגיל 17
מיטה? שם יתחילו כל הצרות שברחתי מהם שנים אבל
אני גם ריאלית שאין מנוס אם יש היענות
לשאלתך.. לא
הייתי בעבר פה בשם אחר
שאפילו אני לא זוכרת

doriangray011

Well-known member
לשאלתך.. לא
הייתי בעבר פה בשם אחר
שאפילו אני לא
בגילך? נשמעת כמו נערה. 😉

יעיש התימני

Well-known member
לשאלתך.. לא
הייתי בעבר פה בשם אחר
שאפילו אני לא זוכרת
הכי מעליב אותי, כגבר בתחילת העשור השמיני לחייו, שכשאני מתאהב זה באמת כמו בחור בן 17 בגבר. מחפש דמות גברית-חזקה, עם בטחון עצמי, כזו שיכולה להגן עליי מכל הפחדים שלי.
זו אחת הסיבות שמעולם לא הצלחתי ליצור מערכות יחסים ארוכות טווח או משמעותיות עם גברים. מעטים ביניהם היו מוכנים, בגילם אז, להיות "דמוי אל, מגן, אב"].

למעלה