חידה למוצאי פורים-כולם להיכנס!!!

חידה למוצאי פורים-כולם להיכנס!!!

דרגת קושי: כל כך קלה... משו מגניב, כולם כאן בטח רואים ארץ נהדרת אה? כי אני לא ולא כי אני לא רוצה... אבל אני משלים מהאינטרנט. מי ראה את התוכנית הקודמת? המערכון עם עומרי שרון, גדול אה? נו אז איזה שיר מתנגן ברקע ושל מי, מי יגיד לי? ואם כבר, מה הרידים המקורי של השיר(זה רימיקס זה לא הרידים המקורי)? פתירה נעימה מקווה לחזור בקרוב ולתת עוד ועוד...

תשובה מדוייקת!! ../images/Emo77.gif

קוטי ראנקינג המלך, במקור על הAction Riddim. הבאתי אותה במתנה קולקטיבית, החלטתי לצ'פר את חברי הפורום בעוד שני טיונים דנדשים ומשוגעים Brand new 2006. (כדאי לכולם להוריד זה שני הטיונים הכי טובים ששמעתי השנה עד כה!!!) הטיון הראשון מטריף לג'מייקאים את השכל, כמו גם הזמר ששר אותו. סופסוף מצאתי אותו, אני מדבר על פרפקט שדיברתי עליו כשהעלתי שירים חדשים היישר מהיארד. פשוט להיט, מתנגן שם כמה פעמים ביום ובכל פעם זוכה לאיזה מינימום עשר פול אפים. ל-ה-י-ט זה מה שאנחנו מתעסקים איתו, seeeeeen? והשני שיר מתוק במיוחד על רידים חדש, ששמו Old Skool Riddim. בדומה לצ'אק פנדר והקונפשנס רידים, גם כאן יש כמה טיונים, ואף אחד מהם לא מגרד בכלל את הרמה של השיר הכי טוב ברידים, שבמקרה הזה שר מיסטר וגאס. תתפנקו, אני אוהב אותכם. ואגב התחלתי אתמול טירונות בניצנים, אחלה בסיס!!! הסופ"ש הזה בסימן עידכונים בפורום, תתכוננו...

Jah 3

New member
שיידי

באמת חזק ואמץ על כל מה שאתה עושה פה בפורום על כל ההשקעה, אני נהנה מכל שיר שאתה מעלה כאן... תמשיך ככה אחי...

למעלה