חזרתי מהצפון

מצב
הנושא נעול.
והנה הסוד האמיתי: ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif:

זה מה שהיית עושה במקום ללמוד?
והנה הסוד האמיתי:
:
בכתה שנמצאה מעבר לקיר למדה... ענת ואני הייתי דלוק עליה - חבל לך על הזמן...!
הטעות הקארדינאלית היתה שלא חפרתי אחרי העקלתון בקיר, מנהרה אמיתית ! כך הייתי יכול להיות איתה בקשר בזמן השיעור, אבל אני מניח שהיו נותנים לי על מעשה כזה לנקות את הבצפר עד החשיכה והייתי בטח מגוייס להיות עוזר שרת !
לילה טוב. אביתר.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

והנה הסוד האמיתי:
:
בכתה שנמצאה מעבר לקיר למדה... ענת ואני הייתי דלוק עליה - חבל לך על הזמן...!
הטעות הקארדינאלית היתה שלא חפרתי אחרי העקלתון בקיר, מנהרה אמיתית ! כך הייתי יכול להיות איתה בקשר בזמן השיעור, אבל אני מניח שהיו נותנים לי על מעשה כזה לנקות את הבצפר עד החשיכה והייתי בטח מגוייס להיות עוזר שרת !
לילה טוב. אביתר.

אני ההוכחה ש...

אני ההוכחה ש...
ד"ר יכול להיות ליצן וצעיר כמו בתיכון. אני רואה את בני גילי בני ה-43 מהמחזור שלי בבית הספר. רובם נראים מיובשים ועבשים כמו בשלכת.... רק אני ממשיך להתלבש כמו בתיכון ואפילו עם אותו סוג של אדידס בדיוק ! כלום לא השתנה אצלי מאז 1981: אותה האופנה, אותם השירים, אותן הלהקות ואותם הטעמים..... כל החיים - רק אדידס SL76 !!!

אתה צריך להתחדש דחוף!../images/Emo6.gif

אני ההוכחה ש...
ד"ר יכול להיות ליצן וצעיר כמו בתיכון. אני רואה את בני גילי בני ה-43 מהמחזור שלי בבית הספר. רובם נראים מיובשים ועבשים כמו בשלכת.... רק אני ממשיך להתלבש כמו בתיכון ואפילו עם אותו סוג של אדידס בדיוק ! כלום לא השתנה אצלי מאז 1981: אותה האופנה, אותם השירים, אותן הלהקות ואותם הטעמים..... כל החיים - רק אדידס SL76 !!!
אתה צריך להתחדש דחוף!

אדידס SL קשור למ.א.ן SL? ../images/Emo3.gif

אני ההוכחה ש...
אדידס SL קשור למ.א.ן SL?

אני יושב שם, אבל מסיבה אחרת:

תשב בספסל האחורי בכסא האמצעי
מבין החמישה. זה היה המקום הקבוע שלי בכל החיים. מעולם לא ישבתי כנוסע בספסל שאיננו האחורי. כל חיי אני יושב במטוס רק בספסל האחורי (ליד השרותים
וקרוב לדוסים שבאים להתפלל באמצע הטיסה) וכל חיי אני גר אך ורק בקומה אחרונה ! עדיף רטיבות בתקרה ולא שכן מעליך ! אני לא מסוגל לגור בקומה אחרת - רק באחרונה למעלה כמובן. תמיד במסעות בצבא הלכתי אחרון כדי לדחוף את האחרים קדימה.... אני אוהב להיות אחרון ובסוף בכל דבר. גם בבית ספר ישבתי רק בכסא האחרון ליד החלון כדי ש: 1. אוכל לראות את האוטובוסים בכביש, 2. אוכל להישען על הקיר האחורי ולהתנדנד....
אני יושב שם, אבל מסיבה אחרת:
שם המזגן הכי חזק בכל האוטובוס (כשמדובר במפרקית) כי שם מוצב מפוח וכשיושבים באמצע - שני המפוחים מכוונים כלפיך. אם אני נוסע בבינעירוני אני בד"כ יושב ליד הנהג...

m a r o k a i

New member
בקשר לבית ספר סעיף 2.

תשב בספסל האחורי בכסא האמצעי
מבין החמישה. זה היה המקום הקבוע שלי בכל החיים. מעולם לא ישבתי כנוסע בספסל שאיננו האחורי. כל חיי אני יושב במטוס רק בספסל האחורי (ליד השרותים
וקרוב לדוסים שבאים להתפלל באמצע הטיסה) וכל חיי אני גר אך ורק בקומה אחרונה ! עדיף רטיבות בתקרה ולא שכן מעליך ! אני לא מסוגל לגור בקומה אחרת - רק באחרונה למעלה כמובן. תמיד במסעות בצבא הלכתי אחרון כדי לדחוף את האחרים קדימה.... אני אוהב להיות אחרון ובסוף בכל דבר. גם בבית ספר ישבתי רק בכסא האחרון ליד החלון כדי ש: 1. אוכל לראות את האוטובוסים בכביש, 2. אוכל להישען על הקיר האחורי ולהתנדנד....
בקשר לבית ספר סעיף 2.
הכי נכון והכי כיף....

אורי404

New member
אז הבעיה פה היא במרכב עצמו ולא

בחחיך, אין מקום לשבת כמו בן אדם
ב-O405 חוץ מבכיסא הנהג... ואני בכלל 1.72 מטר...
בשלדה עצמה. ערן גם כתב על נוחות נסיעה. אם אני לא טועה, נוחות נסיעה זוהי איננה הנוחות עצמה (מושבים), אלא במה שקשור לאופן הנסיעה של האוטובוס וזה יותר קשור למתלים עצמם ולנסיעה של הרכב בתנאי נסיעה שונים.

נוחות נסיעה כשמה כן היא

בשלדה עצמה. ערן גם כתב על נוחות נסיעה. אם אני לא טועה, נוחות נסיעה זוהי איננה הנוחות עצמה (מושבים), אלא במה שקשור לאופן הנסיעה של האוטובוס וזה יותר קשור למתלים עצמם ולנסיעה של הרכב בתנאי נסיעה שונים.
נוחות נסיעה כשמה כן היא
ואם אין לי מקום לרגליים כשאני יושב - לא משנה באיזה רכב אני, איזה מתלים יש לו ומה שנת הייצור שלו - אני תמיד ארגיש לא נוח!

fireman

New member
שאני אתחיל לכתוב על הכסאות

נוחות נסיעה כשמה כן היא
ואם אין לי מקום לרגליים כשאני יושב - לא משנה באיזה רכב אני, איזה מתלים יש לו ומה שנת הייצור שלו - אני תמיד ארגיש לא נוח!
שאני אתחיל לכתוב על הכסאות
פלסטיק של הASS אל?.... כדאי לך מאוד שלא.

ה-405 לדעתי,

ה-405 לדעתי,
עושה יותר מדי רעש בנסיעה.... לעומת זאת כשנועים למשל ב-B7L הנסיה היא יותר שקטה... זה כמו להשוות 303 עם B12B מבחינת הרעש של המנוע, כמובן שB12B הוא יותר שקט.

fireman

New member
B12B עם איי זיפט נשמע כמו טנק

ה-405 לדעתי,
עושה יותר מדי רעש בנסיעה.... לעומת זאת כשנועים למשל ב-B7L הנסיה היא יותר שקטה... זה כמו להשוות 303 עם B12B מבחינת הרעש של המנוע, כמובן שB12B הוא יותר שקט.
מרכבה.....איזה שקט ואיזה בטיח.

שטויות...

מרכבה.....איזה שקט ואיזה בטיח.
שטויות...
תן לB12B ול303 לעשות את העליות של ים המלח ותשווה... אולי הוא רועש כלפי חוץ, אבל מבפנים הם שטים מאוד... וד"א הסידרה השלישית היא יותר שקטה מהסידרה הראשונה

אני כל שבת נוסע על ZF

אכן - מאוד נעים לנסוע בו.
דווקא ה-OC-500 נראה לי מאוד רועש בפעם האחרונה שנסעתי בו, יותר מה-B12B ויותר מה-18.360.
אני כל שבת נוסע על ZF
גם יורד לים המלח וכם עולה חזרה לדימונה.... האוטובס הזה יחסית שקט, ככה שאפשר גם לישון אחרי יום עבודה קשה בלי לשמוע את הרעש של המנוע

מצב
הנושא נעול.
למעלה