חזרנו מהרופא

dafgol

New member
חזרנו מהרופא

כרגיל שקדים מוגדלים, אני כבר מתחילה לחשוב אולי בכל זאת היינו צריכים לנתח את ברי ולהוציא את השקד השלישי, למרות שבזמנו מומחה א.א.ג אמר שלא חייבים ולא כדאי להתערב כירורגית כי תוך שנה השקד פשוט יעלם ככל שבר יגדל, השאיר את ההחלטה אם לנתח או לא בידינו, אני החלטתי שלא ננתח, מצד שני אולי זו היתה טעות? לא יודעת... בכל מקרה הרופא עשה לברי משטח גרון וביקש שאם אין שיפור לחזור אליו....בנתיים לתת סירופ מנוחה והרבה מים..... ביניינו את זה כבר ידעתי.....ומיישמת...רק היה לי חשוב שיעשה לו משטח גרון לוודא שאין צטרפטוקוק. חוצה מזה קניתי לגולן זר
ים ועוגת
שוקולד לכבוד טו באב
, אומנם יגיע מאוחר מאוד היום ובטח בכלל לא חושב על זה שחג היום (הוא מתעלם שיטתית מחגים שכאלה
).... אילנה יש מצב שראיתי אותך היום בקניון ? אני חושבת שבדיוק כשנכנסנו לקניון את נכנסת למעלית.....אבל לא יכולתי לרדוף אחריך כי ברי משך אותי לחנות של ה
יות הקטנות
טוף, הולכת לבדר את ברי ולהפעיל מכונת כביסה..... תהיו טובים ותשתו הרבה מים
דפי

frige

New member
דפנה, תרגישו טוב ו../images/Emo50.gifבמה שתבחרו../images/Emo45.gif

לולי72

New member
דפנה - מה עם הפריחה בברך?

מה הרופא אמר על זה? גם לירון כמו גולן, רק אמר לי בבוקר חג אהבה שמח ושהוא אוהב אותי (טוב, הוא עדין תחת השפעת שישי שבת
) אבל אני אפתיע אותו, הוא לא אוהב שוקולד זו בעיה, אבל שוקולד לבן הוא אוהב, אז אני אמצא משהו עם שוקולד לבן.

dafgol

New member
הרופא אמר שהפריחה הזו כנראה

ממגע עם משהו שעושה לו גירוי, זה התחיל לו אתמול בגן כבר. אמר פשוט למרוח על זה קרם גוף או אלוורה וזה יעבור.

S r 35

New member
טוב שהפריחה לא מבטאת שום דבר רציני

פריחות למינהן מלחיצות אותי מאוד. שירגיש טוב
ויתאושש מהר
כל-כך לא נעים.

רפואה שלמה ../images/Emo140.gif

תרגישו טוב ותהנו מטו באב גם אים זה קצת מאוחר בערב העיקר הכוונה ואף פעם לא מאוחר HAVE FUN FUN FUN

יו דפנה,חבל שלא נפגשנו,הייתי קצת שם,,,

ליאם מטייל שם עכשיו עם הסנדלים,משוויץ,,,,, ויש מכוניות וכאלה,,ולקחתי גם תמונות שלנו וקפצתי לשוק,,,,איזה חום,,!!!!! אני מתה על השוק אבל ממש עינוי עם הילדים,,הגדול בכלל לא בא,,, חבל,,,
שלא נפגשנו,,

מצטרפת לכל הבנות ....החלמה מהירה../images/Emo140.gif

לא ראיתי את ההודעה זו, אז כתבתי למעלה!

למעלה