חזרתם מחופשה?

hotelim

New member
חזרתם מחופשה?

נשמח מאוד לשמוע על המלצות על בתי מלון בהם הייתם! ספרו באיזה הרכב נסעתם, מה היה טוב במלון ומה לא וכמה שילמתם על התענוג.
חג שמחת תורה שמח!

דביבו

New member
בדיוק חזרנו מחופשת חג במלון דן תל אביב

היינו בהרכב משפחתי מורחב (זוג + 1, סבא וסבתא, זוג ללא ילדים וסבתא רבה) והתארחנו בחדרי דלקס. בגדול ובשורה התחתונה היה אירוח נהדר ומאוד קשוב לבקשותינו ומאוד שירותי. השירות פשוט מורגש ומפנק. במיוחד בארוחת הבוקר כאשר מוצמד לכל שולחן מלצר אישי שדואג לקחת הזמנות לסוגי חביתות, קפה הפוך בקבוק שוקו אישי לילדה ומיץ תפוזים ומביא עד לשולחן וכמה שפעמים שרוצים.
גם הגישה לחוף הים נוחה מאוד ויש במלון שתי בריכות. מקורה וחיצונית עם מי ים.
החסרונות - העובדה שאין בחדרים קומקום חשמלי להכנת תה/קפה וכן אין מקרר קטן לשימו שהאורחים אלא צריך לבקש מהקבלה שיביאו לחדר. גם לחדרי הדלקס וודאי שלא לחדרי הסטנדרט נוף לים אלא משקיפים לרחוב הירקון ולגגות עמוסי הדודים והאנטנות של תל אביב מה שקצת דיכא אותי באופן אישי אבל החדר עצמו היה מרווח וחדיש נקי ומסודר כאשר מסדרים את החדרים פעמיים ביום.
לסיכום, בהחלט מומלץ

שני לילות בקראון פלזה בירושלים

במהלך חול המועד שהיתי עם ילדיי במלון.
המלון עצמו מיושן,אבל מה שהיה טוב עבורי היה גם היחס-כל מה שביקשתי נענה באדיבות,והמיקום עצמו .
מרחק הליכה ממוזיאון ישראל,בנק ישראל(סיור חינמי ונחמד שיש לתאם מראש.מומלץ), הכנסת,הרכבת הקלה והתחנה המרכזית.המלון עבורנו היה מקום להניח את הראש ולצאת לשוטטות.
החילדים מאוד נהנו כי אין להם בסיס להשוואה(לכן גם לא חיפשנו פאקים וגם לא חיפשנו מועדון ילדים כי לא היה לנו צורך)
עלה לי עבור זוג+2 2066 ש"ח
לי היה מאוד נוח(מיקום)

למעלה