חזרנו מהמר"מ עם רון

S r 35

New member
חזרנו מהמר"מ עם רון ../images/Emo4.gif

הוא חטף וירוס של קיץ. חום של 41 מעלות ודלקת חריפה בעיניים. מה שלא מנע ממנו לשבת עכשיו בסלון ולמחוא מחיאות כפיים סוערות למרינה בכוכב נולד. אני מקווה שהוא ירדם עוד מעט כי אני גמורה מכל היום הזה. הוא הרגיש מאוד מאוד רע.

אווווייי שרוש' ............../images/Emo10.gif

שירגיש טוב............ החלמה
מהירה ככל האפשר
מוסרת חיבוק ענקי
ושהלילה
יעבור בשלום >< אוהבת

S r 35

New member
תודה יקירה ../images/Emo39.gif

רון נרדם
ואני מקווה שהלילה יעבור בשקט. גם אני פורשת.
היום הזה מוטט אותי
לילה טוב

dafgol

New member
../images/Emo2.gif מה זה ?

החלמה מהירה לרונצ'וק
מקווה שיבריא עד הבוקר
מאחלת לכם שינה ארוכה ונעימה נטולת הפרעות ובעיות ומלאה בחלומות
עדכני בבוקר מה קורה
ענקי מכל ה
אני

S r 35

New member
רון כבר הספיק להתעורר ולהקיא ../images/Emo4.gif

גם החום עלה שוב. אמנם לא מדדתי כי לא רציתי להציק לו אבל יד על המצח הבהירה לי שהוא שוב בוער. אז נתתי לו נורופן, הוא שתה קצת מים וחזר לישון עד הפעם הבאה ... נראה לי שאני אתעורר עוד המון פעמים הלילה ... מקווה רק שהוא לא ידביק את ניר או אותנו, כי הרופא הזהיר אותי מפני זה. איך בחזית שלכם? מקווה שאתם מרגישים טוב
אגב - מה יש מחר בכפר יהושע? אולי הזוגי יקח לשם את ניר... כמו תמיד תודה על העידוד

dafgol

New member
יש סדנאות קרקס

מסתבר שיש בכפר בי"ס לקרקס , ומחר יהיו סדנאות במסגרת יום פתוח שם. אם הם מגיעים תודיעי לי ונפגוש אותם שם במידה וניסע.... מסכנון רונצ'וק , חשוב שישתה המון מים, אבל את זה את כבר יודעת.... היינו היום אצל הרופא עם בר ( לא הרופא שלו שנמצא בחו"ל , אלא אצל דר' אילייה שגם הוא טוב) הוא בדק אותו ועשה לו שוב משטח גרון, השקדים עדיין מוגדלים מאוד, קיבל סירופ להקלה, אומר שלדעתו לא יהיה מנוס מלנתח את בר עפ"י כל הסימנים והתופעות שיש לו , כי הוא סובל נורא עם הגרון, נזלת וכתוצאה מכך התקפי סטרידו קשים. קיבלנו הפנייה למומחה א.א.ג , ונראה לי שהוא ינותח ונגמור עם הסבל הזה שלא עוזב אותו. ביום ראשון אקבע תור למומחה. תרגישו טוב ושמרי חזק חזק על רונצ'ו
אוהבת אני < נ.ב: יש לי בעיה עם המייל אבל יש לי כמה תמונות מהיום להעביר לך >

רפואה שלמה יקירתי הסיפור דומה אצלנו

את רואה לצערנו זה הגיע גם לפה וירוס ממש מטרידן שמלוווה בחום גבוה , כאבי בטן עזים , שלשולים מיימיים , ובחילות עכשיו הוא מבקר את רון-אשלי שלי גם כן לפני שבועיים הוא ביקר את שכנתי מלמטה והוא לפי מירב הבנתי גם אצלך נו תמיד אמרנו העיקר הבריאות אחר כך כל השאר רפואה שלמה לבונבון שלך ולבונבונית שלי תחזיקי מעמד - כי אני עוד מעט מתאשפזת בבי"ח לחולי נפש עים כל הוירוסים האלה אוףףף

frige

New member
נוריתו'ש- רפואה שלמה לכולכם../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

frige

New member
שרה - מאחלת לרונצו'ק החלמה מהירה

ושולחת לך המון כוחות. כמו שכתבתי לדפנה, רציתי לפתוח אתמול הודעה על הקרקס בכדי שאולי באמת גם אתם תגיעו. זה צריך להיות נחמד. יש בכפר יהושוע בית ספר לקרקס, חשבתי לרשום את הראל לשנה הבאה (חשבתי כבר השנה אבל לא היתה לי אפשרות), הוא מאוד אוהב לעשות פעלולים, תעלולים, להטוטים וחירטוטים
. היום יש שם יום פתוח, כל ילד 20 ש"ח והוא משתתף בכל התחנות שהוא רוצה, יהיו שם כל מיני תחנות שמציגים בקרקס והילדים יוכלו לחוות ולהשתתף בסדנאות. לפי מה שהבנתי יהיו גם דוכני אוכל. אנחנו נהיה שם. שוב, המון המון בריאות. ומרינה, לה בהחלט הגיעו אתמול מחיאות כפיים, היא נפלאה.
ורפואה שלמה שרית

S r 35

New member
תודה:מאחלת לכולם כאן ומעבר לים בריאות../images/Emo57.gif

ודיווחים מהחזית שלנו: רון התעורר כמה וכמה פעמים במהלך הלילה. ההקאות לא חזרו ולשמחתי בכל פעם שהוא התעורר הוא ביקש לשתות. בסופו של דבר הוא ביקש לצפות ב"טום וג'רי" וככה הוא נרדם מול הטלוויזיה עד הבוקר וגם אני הצלחתי לנוח כמה שעות. הבוקר הוא עדיין עם חום של 39 אבל הוא כמו שהרופאים מגדירים זאת "ערני וחיוני" ובמלים אחרות, מפרק את הבית
השלשולים לא הגיעו אלינו - מקווה שגם לא יגיעו
- אבל יש לו דלקת מאוד לא נעימה (ומדבקת) בעין ימין, שאנחנו כמובן מטפלים בה. לגבי כפר יהושע - מקווה שתהנו ותחזרו עם חוויות ותמונות לרוב. אני שכחתי לגמרי שיש לנו איזה אירוע משפחתי בגני הנדיב בזכרון. היינו אמורים להיות שם בשמונה בבוקר
אבל יקבלו אותנו - בהרכב חסר - גם בתשע, לא? אז הזוגי לקח לשם את ניר. אני נשארתי עם רון בבית וזה היה קורע לב לראות אותו בוכה כשהוא הבין שהם הלכו והוא נשאר איתי, ש"דוחפת" לו את כל התרופות. טוב, נו, יהיה טוב, אני מקווה. לכל החולים - החלמה מהירה
להורים שבינינו - תשתדלו לשרוד את החופש הגדול. תחזיקו מעמד עוד שבועיים. זה נגמר.
ולתלמידים והילדים - עוד שבועיים: ת ה נ ו
חיבוק|

שרוש'......./images/Emo140.gif

מקווה
ימשיך להתאושש אמן... אמן.... אמן....... רק שלי יש בעיה קטנה----- אין לי מושג אם החופש שלי יגמר בעוד שבועיים או שאחרי שבועיים אני חותמת אבטלה. זה ממש מרגיז אותי, כל שנה אני מחכה עד לדקה ה-90 כדי לדעת היכן אני עומדת. וזו השנה ה- 4!!!! ממש כייף!!! אבל זוגי אומרת, את בחרת את המקצוע הזה! ואני ממש לא מסכימה איתו!!!למדתי 4 שנים תואר ותעודת הוראה. או שמפקח שלי אומרת, " תגידי תודה שאנחנו משבצים אותך כל שנה, נו אז מה שזה בדקה ה -90 !" שגם עם משפט זה אני מממש לא מסכימה!!! אם לא הייתי טובה = לא היו משבצים אותי או סותמים את החורים.
תודה על הקשבה
הייתי חייבת להוציא , לשפוך חיבוק ענקי

למעלה