חזרתי להיות ליצוף

litzuf

New member
איך אני יכולה להחזיר את שם המשתמש שלי לשם שלי?

חידון

New member
ולי הם המציאו שם, החליטו שאני חידון ולקחו ממני את המשתפרת. אולי בגילי כבר קשה להמשיך להשתפר...

משתפרת1

Well-known member
צביה, כאמור תפוז המציא לי ניק "חידון". התנתקתי, נרשמתי מחדש והפעם כמשתפרת1, כי ניק משתפרת כבר תפוס. אני יכולתי להתנתק אחרי שיצאתי מהפורום לעמוד הראשי (הקוביה הכתומה הימנית ביותר). ואז כשאת חוזרת לפורומים את יכולה או להכנס בניק ליצוף, או להרשם מחדש (דרך E-Mail אחר)

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
צביה, כאמור תפוז המציא לי ניק "חידון". התנתקתי, נרשמתי מחדש והפעם כמשתפרת1, כי ניק משתפרת כבר תפוס. אני יכולתי להתנתק אחרי שיצאתי מהפורום לעמוד הראשי (הקוביה הכתומה הימנית ביותר). ואז כשאת חוזרת לפורומים את יכולה או להכנס בניק ליצוף, או להרשם מחדש (דרך E-Mail אחר)
האם היית צריכה לפתוח מייל חדש עבור משתפרת.1?

משתפרת1

Well-known member
האם היית צריכה לפתוח מייל חדש עבור משתפרת.1?
השתמשתי במייל אחר שלי. יש לי 3, האחד הגיע מספק האינטרנט ומשמש את כל המשפחה, אחר נפתח לי באופן אוטומטי באתר בו השתתפתי והשלישי- gmail שפתחתי בעצמי. בזמנו היה לי גם מייל בעבודה ומאד הקפדתי לא לערב בו מכותבים או ענינים פרטיים. השתמשתי באחד מהמיילים האחרים כי המייל הראשון בו השתמשתי (ושתפוז החליט שאני נקראת בו חידון) לא איפשר לי לפתוח שם משתמש נוסף.

שמלת תחרה1

Well-known member
כמוך שינתי מעט, ומקווה שתפוז ישאיר אותי ללא בעיות

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לא בטוח שהתפוז המציא לך את הניק הזה.

יותר הגיוני שאת (או מישהו אחר מהמשפחה) רשם את הניק הזה על אותה כתובת דוא"ל.

במידה ויש מספר ניקים שרשומים על אותה כתובת דוא"ל לא בטוח שדווקא הניק האחרון הוא זה שיכנס למערכת החדשה.

משתפרת1

Well-known member
לא בטוח שהתפוז המציא לך את הניק הזה.

יותר הגיוני שאת (או מישהו אחר מהמשפחה) רשם את הניק הזה על אותה כתובת דוא"ל.

במידה ויש מספר ניקים שרשומים על אותה כתובת דוא"ל לא בטוח שדווקא הניק האחרון הוא זה שיכנס למערכת החדשה.
שיח, מעולם לא השתמשתי בניק אחר. רק משתפרת.
תפוז לא מאפשר יותר מניק אחד על אותו דוא"ל, כך שגם לא יכולתי להכנס עם ניק אחר.
ואני היחידה במשפחה שנכנסת לפורומים של תפוז.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
שיח, מעולם לא השתמשתי בניק אחר. רק משתפרת.
תפוז לא מאפשר יותר מניק אחד על אותו דוא"ל, כך שגם לא יכולתי להכנס עם ניק אחר.
ואני היחידה במשפחה שנכנסת לפורומים של תפוז.
עד לפני כמה שנים תפוז כן אפשרו לרשום כמה ניקים על אותו דוא"ל.

ציינת שזה דוא"ל משפחתי אז כנראה מישהו בעבר רשם עליו ניק.

עצם העובדה שלאחר שריעננת רישום דרך הדוא"ל הזה מוכיחה שבשרתי תפוז היה רשום עליו ניק קודם.

אם תלחצי על הכרטיס של "חידון" תוכלי לדעת בדיוק ממתי הוא רשום בתפוז.

שלא תהיינה לנו צרות גדולות יותר. tapuzon.gif

משתפרת1

Well-known member

עצם העובדה שלאחר שריעננת רישום דרך הדוא"ל הזה מוכיחה שבשרתי תפוז היה רשום עליו ניק קודם.

שלא תהיינה לנו צרות גדולות יותר. צפה בקובץ המצורף 47
נסיתי להכנס לכאן עם משתפרת. כתבתי ששכחתי סיסמא. נשלח לי קישור לריענון סיסמא למייל שנרשמתי בו כמשתפרת. המייל הזה הכריח אותי להכנס כחידון. חוזרת ואומרת: איש מבני ביתי לא גולש בתפוז, רק אני. כבר התרגלתי שיש גולשים שלא מאמינים לאחרים ומשוכנעים שהם יודעים טוב יותר מה האחרים חושבים, מאמינים או צריכים... אתה טועה.

דיברגנט חדש

Well-known member

שלא תהיינה לנו צרות גדולות יותר. צפה בקובץ המצורף 47
הפוך, בעבר תפוז לא איפשרו להשתמש באותו דוא"ל לכמה ניקים, אך זה שונה לאחרונה.
אין לי מושג, מה הנוהל באתר החדש.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
הפוך, בעבר תפוז לא איפשרו להשתמש באותו דוא"ל לכמה ניקים, אך זה שונה לאחרונה.
אין לי מושג, מה הנוהל באתר החדש.
קל לבדוק
כל מה שצריך לעשות זה לנסות לרשום ניק חדש על דוא"ל קיים ולבדוק האם המערכת עוצרת את הרישום או מקבלת אותו (ההימור שלי שזה לא יעבור).
תפוז הפסיקו בעבר לאפשר רישום יותר מניק אחד פר כתובת דוא"ל כחלק מהמלחמה במציפים. כתוצאה מנוהל זה נאלץ המציף/חסום לפתוח דוא"ל חדש בכל פעם שרצה להוסיף ניק כמו כן הדבר מנע פתיחת ניקים בסיטונות על ידי בוטים/סקריפטים.

דיברגנט חדש

Well-known member
קל לבדוק
כל מה שצריך לעשות זה לנסות לרשום ניק חדש על דוא"ל קיים ולבדוק האם המערכת עוצרת את הרישום או מקבלת אותו (ההימור שלי שזה לא יעבור).
תפוז הפסיקו בעבר לאפשר רישום יותר מניק אחד פר כתובת דוא"ל כחלק מהמלחמה במציפים. כתוצאה מנוהל זה נאלץ המציף/חסום לפתוח דוא"ל חדש בכל פעם שרצה להוסיף ניק כמו כן הדבר מנע פתיחת ניקים בסיטונות על ידי בוטים/סקריפטים.
יש דוא"לים ליום אחד שפותחים אותם בשניה ואתה שוכח שפתחת אותו, כך שזה חרטה

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
יש דוא"לים ליום אחד שפותחים אותם בשניה ואתה שוכח שפתחת אותו, כך שזה חרטה
מה שאתה כותב נכון רק שהרבה יותר קל ומהיר למחוק/לחסום משתמש מאשר:
  • לפתוח כתובת דוא"ל חדשה,
  • לאשרר אותה,
  • לפתוח ניק חדש בתפוז,
  • לאשרר אותו ורק אז לכתוב את הפוסט המיוחל שימחק בכמה שניות של עבודה והיוזר יחסם.
מה שכתבתי לעייל הוא מתוך נסיון של הרבה שנים בחסימת טרולים/ספאמרים וכו'.

למעלה