חזרנו מיום ההולדת |בלון

S r 35

New member
חזרנו מיום ההולדת |בלון

|של הבן של החברה שלי - החברה שעברה את אירוע הסרטן. מאוד מאוד התרגשנו. החברה שלי נראתה מצוין.
מאז הפעם האחרונה שראיתי אותה בבית-החולים - כואבת, עייפה ומדוכדכת היא עברה שינוי ניכר ונראתה יופי. אמרתי לה שהיא נראית עשר והיא אמרה לי שהיא מרגישה שתים-עשרה. איזה כייף.
גם בעלה והילדים נראו נינוחים ומאושרים. אני כל-כך שמחה בשבילם.
אימצתי את הרעיון של דפנה (שוב תודה
) והכנתי לילד תיבת סודות מלאה בהמון הפתעות ודברים כייפיים, אני מקווה שהמתנה תשמח אותו. היום הולדת עצמו היה ב"לונה-גרנד" - כל העולם, אחותו, אישתו וגיסתו היו שם. אתם לא מאמינים איזו צפיפות. אבל נירי נהנה מאוד וגם רון אני חושבת, וזה העיקר. שיהיה לכולנו שבוע נפלא, כמו שאומרים רק בשמחות. ולכל החולות והחולים להבריא ומהר.

כייף לשמוע

ממש שמחה בשבילך וחברה שלך שהכל מתחיל להסתדר.שהשנה החדשה תביא איתה רק דברים טובים ומשמחים בשבילה ובשביל כולנו פה.

frige

New member
איזה יופי, מרגש ביותר

שמחה שהכל עבר בסדר ושחברתך מרגישה טוב מתמיד. כל הכבוד. שרית

S r 35

New member
חייבת לעדכן: הודעה מתוקה-מרירה

אז ככה - הבוקר החברה שלי התקשרה אלי, כולה נרגשת, להודות לי על המתנה לבן שלה (דפנה, שוב תודה על הרעיון - יצאה מתנה נפלאה
). היא אמרה שברגע שהילד פתח את המתנה הוא התרגש מאוד וביקש ממנה דבר ראשון בבוקר להתקשר להודות לנו. כמובן, שהמתנה ניתנה מכל ה
. אני מאוד אוהבת את הילד הזה ואני באמת מאושרת ששימחתי אותו. אמרתי את זה גם לחברה שלי. אבל אי אפשר שהכל יהיה טוב נכון? היא סיפרה לי שכשהם חזרו אתמול הביתה מה"לונה גרנד" עייפים אך מרוצים הם גילו ש ... פרצו להם לבית. הגניבה לא הייתה משמעותית (כמה תכשיטים לא יקרים במיוחד שלה) אבל את המהפכה שעשו לה בבית אין לה כוחות לסדר ובעלה יגיע היום מוקדם לעזור לה. כל-כך הרבה רוע יש בעולם הזה
אמרתי לה שאלו יהיו הבעיות שלה ושטוב שהיא בריאה, אבל עדיין לבחורה הזו פשוט אין מזל. מעצבן

למעלה