|חיבוקמה שלומכן,,אני קצת מותשת אבל חוצמיזה,,|

|חיבוקמה שלומכן,,אני קצת מותשת אבל חוצמיזה,,|

משתדלת להעביר את הזמן איתם בכייף,,, החשמל במדרגות==========סודר,,,, מתה כבר לצאת לעבודה.... ומבקשת מידע בנוגע לאוטובוסים לנסיעה ביום ב' עם בני לחיפה,,נראה לי שצריך 3 אוטובוסים?? אילנה

לולי72

New member
הי אילנה

את לא צריכה 3 אוטובוסים, את צריכה אוטובוס אחד מכאן, תלכי לכיכר הגדולה מול קניון פרץ סנטר, הכוונה לתחנה לכיוון חיפה, תגיעי עד לב המפרץ (מפרצית), תשאלי את הנהג אם הוא מגיע עד לשם, כי לא כל האוטובוסים של 332 מגיעים לשם. האוטובוסים כאן הם לא של אגד אלא של חברה שנקראת ג'י.בי. טורס, ואז מהמפרצית תבררי איזה אוטובוס מגיע לקניון חיפה (אם את רוצה להגיע ללונה גרנד) ואיתו את מגיעה עד שם. זהו, תהנו ובהצלחה.

אהה,,יקירה,כי דברתי עם חברת אגד,לכן חשבתי כך

תודה,, צריכה להחליט בין הגראנד קניון לבין הפארק המדע,,ממש צרות נכון???חחחח אילנה

עוד שאלה,מהגראנד קניון אפשר לחזור בכרמלית??

והאם ממש יש פעילות בשבילו,או סתם בוררנץ' וכאלה?? מבטיחה יותר לא לבלבל את המוח,,פשוט לא מכירה, תודה אילנה

S r 35

New member
ערב טוב אילנה

קודם כל שמחה שקיבלת את הרעיונות שלי. אני בטוחה שיעבור עליכם יום כייף. אז קצת לעשות לך סדר בבאלגן.... לא, את לא צריכה שלושה אוטובוסים לחיפה. האפשרויות שלך הן: לונה-גרנד: אם את בוחרת באפשרות של ה"לונה גרנד" את צריכה לקחת אוטובוס מהכביש הראשי - כפי שעדן הסבירה לך. עד למרכזית לב המפרץ - התחנה הסופית שלו (שימי לב - האוטובוסים הם לא של חברת אגד - אלא של ג'י בי טורס). ממרכזית המפרץ את לוקחת אוטובוס ישיר לגרנד-קניון. תשאלי במודיעין איזה קווים מגיעים לשם. אני יודעת בוודאות שקו 125 מגיע לגרנד כי הוא עובר בשכונה שלי אבל יש עוד קווים, בטוח. שימי לב שאת צריכה להגיע לגרנד-קניון ולא לקניון חיפה, כפי שעדן כתבה לך בטעות. אלו שני מקומות שונים. אין לי מושג כמה עולה נסיעה ממגדל העמק לחיפה באוטובוס. אבל נסיעה מהמרכזית תעלה לכם 5.50 ש"ח לאדם - נסיעה עירונית, כך שזה לא בשמיים. קחי בחשבון, אבל, שהכניסה ללונה-גרנד לא זולה. חייבת להגיד לך את זה. הורה משלם משהו כמו 10 או 15 ש"ח. ילד משלם בסביבות 70 ש"ח! בקניון יש פעילויות שונות לילדים - אבל נדמה לי שבעיקר אחה"צ. חוץ מזה זהו קניון רגיל לכל דבר, חנויות, מסעדות, את יודעת... ויש שם בורגרים כמובן. מוזיאון המדע - הדר, חיפה: שוב, את לוקחת אוטובוס למרכזית המפרץ ומשם קו אוטובוס שמגיע להדר. יש הרבה קווים שמגיעים לשם - תשאלי במודיעין. את צריכה לרדת בבית הקרנות משם את יכולה ללכת ברגל למוזיאון. הליכה של כחמש דקות. לא מסובך להגיע. כל אחד יוכל להסביר לך. אפשרות נוספת - קחי מונית שירות מהכביש הראשי במגדל העמק. יש להן תחנה בהדר בסמוך לבית הקרנות ואז את אפילו לא צריכה שני אוטובוסים. אם את רוצה לעלות ב"כרמלית" לכרמל, יש לך תחנה ברחוב הנביאים בהדר - שוב, מרחק הליכה מהמוזיאון (קצת יותר רחוק אבל לא נורא). עלות נסיעה כמו אוטובוס = 5.50 ש"ח. ממרכז הכרמל את יכולה לנסוע באוטובוס (קו 131 או 133)חזרה למרכזית המפרץ ומשם הביתה. אני לא יודעת בדיוק מה עלות הכניסה למוזיאון אבל היר הרבה יותר זולה מהלונה-גראנד. ארוחת צהריים
: בהדר - בית הקרנות יש לך סניף של מקדולנדס. במרכז הכרמל, אם תחליטי לעלות לשם, יש סניפים של מקדונלדס, ארומה, מסעדה שנקראת "דינר-רש" ומסעדת "הג'ירף" (שאנחנו, אישית, אוהבים) ממליצה לך לא לוותר על הגלידה המדהימה בגלידריה שנמצאת ליד מסעדת "הג'ירף" - כל המסעדות הללו נמצאות ברח' שדרות הנשיא - הרחוב המרכזי של מרכז הכרמל, לא תוכלי לפספס אותו. חיסרון מסוים לאפשרות הזו: על ראש העיר שלנו עובר משהו ....
הוא חופר את העיר לאורכה ולרוחבה והרחובות המרכזיים בהדר נראים עכשיו כמו אתר בניה אחד גדול. כדאי לך לקחת את זה בחשבון, אם כי לא נראה לי שזה מה שאמור להפריע לך. בסביבת המוזיאון, עד כמה שידוע לי, אין חפירות (בינתיים
) הנה אתר של עיריית חיפה, ובו תוכלי למצוא אולי מידע נוסף
ואם יש לך עוד שאלות, אני כאן. שיהיה לכם בילוי נעים וכייפי !

למעלה