חח עלק ראש גדול!

DoNgI D

New member
חח עלק ראש גדול!

אישית אין לישום דבר נגד אבל למה ראש גדול מה אנחנו גרוזינים?

DoNgI D

New member
חרא עלייך!

מה נחמד!! זה לא כייף! ודודה תגלי להם שאת כבר סבתא בלי שתי שיניים! סבתאל'ה שלי! חחחח!

חחחחח עלקק

חחח עלק סבתא בלי שיניים....ליאורוש מחר אתה מת בבצפרר.. חחחח אם אני דודה שלך...ואתה כמו שאתה אומר "יפה" איכשהו גמאני אמורה להיות יפה לא?! חחחחח קיצרר היית מת להראות כמו רועי או כמו אדם הכוסוניםםםם

DoNgI D

New member
חח עלק כוסונים!

אני ישתמש בציטוט של שי 360! " עם התחת שלי היהי דומה לפרצוץ שלהם (אדם ורועי) כבר מיזמן הייתי מיתפדח לחרבן!... ודודה לא אמרתי שאת מכוערת את רק חסרת שיניים! :)
זה מצחיק! דודה בת 14 כבר בלי 2 שיניים!

דייייי

דייי להגיד שאין לי שיניים.. וזאת פעם האחרונה שאתה אומר משו רע על רועי או אדםם אני יפצלח לך את הצורהה.. תאר לך השייתי אומרת משו רע על טופיי? היית אוכל אותיי....אז תזהר

תרגיע

אולי תרגיע את אצמך באים לפה כדי לדבר איתם ולא בשביל לרדת אליהם אז אם יש לך בעיות על תרשום כאן ומה שברור זה ששניהם כוסונים אז תסתום ת'פה שלך!

DoNgI D

New member
חח טל טל!

רק תעזי לדבר על טופי ויופי שלך יעלם מהר מאוד!.. אני ישתמש בעוד ציטוט של ידידי בייבי ג'י... " תיזכור שבומרנג הולך ובומרנג חוזר אלייך! אל תיסמוך על אף אחד כי אף אחד גבר לא סומך עלייך! וכך אני מוצא את עצמי לוחץ ת'יד לבן אדם שעם היד השניה ידקור אותי בגב" מוקדש לטל! * את חברה של טופי לא תגידי עלייה דברים רעים! חחחח דודה בלי שיניים בגיל 14?? זה מצחיק תחשבו על זה! ילדה בת 14 כבר בלי 2 שיניים לכל החיים!.חחחחחחחחח

רשעעעעע

שני שיניים סה"כ....וזה כי שמים לי גשר אז תרגעע ותפסיק לצוטט כל שניהה... חחח אין לך דעה משלך..לוקח משירים.. בעע אתה גרוע

DoNgI D

New member
המוזיקה זה החיים שלי!

עם הייתי אומר סתם ככה הזמרים היו נעלבים כי הם המציאו תמשפטים אבל עם אני יעשה מישפט שלי את יודעת מה יקרה הפורום יקרע אותי ויפתח לי תתחת!... רוצה ?? כן??? סבבה..! אני יעשה משהו! כאן זה פורום חבל על הזמן, פה אסור לקלל אף פעם, אבל אני מיוחד שם זיין על כולם! כל מישפט שאני כותב יוצא מי זה להיט, כל מישפט שאני שר יוצא מי זה להיט, אז אני שם זיין על הכללים, אני יראה תמנהל/ת אני ירק עלייה בפנים, כי לדונגי די אין גבולות, והוא רוצה שיהיו מיסביבו רק בנות, יש בעיות?? אני לא שומע?? כי אתה הומו מקבל בתחת ואומר תודה .. קורא לעצמץ לוקו? לך לך תישתה שוקו!.. אוקיי זה ניקרא פרייטייל!

למעלה