חחח גור מורד!כנס דקה גור מורד!נצל"ש

lilo the sexit

New member
חחח גור מורד!כנס דקה גור מורד!נצל"ש

בנות בכיתה שאלו אותי עם מי אני מדברת מהשחקנים של ראש גדול! אז אמרתי שאיתך אז אמרתי ככה- גור מורד אתן יודעות שזה הוא שהיה בפסטיבל פלנובלה משהו כזה אז הן אומרות לי-כן? מיזה היה!? אז אמרתי להן נו הבן של צביקה אדר...שראה את אושר אז הוא נדלק עליה אז הוא הלך איתה יד ביד ואז הן אמרו שהן לא מאמינות לי חחח!!! מתי היה הפסטיבל הזה?! ולפני כמה שנים!? ואיך זה שגדלתה כל כך מהר?!

lim02

New member
כנסי..

אני חושבת שהפסטיגל הזה היה לפני איזה 5 שנים אולי.. אבל לא משנה אם זה היה גם שנה שעברה, בנים בגיל הזה גדלים מהר.. ממש מהר.. חחח אני נהנת לראות בנים גדלים:)

נכנסתי דקה...

פלאנובלה של פסטיגל היה בשנת 2001, בדיוק חגגו לי שם יומולדת 12, 3 שנים. גדלתי מהר? אני לא חושב... בכל מקרה לא נראה לי, אולי כן. אל תריבי איתן, הן לא חייבות להאמין. את יכולה לשלוח להן את האתר שלי. www.gur.up.co.il

lilo the sexit

New member
ב-ד-י-ו-ק!!

אז אמרתי להן שאני ישלח לכן ת'אתר שלו! יש שם תמונות וואלה!!!! עכשיו כשאני חושבת על זה נזכרתי ששמרתי שני תמונות שלך...אצלי במחשב מהפסטיגל..!! ונירא לי ששלחתי או שלאחת המעריצות מהאתר! ובדיוק היום בשיעור אנגלית אז עשיתי כזה לחברה שלי כמו האריה הזה שעשיתה לעצמך חח(שיש בסופי סרטים חחחחח)היא התחילה להתפקאה מצחוק ואמרתי לה שיש לך את זה באתר והיא צחקה כי עשיתי את זה מצחיק(יעני לא חכיתי אותך חיכיתי ת'אריה..!)...! טוב תודה ששמתה לב להודעה שלי... נ.ב-כך את האתר שלי סבבה? www.liloomami.tipo.co.il מצטערת שאני חונקת עם האתר פשוט ככה זה מביא לי יותר ילדים אם הם יראו שיש לי את ספיר אלמה רועי מיכאלה (זאת מיכאלה באמת?!)זה יביא גם אותם ובגלל שאני שמה לב שיש לך פה 1000000000 מעריצים אני רוצה שגם אתה תיכנס אולי זה יביא גם אותם לשם! נ.ב-הצחקתה אותי(ואני רצינית)עם ה-נכנסתי דקה..חחחחחחח יאלה ביי ביי....
ליאת.-לילו-ליאתיישן(הזכויות שמורות לבר והדובי!-תנו כבוד..!!)

גורררררררררררררררררררררררררר

יאאאאאאאאאאאאאאא סוף סוף... מה המצב נשמתי??!?!?! יש חדש???? איך החיים?... מה ככה?... מה אתה מספר?... יאאאאאאאאאאאאאא כמה זמן לא דיברנו... שנים לא כתבת... לא נכנסת מלא זמן יאאאאאאאאאאאאא מואההההההההההההההה ענקית
מיכלושששש

מיכללללללללללללללללל

הכל בסדר ואני מרגיש מצויין אין חדש, החיים ממשיכים, שורדים, זה לא נכון שלא נכנסתי מלא זמן, אני קורא פה כל הזמן מה שקורה, מכוון שהפורום כבר לא למטרות הסדרה ואין שום דבר שקשור לסדרה או לשחקנים אז אין לי למה להגיב

lilo the sexit

New member
עושים שביתה כנסו כולם!!!גר השחקנים!

מעכשיו! אנחנו מדברים על על השחקנים עם השחקנים ועל ראש גדול!! מי בעד!?

lilo the sexit

New member
לאאא גור והדר לא נשמע לי אותו דבר

בפסטיגל הם היו אבא ובן נכון גור?!

למעלה