חידה לצהרי היום . . .

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
חידה לצהרי היום . . .

חידה לצהרי היום . . .
האם יש כאן מישהו שמזהה היכן נמצא שדה התעופה שבתמונה ?

vitamin P

New member
לא....

למה אתה חושב ככה?
בגלל שהחידה הקודמת היתה על ביירות ? התשובה בכל אופן היא: לא ירדן.
לא....
מתי הייתה החידה הקודמת אני לא זוכר אותה ואני זוכר שבירדן יש שדה תעופה בצורה דומה לזה שבתמונה מבחינת המסלולים שכחתי את השם שלו

ארזS

New member
אממממממ......

לא....
מתי הייתה החידה הקודמת אני לא זוכר אותה ואני זוכר שבירדן יש שדה תעופה בצורה דומה לזה שבתמונה מבחינת המסלולים שכחתי את השם שלו
אממממממ......
החידה הקודמת על שדה התעופה של ביירות שבלבנון היתה לפני שבוע-שבועיים...לא זוכר בדיוק... ואם תרשה לי לשאול, מהיכן אתה יודע איך נראה שדה התעופה בירדן שאתה לא יודע איך קוראים לו? האם נחתת שם פעם ? אני לא יודע איך נראה שדה התעופה הזה (שבירדן) וגם לא נחתתי בו אף פעם... אבל יש לי שכן שמחזיק בדרכון שוודי והבחור הזה שטס המון בעולם (איש עסקים) טס לחו''ל לא מעט עם החברה הירדנית מנתב''ג דרך רבת עמון. אבל זה לא קשור לחידה...

vitamin P

New member
../images/Emo13.gif

אממממממ......
החידה הקודמת על שדה התעופה של ביירות שבלבנון היתה לפני שבוע-שבועיים...לא זוכר בדיוק... ואם תרשה לי לשאול, מהיכן אתה יודע איך נראה שדה התעופה בירדן שאתה לא יודע איך קוראים לו? האם נחתת שם פעם ? אני לא יודע איך נראה שדה התעופה הזה (שבירדן) וגם לא נחתתי בו אף פעם... אבל יש לי שכן שמחזיק בדרכון שוודי והבחור הזה שטס המון בעולם (איש עסקים) טס לחו''ל לא מעט עם החברה הירדנית מנתב''ג דרך רבת עמון. אבל זה לא קשור לחידה...

flight simulator כמה פעמים עברתי מעליו בגובה נמוך אז אני זוכר אותו אף פעם לא ביקרתי שם על הקרקע ובטח שלא במציאות לכן אני לא זווכר את השם אבל אני אבדוק וגם עם דרכון ישראלי אפשר להגיע לירדן....אפשר,לא בטוח שמומלץ

ארזS

New member
אתה מחייך ?

flight simulator כמה פעמים עברתי מעליו בגובה נמוך אז אני זוכר אותו אף פעם לא ביקרתי שם על הקרקע ובטח שלא במציאות לכן אני לא זווכר את השם אבל אני אבדוק וגם עם דרכון ישראלי אפשר להגיע לירדן....אפשר,לא בטוח שמומלץ
אתה מחייך ?
מעניין אם היית מחייך אילו היית נוכח בסיטואציה הבאה... באחת הטיסות שהחבר ה"שוודי" שלי טס עם החברה הירדנית דרך רבת עמון לארץ כלשהיא, נאלץ המטוס לנחות במדינה לא ידידותית כל כך לישראל. (אם אני זוכר נכון זה היה בגלל אירוע לב של אחד הנוסעים, אבל לא בטוח בכך) אז נכון של"שוודי" לא עשו כלום, והאמת שגם לכמה ישראלים (בעלי דרכון ישראלי) לא עשו כלום בסופו של דבר, אבל שמעתי שהסיפור היה לא הכי נעים מבחינתם. אם הבנתי נכון אז מטוס הוא שטח טריטוריאלי של המדינה שהוא שייך לה. ומהבחינה הזאת החבר'ה האלה היו "כאילו" תחת כנפיו של המלך שחי בשלום עם ישראל. אבל במדינות דיקטטוריות אני לא בטוח שכל כך מכירים בחוקים האלה... העיקר שהמקרה ההוא נגמר בכי טוב.

vitamin P

New member
לא ידעתי מה לרשום בכותרת אז הוספתי

אתה מחייך ?
מעניין אם היית מחייך אילו היית נוכח בסיטואציה הבאה... באחת הטיסות שהחבר ה"שוודי" שלי טס עם החברה הירדנית דרך רבת עמון לארץ כלשהיא, נאלץ המטוס לנחות במדינה לא ידידותית כל כך לישראל. (אם אני זוכר נכון זה היה בגלל אירוע לב של אחד הנוסעים, אבל לא בטוח בכך) אז נכון של"שוודי" לא עשו כלום, והאמת שגם לכמה ישראלים (בעלי דרכון ישראלי) לא עשו כלום בסופו של דבר, אבל שמעתי שהסיפור היה לא הכי נעים מבחינתם. אם הבנתי נכון אז מטוס הוא שטח טריטוריאלי של המדינה שהוא שייך לה. ומהבחינה הזאת החבר'ה האלה היו "כאילו" תחת כנפיו של המלך שחי בשלום עם ישראל. אבל במדינות דיקטטוריות אני לא בטוח שכל כך מכירים בחוקים האלה... העיקר שהמקרה ההוא נגמר בכי טוב.
סמיילי-

ארזS

New member
אני יודע עומר. אני יודע ../images/Emo8.gif

סמיילי-
אני יודע עומר. אני יודע

דרך אגב, חבר טוב שלי טס בשבוע שעבר עם חברה שלו ל"מזרח" דרך קהיר דווקא... לדבריו הוא פשוט השיג "דיל" טוב. שיהיה... הנ''ל בעל דרכון ישראלי בלבד וכשאמרתי לו שהוא משוגע על כל הראש אמר שאני צודק... בינתיים כבר הספקתי לקבל ממנו SMS שהוא והחברה שלו הגיעו בריאים ושלמים ליעדם. שיהיו בריאים ויעשו חיים. דרך אגב, לא קשור לנושא, אבל איפה יש לך ויטמין P ? תגלה לי...

vitamin P

New member
הלוואי שהיה לי ../images/Emo13.gif

אני יודע עומר. אני יודע

דרך אגב, חבר טוב שלי טס בשבוע שעבר עם חברה שלו ל"מזרח" דרך קהיר דווקא... לדבריו הוא פשוט השיג "דיל" טוב. שיהיה... הנ''ל בעל דרכון ישראלי בלבד וכשאמרתי לו שהוא משוגע על כל הראש אמר שאני צודק... בינתיים כבר הספקתי לקבל ממנו SMS שהוא והחברה שלו הגיעו בריאים ושלמים ליעדם. שיהיו בריאים ויעשו חיים. דרך אגב, לא קשור לנושא, אבל איפה יש לך ויטמין P ? תגלה לי...
הלוואי שהיה לי

seffic

New member
ככה אמור להיראות השדה המשותף

למה אתה חושב ככה?
בגלל שהחידה הקודמת היתה על ביירות ? התשובה בכל אופן היא: לא ירדן.
ככה אמור להיראות השדה המשותף
של אילת ועקבה. שני מסלולים מדורגים, אחד בישראל והשני בירדן, כאשר הטרמינל משותף.

ארזS

New member
התשובה שלילית מאירק'ה

נראה כמו עובדה מצולם מצפון לדרום
התשובה שלילית מאירק'ה
ובהזדמנות זאת אבקש לציין למי שלא הבין עד עכשיו, שאת התמונה הזאת לא אני צילמתי כי עדיין לא זכיתי לטוס למקום הזה...

ארזS

New member
ובגלל שהשירשור נוטה יותר מידי שמאלה

חידה לצהרי היום . . .
ובגלל שהשירשור נוטה יותר מידי שמאלה
בגלל הדיון המעמיק עם עומר בעל הויטמין P ... (
) אז אם מישהו מזהה או מנחש את התשובה שיענה בתגובה להודעה הראשונה בבקשה... כדי שזה לא יילך עוד יותר שמאלה...

אביב ש

New member
אבו דאבי?

חידה לצהרי היום . . .
אבו דאבי?
או דובאי או איך שזה לא נקרא כל הנסיכויות האלה שם עם הנפט... מתאים להם להקים גוף ענקי בתוך השממה...

ישראל ב

New member
אולי קאהיר ?

חידה לצהרי היום . . .
אולי קאהיר ?
זה חייב להיות משהו באזור מדברי. אבל קאהיר אני לא בטוח שהיא מדברית. בכל מקרה אני משער שזה משהו בארץ ערבית כל שהיא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה