חחחח חב'רס...

Green Day 1

New member
חחחח חב'רס...

ראיתם היום ת'שיר שלנו
חחח איזה קטעים איתם... הכי הכי יפה שם זה ההקדשות והאיחולים לנינה וזוהר... חחח עם כל המפורסמים... מה קרה שמאיה בוסקילה הסכימה להיצטלם לזה
חיחיחי מיה הזאות הורגת אותי כל פעם מחדש !! שאי אפשר לתאר
... לילה מעולה

כן יאאאאא

ושהראלוןןןן סקעתוןןןןןןן יאאאאאאאאאאאאאאא איזה כוסון אמר נינה את החלום שלי אבל.... ועשה את עצמו בוכה יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא איזה נשמהההההההההההההההה הוא

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gifחחחחח כןןן שהוא אמר את זה התח

לתי לצרוח... חח...

ayeltush1

New member
היה פרק מהמם במיוחד יובלוש שלי

אין פשוט עונה כזאתי מוצלחת יצאה להם אין מילים מדהים ומיה דגן איזה מצחיקולה אני מתה עליההההההה ועל רועיקוששששששש שלי (יובל) הידעת שרקפת היא ====> שסה מכוכב נולד? ועם לא אז עכשיו ידעת כל הקטעים כל המידע של השיר שלנו כל הדברים הכי מעותכנים ליובל אברמוביץ ולשיר שלנו כל התמונות המדהימות והמייל של יובל הכל נימצא בקהילה של יובל אז עם בא לך גם לדעת ליפני כולם מה קורה ליובלוש או כל מיני עיתדוכונים כנסו לקהילה הכי יפה בעולם www.yuvalyuval.coo.co.il וכל התגובות מיובלוששששששש נימצאות שמה אז עם באמת באה לכם לקבל אהבה מבנדם כל כך מושלם ושנותן הכל בשביל שמעריצים שלו היו מרוצים אז תירשמו ותהיו פעילים כל שאר הפרטים בקהילה!!!

נצל"ש.........

מיום ראשון עד יום שני אני ויובל (yuviz) נהיה בטיול השנתי... אז תאחלו לנו שיהיה כיף
... ואנחנו נחזור עם מלייאן חוויות וצחוקים, אבל לא בטוח שנספר!
נתגעגע... (בערך
)

נצל"ש

טוב אולי זה מוקדם מידי אבל אני לא יוכל להכנס לפורום ולצ'אט ב 13-12 אפריל כי אני יוצאת לטיול של יומיים בגליל המערבי... אז אל תתגעגעו אלי......... ממני, נינט מלכת האינטרנט1.......

חחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ספיר... קורעת! חחחחחחח, אהבתי!

למעלה