חזרתי!

חזרתי!

פליז אל תרצחו אותי שפתחתי שירשור חדש... בכל מקרה, חזרתי מלונדון! אחריי ימים מפרכים של שופינג, היסתבבויות ברחביי לונדון האפרורית בלי סוף, פלירטוטים (ככה רושמים את זה? כלומר... כמו flirt) עם הבריטים החמודים, והניסינות הכושלים שלי להיכנס לארמון בקינגהאם ולמצוא איזה נסיך כדיי להתחתן איתו חזרתי, עיפה אך מרוצה! אמנם היום הגעתי הישר לתוך שעת אפס בערבית, שעם המזל שלי היה בדיוק מבחן ארצי (שלאחר ריב סוער עם המורה לא עשיתי אותו!), ערימות של שיעורי בית ומורים כועסים שצועקים שלא טסים לחו"ל באמצע השנה... הכל שווה את החמישה ימים האלו! והינה אני, לומדת למבחן בתנ"ך, משלימה את החומר בצרפתית, עם עיגולים ענקים מתחת לעיניים כי ישנתי רק שעה, כותבת לכם! בהמון אהבה- אני!

sapir161

New member
מיקוששששששששששששש

הבאת לי מזכרת מלונדון?! חחחח סתם מאמי.. התגעגעתי לא הבנתי איפה אתת!!!

lilush123

New member
מיקושיתתתתתתתתתתתתתתת

געגעתי המוןן הבאת לי משו מלונדון?!?!?! חחח לאב יו

yuviz

New member
מיקושששששששששששששש איזה שינוי! (--)

מיקוש שלי! חזרת, שמחה שנהנית!! אל תעזבי אותנו לכל כך הרבה זמן, היו אנשים שלא סבלו שאת לא פה!!! חולה עליך יפה שלי!!!!

מיקמיקושיתתתתתתתתתת יפההההההההה שלי

חולה עלייך מקווה שנהנית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כיף לך גם אני הייתי אמורה לטוס ללונדון אבל בסוף ביטלו אז במקום ל-4 ארצות טסתי ל-3 ארצות לא נורא... העיקר שניהנת!!!!!!!!!!!!!!!! ג'עגעתי

היי היי!

ברור שהבאתי לכם משהו מלונדון!!! (רק... אל תשכחו להחזיר לי ת'כסף... יש ריבית... ס-ת-ם!!!) בכל מקרה היה מעולהההההההה!!!!!!!!!

מיקקקק מיייקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

יששששששששש... חחח סוף סוףף חזרתתת!!!! התגעגעתייי המוניייייי... א!ה2ת באהבה שלא תגמר לעולם: 0פ*7!ש!!

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif מיקוששששששש שלייייייייי

אהובתיייייייי, כוסית שלי, יפהיפיההה, מתוקה, אחותי התאומה!!! אני כל כך שמחה שחזרתתת!! אני מקווה שבאמת היה לך כייף בלונדון.... לאב יו הכי שבעולםםםםםםם- ר!תN!ש...

איזה חמודה מיקי!!!

מיקושששש שלי!!! גם אני הייתי לפני שבועיים וחצי באנטליה והיה מאוד כיף ואני רואה שגם לך!!! חולה עלייייייך! אני במקומך לא הייתי הולכת לבית ספר באותו יום!! חחחחחח כשנחתתי לא הלכתי לבית ספר!! חחחחח לקחתי לי יום חופש והסתובבתי לי ברחבי תל אביב היפההההה!!! טוב מיקמיק חולה עליייייייך נשמתי!! אליה....

טנקיו מיי לאב

אבל בבציפר שלנו יש משהו עם מנות שאם זה לא חיסור מוצדק 0עם אישור רופא) אז אם מחסירים מספר מסויים יורדות 10 נק' מהציון או משו כזה.... לא נורא! השלמתי שעות שינה בשיעורים! חיחיחיחיחיחי למרות שידיד שלי קישקש עלי במרקרים.... אבל ממש ממש היה מדהים

לירונית

ראיתי שכתבת בתגובה של ההודעה של ליאת "מיקוש ואלי לא התגעגעת?" אז אם הכוונה היא אלי אז... ב---ר--ו--ר שהתגעגעתי!!!

למעלה