חחחחח "אמרתי כן"

• פותח הנושא l86
  • פורסם בתאריך

l86

New member
חחחחח לא נורא

מקסימום הוא יחזור שוב למדורי הרכילות ליום יומיים עם התהיות "האם אלדד גל-עד יצא מהארון?"

l86

New member
זה בהומור

ולמי שאוהד את אלדד זה לא מפריע. למי שזה כן מפריע אז הוא כנראה הומופוב והדעות של אלה לא מעניינים אותנו...אחד הדברים שאני אוהבת באלדד זה שהוא כזה גיי-פרנדלי ושהוא לא חושש לגבריות שלו כשהוא עושה דברים כאלה. אבל אני לא באמת חושבת שזה יגיע למדורי הרכילות, מקסימום לסיכומי האינסטגרם של שבוע הבא.....

l86

New member
זה ברור לי
, רק היה לי חשוב להבהיר את הנקודה

שמחה שהגענו להסכמה.

פאפא5

New member
הוא צריך לחזור לכותרות לדברים יותר משמעותיים

אני מבינה את חוש ההומור שלו, אבל מקווה שלא תהיה כותרת דבילית של עומרי, זה באמת לא יוסיף לו שום כבוד... וחוץ משטויות ... הימים במדינה פשוט עצובים):

פיליפ101

New member
הוא לא צריך לחזור לשום כותרות

הוא נראה מאושר בצפון וקיבל את העבודה שפרסום לא יצא לו מהאח
מאושר בעסק שלו וזהו. כן עצוב מה שקורה במדינה

l86

New member
הוא לא רוצה לחזור לכותרות, הוא רוצה לחיות בצניעות בצפון

עומרי דווקא נותן כבוד לפליטי "האח הגדול", תמיד מתקשר אליהם שיתנו תגובה ולא צוחק על חשבונם.

וכן, למדינה שלנו יש צרות גדולות מאלה להתעסק בהן למרבה הצער

פאפא5

New member
לא אמרתי שהוא רוצה לחזור לכותרות

אבל כנראה שעקב התמונה , הוא יחזור לכמה שניות וחבל): כי זאת תהיה כותרות מטומטמת.. ידוע שיש לאלדד חוש הומור, אבל התמונה מיותרת, זה סוג של ניסיון לתשומת לב..

פיליפ101

New member
לא בהכרח יחזור לכותרות בגלל התמונה

מי אמר שיפרסמו משהו בגלל התמונה . ואלדד לא מחפש תשומת לב עם היה מחפש היה נשאר בתל אביב כבר חודשיים מאז הפרידה לא כתבו עליו ולא נראה לי שזה מפריע לו

l86

New member
זה לא ניסיון לתשומת לב

אם הוא היה רוצה תשומת לב הוא היה מצטלם עם סלב או עם איזו בחורה יפה כדי לגרום לאנשים לדבר...זו סתם הייתה הבלחה של הומור, שלא קורות הרבה לצערי כי הוא רוב הזמן רציני.

אז הוא יחזור לכמה שניות ואז ייעלם...זה באמת שטויות.

l86

New member
את מתכוונת בפייסבוק?

כן, זה מהרגע שהוא יצא מ"האח הגדול". זה לא באמת אומר כלום, הם הרי לא בקשר ואני בספק אם יצא להם לדבר מאז "חוזרים הביתה".

פיליפ101

New member
הא באמת לא ידעתי שזה מהאח. חשבתי זה משהו חדש

חשבתי שאולי הקשר עם מרטין שהתחדש חיבר בינו לבין מיקי מחדש
טוב כנראה שלא

l86

New member
כן, זה מאז, הוא ממש היה מהראשונים אצלו ברשימת ה"עוקב אחרי"

אבל הם לא חברים. הוא תמיד אהב את מיקי כאמן, אז הוא כנראה עד היום מתעניין בו מוסיקלית, לכן הוא ממשיך לעקוב אחריו.

למעלה