חידה נאה: איזה יריב מושבע של ליבוביץ כתב ב-1959:

אלי כ ה ן

New member
"אין המכונה חושבת – אלא פועלת פעולות פיסיות ומכניות בלבד, ויש הבדל תהומי בין מחשבת האדם ובין פעולת המכונה".

לתשובה, יש להקליק כאן.

אגב: אדם מן השורה עלול לתהות, איזה משני היריבים השפיע על מי, אבל לפחות לי - ברורה התשובה...

אלי כ ה ן

New member
אפילו שהיית רק בן 3, עדין יכולת לדעת כעת את התשובה, אילו בהודעתי הקודמת היית מקליק על המילה "כאן".

אם תקפוץ לבקר אותי , אשמח מאד ........ אתה יודע מי היה השכן שלנו בתל אביב ב"דלת ממול" ולמה הבת של בן גוריון הייתה באה לבקר את השכנים
בבניין שבו גרנו ולמה האיש מהדלת ממול שהיה שומר עליי בלילות קיבל את פרס ישראל. בקיצור מה קורה ?!

אלי כ ה ן

New member
אם תקפוץ לבקר אותי , אשמח מאד .
האם הממשלה שלנו מרשה ביקורים הדדיים בתקופת הנגיף?

ואם מרשה, אז האם גם בלי מסכה? והאם היא מרשה להכין יחד בבית, איזה שילוט נחמד, כדי להרים אותו בבלפור, מבלי לחשוש מפני איכוני שוטרי חרש?
אגב, היית כבר בבלפור? אני לא. תקליק כאן, ותבין ממה אני חושש.

נערך לאחרונה ב:
האם הממשלה שלנו מרשה ביקורים הדדיים בתקופת הנגיף?

ואם מרשה, אז האם גם בלי מסכה? והאם היא מרשה להכין יחד בבית, איזה שילוט נחמד, כדי להרים אותו בבלפור, מבלי לחשוש מפני איכוני שוטרי חרש?
אגב, היית כבר בבלפור? אני לא. תקליק כאן, ותבין ממה אני חושש.

אני לא יודע מה הממשלה , פשוט אני רוצה לשוחח עם אחד מגדולי הדור. אפשר לשוחח במרחב הציבורי במרחק של 21 מטר. הפעם האחרונה שהייתי בירושלים זה היה לפני שנה פלוס - בדקתי מה שלום הבניין ברחוב אוסישקין , צילמתי כמה תמונות והלכתי לדרכי .

אני לא יודע מה הממשלה , פשוט אני רוצה לשוחח עם אחד מגדולי הדור. אפשר לשוחח במרחב הציבורי במרחק של 21 מטר. הפעם האחרונה שהייתי בירושלים זה היה לפני שנה פלוס - בדקתי מה שלום הבניין ברחוב אוסישקין , צילמתי כמה תמונות והלכתי לדרכי .

קבצים מצורפים

• a2faaa70-f446-47e4-b515-b51919ffb036.jpg
    a2faaa70-f446-47e4-b515-b51919ffb036.jpg
    KB 158.3 · צפיות: 3
למעלה