חזרתי ממש כרגע ממאמא מיה!!

NoTy HoTTy

New member
חזרתי ממש כרגע ממאמא מיה!!

איזו הצגה מ-ה-מ-מ-ת!!!!!!! היא ממש ממש יפה!!!!!! ראיתי את גור איזה חמודדדדדדד יוווו.......... לכל מי שרוצה ללכת אני ממש ממש ממליצה!!! ההצגה מדהימה...!!

BARBY14

New member
../images/Emo26.gifמה עוד היה?!../images/Emo36.gif

וואי שמעתי שההצגה מדהימהההה אבל אני לא יודעת אם ללכת לראות... תספרי עליה עוד קצת=))אבל את התוכן של ההצגה תודה לאביו

NoTy HoTTy

New member
הנה בקצרה:

קודם כל השחקנית הראשית זאת שירי מימון והיא כאילו לא מסתדרת עם אמא שלה ולא עם האחים שלה ורוצה להחליף משפחה... ואז היא כל פעם מחליפה משפחה פעם ראשונה לאמא שכל היום בעבודה פעם אחרת לאמא שעובדת בצבא והופכת את הילדים שלה לחיילים... ועוד כמה משפחות היא עוברת ולבסוף... טוב אני לא יגלה את ההמשך ואת הסוף כדי לא להרוס לך אם תלכי ובכלל למי שהולך להצגה.....

גם אני הייתיייייייייי!!!!!!!!!!!

אולי שמת לב באתי עם בלונים לגור....!!!!!!!!!היה כזה יאפההההה!!!!!!!!!איזה מאמי גור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
הצגה מהמהמת!

NoTy HoTTy

New member
אההה שווה...

מאיפה את אבל בירושלים? כי אני לא גרה ממש בירושלים... אני גרה ליד...

לי קוט

New member
בן דוד שלי מופיע שם (גור) זאת נופר

ואני מכינוי של בת דודה שלי.... גורצ'וק! מזל טוב ליום הולדתך ה-15!!!!!!!!!!!!!!!!! שפע ברכות ואיחולים שיהיה רק בריאות ואושר אוהבת נופר

1dana1

New member
../images/Emo23.gif נכון גור פשוט מהמם?! ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

כאן הוא הכי חתיך.. סתכלו

מעולללללללה../images/Emo45.gif

לקחתי את אחי היה מצחיק ברמות וגור הרג אותי בקטע של הצבא חחחחח אחלה שחקן

תודה כולם!!!!!!!

לא חשבתי שכל כך הרבה יבואו!!! ואיפה הילה היית???? יאא אני מצטער שלא יכולתי לבוא, היה שם בלאגן אטומי ולא יכולנו לצאת, והשחקנים כבר עשו לי הפתעה עם ההורים שלי וצילמו והצחיקו ואפילו הביאו עוגה עם הלוגו של מאמא מיה...... וזה היה בדיוק אחרי שקראתי את השרשור ליומולדת שלי......... אחר כך הלכתי לאכול עם המשפחה בפונדק אלוויס...... היה כיף וטעים.... אין זה היה פשוט יום מושלם!!! והכל בזכותכם!!!!!! לא אשכח את זה לעולם!!!

למעלה